Magistriõpe Turunduse uuringud Cheltenham. Leia parimad Turunduse uuringud magistriõppe võimalused Cheltenham

Magistrikraadi saavad tudengid taodelda peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks on tavaliselt vajalik 12 kuni 18 kursuse lõpetamist, millele lisandub tihtipeale ka ülevaatlike eksamite sooritamine ja/või lõputöö esitamine.Turunduse ja kommunikatsiooni õpingud avavad karjäärivõimalusi erinevates valdkondades, kuna kõik ettevõtted peavad suhtlema oma töötajate… Loe edasi

Magistrikraadi saavad tudengid taodelda peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks on tavaliselt vajalik 12 kuni 18 kursuse lõpetamist, millele lisandub tihtipeale ka ülevaatlike eksamite sooritamine ja/või lõputöö esitamine.

Turunduse ja kommunikatsiooni õpingud avavad karjäärivõimalusi erinevates valdkondades, kuna kõik ettevõtted peavad suhtlema oma töötajate ja klientidega. Tööotsijad, kes on saanud turunduse ja kommunikatsiooni alast koolitust, võivad leida tööd nii turustamisega tegelevates ettevõtetes kui ka suurtes korporatsioonides.    

UK, Suurbritannia on rohkem kui 300 aastat vana ja sisaldab nelja komponendi rahvad: Inglismaa, Šotimaa, Wales ja Põhja-Iirimaa. UK on õppekeskuses on viimase 1000 aasta jooksul ja omab palju vana ja väärikas ülikoolides. Välisüliõpilased moodustavad olulise osa üliõpilaskonna at UK ülikoolides.

Cheltenham, kus ülikooli Gloucestershire (või vähemalt neljast kolm ülikoolilinnakud) asub. See on ainus Ühendkuningriigi ülikoolis olla osa BCA programmi pakkudes semestrit välismaal.

Turunduse uuringud magistriõpe Cheltenham. Otsi Turunduse uuringud magistriõppe programme Cheltenham ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Näita vähem
University of Gloucestershire
Gloucester, Suurbritannia

MSc turunduse eesmärk on arendada oma mõistmist ja pädevust turunduses. Te uurite mitmesuguseid põhilisi teemasid ja arendate selle kliendikeskses äridistsipliinis teemasid. T ... +

MSc turunduse eesmärk on arendada oma mõistmist ja pädevust turunduses. Te uurite mitmesuguseid põhilisi teemasid ja arendate selle kliendikeskses äridistsipliinis teemasid. Te arendate tugevat arusaamist selle kohta, kuidas turundus suhtleb ja aitab kaasa organisatsiooni muudele võtmevaldkondadele. Klientide mõistmine, turunduskommunikatsioon, turundusuuringud, rahvusvaheline strateegiline turundus, e-turundus ja bränditurundus on kõik sellel tasemel lahutamatud. -
MSc
Päevane õpe
Inglise
Ülikool
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here