Filter
Magistrikraadid
Poola Warsaw Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Turunduse uuringud Warsaw. Leia parimad Turunduse uuringud magistriõppe võimalused Warsaw

Magister on kõrghariduse teine aste ning seda saab omandada peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks kulub tavaliselt täiskoormusega õppe korral umbes 2 aastat, mille sisse mahub 36 kuni 54 ainepunkti.  

Turunduse ja kommunikatsiooni haridust omavaid ärispetsialiste ootavad ees uued karjäärialased võimalused. Nad võivad kasutada oma oskusi andmaks nõu tarbijate uuringute ja kaubamärgi maine teemal või juhtida firmasisest turustusgruppi.

Poola, ametlikult Vabariigi, Poola on riik Kesk-Euroopas. Kus elab 38 miljonit inimest, on Poola 6. suurima rahvaarvuga riik ELis. EL / EMP õpilased ei vaja viisat õppida Poolas. Elukalliduse Poolas on üks madalamaid Euroopa Liidus.

Varssavi kapitali ja suurim linn Poola on arvatavalt suur turismimagnet, majanduslik keskus ja hariduskeskus. Linn on koormatud looduse ilu ja ideaalne haridus hub loodushuvilistele. Samuti on institutsioonid, mis pakuvad kraadi vaheldusrikas kõrghariduse.

Turunduse uuringud magistriõpe Warsaw. Otsi Turunduse uuringud magistriõppe programme Warsaw ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Turunduse uuringud, Warsaw

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Kozminski University

Digitaalse turunduse programm on uus, innovatiivne spetsialiseerumine juhtimise valdkonnas, mis toimub inglise keeles. Digitaalse turunduse spetsialiseerumise lõpetaja sa ... [+]

Digitaalse turunduse programm on uus, innovatiivne spetsialiseerumine juhtimise valdkonnas, mis toimub inglise keeles.

Uuringud on mõeldud kaasaegse turunduse juhi koolitamiseks, kes:

Asjatundlikult liigub digitaalse majanduse tingimustes, mõistab kaasaegset maailma ja kaasaegset klienti.Teab, kuidas Internet ei saa muuta mitte ainult turundust, vaid ka kogu organisatsiooni ja teab, kuidas sellist muudatust tõhusalt rakendada.Mõistab, kuidas kaasaegsed tehnoloogiad, st sotsiaalmeedia, mobiil, tehisintellekt või automaatika, muudavad ettevõtte toimimist.Oskab tõhusalt luua Interneti-turundusega seotud strateegia, plaani ja ülesandeid (sh sotsiaalmeedia turundus).Tean ja oskab kasutada online-reklaamiga seotud vahendeid (nt Facebooki reklaamid, Google Adwords, turundusautomaatika süsteemid või e-posti turundussüsteemid).Teab, kuidas e-poe käivitada ja käivitada, mõistab online-ärimudelite kasutamisest tulenevaid võimalusi (nt rahvahulga hankimine, jagamise majandus, mudel freemium jne).Täiuslikult teab veebianalüütikat, saab kasutada selliseid tööriistu nagu Google Analytics, Brand24, Sotrender ja paljud teised.Tunneb arvutigraafika aluseid ja online-videomaterjalide koostamist.Oskab teha koostööd virtuaalses keskkonnas (virtuaalsed meeskonnad).Õpingute ajal on üliõpilane pidevas kontaktis e-turunduse ja e-äri praktikaga.Tunnustab iga organisatsiooni arenguvõimalusi, mis tulenevad digitaalsest ümberkujundamisest, mille kaudu iga ettevõte või institutsioon läbib.Oskab vabalt tegutseda rahvusvahelises keskkonnas, kuna programm on inglise keeles.Unikaalsed väärtusedUuringute partnerid on digitaalmaailma tunnustatud kaubamärgid, sealhulgas Accenture, Sotrender, Brand24, Salesmanago, kes pakuvad õpilastele muu hulgas praktikavõimalusi, sertifitseerimisprogramme, vaba juurdepääsu veebitööriistadele, külaliste loenguid ja kohtumisi praktikutega.Spetsialiseerumise programm koosneb paljudest põhiteematest (üle 800 didaktilise tunni), mis viiakse läbi interaktiivsete seminaride, seminaride, harjutuste, arvutilaborite ja loengute vormis.Klasside õpetajad on erakorralised õppejõud ja kõrgetasemelised e-turunduse spetsialistid, kellel on suur kogemus e-turunduse ja e-äri alal.Õpilased on otseses kontaktis uue tehnoloogia sektori ettevõtetega, osaledes klassides praktikutega ja rakendades projekte konkreetsete ettevõtete e-turunduse ja e-äri valdkonnas.Digitaalse turunduse spetsialiseerumise lõpetaja saab tohutu hulga spetsiifilisi... [-]
Poola Warsaw
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles