Magistriõpe Turundus Leedu. Säästa aega ja leia siit kogu info Turundus magistriõppe kohta Leedu

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.Turundus on seotud toodete ja teenuste reklaamimisega ning see… Loe edasi

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Turundus on seotud toodete ja teenuste reklaamimisega ning see on vajalik igale ettevõttele, mis soovib edu saavutada. Turunduse programmis võidakse õpetada turu trendide, analüüsi, strateegiate ning uurimistöö läbiviimise kohta.

Leedu Vabariik on ametlik riigi nimi. On leitud Põhja-Euroopa osa. Leedu mõistab teaduse ja tehnoloogia oma haridussüsteemi kõrgelt. See on põhilisi aspekte esimese, teise ja kolmanda taseme haridus. Leedu on teine ​​juhtiv riik osutamise kunsti, teaduse, tehnoloogia kui ka tehnoloogia kursustel. Leedu on silmitsi mitmete väljakutsetega kõrghariduses on viimastel aastatel viinud loomine 20 ülikoolides, et suurendada selle kättesaadavust.

Magister Turundus Leedu. Leia kogu info ülikoolide kohta Leedu ja võrdle magistriõppe programme Turundus

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
Vytautas Magnus University
Kaunas, Lithuania

Turundus ja International Commerce programm on mõeldud inimestele, kellel on bakalaureusekraad

Turundus ja International Commerce programm on mõeldud inimestele, kellel on bakalaureusekraad Näita vähem
Juhtimisalased kursused
01 Sep 2020
Päevane õpe
2 aastat
10 Jul 2019
Inglise
ülikoolis