Filter
Magistrikraadid
Brasiilia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Turunduse uuringud Brasiilia. Säästa aega ja leia siit kogu info Turunduse uuringud magistriõppe kohta Brasiilia

Isikud, kes on viimasel ajal saanud oma bakalaureuse, samuti isikud, kes on olnud oma tööd valdkonnas, saavad taotleda oma isanda. See aste mitte ainult aitab teritada inimeste teadmisi konkreetse teema, vaid ka aitab neil silma paista vahel oma mehe tööotsijatele.

Mis on Master Turunduse ja kommunikatsiooni Brasiilias? See on programm, mis valmistab inimestel teha karjääri turunduse ja meedia. Õpilased õpivad praegune turunduse ja kommunikatsiooni tegevuse ja rakendusi, samuti teritada analüütilisi oskusi. Brasiilia turul üksikisikute saada teadmisi Euroopa suunitlusega, kuid ikkagi saada tasakaalustatud globaalne perspektiiv.

Lõpetajad see tase saavutada mõned erinevad asjad. Mitmekesisus on see programm aitab inimestel tugevdada ja kasvatada oma oskuste kogumi. See võimaldab neil laiemat valikuid jooksul tööturul, samuti anda neile osavust.Sellised omadused on ka üsna ahvatlev rentides juhid.

Maksumus saada Master in Marketing ja kommunikatsioon Brasiilias mõjutavad mitmed muutujad. Täis- või osakoormusega õpe, kodakondsuse ja asutuse tüübist on mõned tegurid, mis võivad kaasa aidata hind. Seega võib erineda õpilane üliõpilane.

See interdistsiplinaarne määral avab ukse mitmeid erinevaid karjäärivõimalusi. Lõpetajad saavad valida jätkata turupositsioon või muu ettevõtlusega seotud karjääri jooksul praktiliselt iga valdkonna, samuti kas avalikus või erasektoris. Inimene võib valida ka karjääri jooksul meedias, olgu see uudis või meelelahutus. Lõpetajad Ettevõtliku alkohol võib isegi kaaluda arendada oma turunduse või meedia firma või teenindavad konsultandid.

Kui olete huvitatud karjääri jooksul meedia või turunduse, see võiks olla tase teile.Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem

3 Tulemused Turunduse uuringud, Brasiilia

ESPM

Professional Master 's programmi tarbijakäitumises (MPCC) eesmärk on koolitada spetsialiste võimalik mõista rolli tarbimise ja tarbijate kaasaegses ühiskonnas, rõhutades ... [+]

eesmärk

Professional Master 's programmi tarbijakäitumises (MPCC) eesmärk on koolitada spetsialiste võimalik mõista rolli tarbimise ja tarbijate kaasaegses ühiskonnas, rõhutades nende sotsiaalse ja kultuurilise sihtasutuste, et aidata kaasa suurema konkurentsivõime organisatsioonid ja parandada kollektiivse heaolu.

On kaks konkreetset eesmärki:

Arendada oskusi tõlgendamise, analüüs ja hindamine tarbija otsuseid. Edendada vertikaalse integratsiooni teadmiste marketing suhted / tarbimist, et valmistada spetsialistide töö turustamise ja tarbimise kohaldamise teadmisi turuolukorras samuti teadus. Kontsentratsioon piirkonnas: tarbijakäitumise

Tarbijate käitumine on lõikamine halduse ala, mis on seotud küsimusi, mis tulenevad turustamise, eelkõige seoses tarbija. See hõlmab rakendatud kontseptuaalne ja metodoloogiline seotud tarbijate uuring, kultuuri-, sotsiaalseid, majanduslikke, poliitilisi ja demograafiliste mõjutavad tarbijate tavasid.... [-]

Brasiilia São Paulo
Märts 2020
Portuguese (Brazil)
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Grupo Tiradentes

Auto Alun @ s @ s sageli äsja lõpetanud tegemist tööturul, otsin head palka. Kuid firma ei paku kõrge palk on spetsialist, kes tihti lõpuks koolitus sees. Seejärel on vaj ... [+]

diferentsiaalid kursus

Auto Alun @ s @ s sageli äsja lõpetanud tegemist tööturul, otsin head palka. Kuid firma ei paku kõrge palk on spetsialist, kes tihti lõpuks koolitus sees. Seejärel on vaja jõuda turule juba mõned teadmised, et oleks võimalik läbi rääkida head palka. Selles mõttes on erikursus Digital Side, Web ajakirjanduse ja uue meedia on katta see vahe, konsolideerida, kus vahet on nägu, multi- ja interdistsiplinaarseid, teoreetilised ja praktilised tegevused, õpetajad ja arstid õpetajad kutsetegevuse Uuring keskendus piirkonnas. Ostes meie sertifitseeritud spetsialist, paljud töötavad spetsialistid on uksed lahti, sest teil võib tegutseda side konsultatsioonifirmad, reklaamiagentuurid, digitaalse meedia firmad, veebilehed ja internetiportaalid sisuhaldustarkvara protsessid ja jälgimine sotsiaalseid võrgustikke. Samuti võite olla võimeline tegutsema kordajat teadmisi õpetamise alal kõrghariduse. Mida sa ootad? Telli kohe! Mis klassiruumid multimeedia, raamatukogu, seadmete ja arvuti labs ja arvutigraafika, eripiirkondadest juurdepääsu ja muud vahendid tagatud õpetajatele ja õpilastele ning materjalide tootmine, suudame pakkuda Teile parimaid võrrelda turul! Nad on kõik väga oodatud uue etapi oma karjääri ja oma tööelu! Edu kõigile!... [-]

Brasiilia Aracaju
Märts 2020
Portuguese (Brazil)
Päevane õpe
368 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
L’École De Design Nantes Atlantique

MDes Food Designi raames ... [+]

Kahe aasta pikkune kraadiõpe, mis on spetsialiseerunud toidudisainile

Programm, mis on spetsiaalselt välja töötatud üliõpilastele üle kogu maailma, kes tahavad meie MDesid integreerida

MDes Food Designi raames

Peamised teemadToit ja uued tehnoloogiadTervislik toitToidukultuur, kohalikud tooted, turismÕppekava

Kaks aastat kestnud MDES-i programmid on korraldatud neli semestrit, mis on kinnitatud 30 ECTS-iga. Iga mooduli jaoks eeldatakse järjest suurenevat isiklikku tööaega.

1. semester

See esimene poolaasta on pühendatud Prantsuse kultuurikeskkonnaga kohanemisele ja multidistsiplinaarse lähenemisega koolidele spetsiifilistele õppemeetoditele.

2. semester... [-]

Brasiilia São Paulo
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles