Filter
Magistrikraadid
Põhja-Ameerika Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Turunduse juhtimine Põhja-Ameerikas siin!

Magistrikraadi on akadeemiline kraad, mis antakse isikutele, kes on edukalt tähistavad kõrgem teadmiste tase. On kaks peamist tüüpi Masters - õpetas ja teadustöö.

Turunduse juhtimise programmid võimaldavad tudengitel uurida süvitsi turundusmeeskondade, ressursside ning tegevuste juhtimise kohta. Tudengid võivad omandada vääruslikke suhtlus- ning juhtimisoskusi, õppides lisaks ka selliste teemade kohta nagu turundusstrateegiad, turuanalüüs ning tarbija otsuste tegemine.

Ameerika Ühendriigid on suur riik Põhja-Ameerikas, tihti tuntud "USA ", "USA ", "USA ", "America " või lihtsalt "riigid ". Samuti kogub üle 310 miljonit inimest, mis on maailma 's suuruselt kolmas elanikkonnast. See sisaldab tiheasustusega linnades laialivalguv äärelinnas, ja suur, asustamata ja looduslikult kaunis piirkondades samal ajal.

Turunduse juhtimine Põhja-Ameerikas. Saad kõik Turunduse juhtimine info ja kooliga Põhja-Ameerikas otse!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Turunduse juhtimine, Põhja-Ameerika

School Of Professional Studies - Columbia University

Fondide juhtimine magistriõppekava valmistab spetsialistide paista institutsionaalse tõusta ja mittetulundussektori juhtimine karjääri. ... [+]

Vahendite haldamine magistriõppekava varustab spetsialistid paista institutsionaalse tõusta ja mittetulundussektori juhtimine karjääri.

Maailma nonprofits kasvab - nii suuruse ja mõju. Tuhandeid põhjused ja miljoneid organisatsioone, kes teenivad need põhjused, USA ja kogu maailmas, on vaja inimesi juhtida ja tagada finantsilist tuge. Fondide haldamise programmi siin Columbia on oma portaali osaledes, mida paljud tunnevad, on kõige tähtsam ühiskonna sektorid - üks, mis soodustab filantroopia, armastus inimkonna.

Vajadus fundraising spetsialistid ja nonprofit juhid eristuda kasvanud. Organisatsioonid pidevalt otsima üksikisikute põhjalikud teadmised heategevusliku turul, meisterlikkust võti kogumisaktsioone ja tervikliku juhtimise oskusi. Sellepärast nõudlust kõrgelt kvalifitseeritud arendustöötajate, palgad on ühed kõrgemad sektoris.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 12 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles