Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Turundusuuringud siin!

Kas soovite, et teie turundustegevused oleksid tõhusamad? Turundusuuringute magister võib aidata.

Mis on turundusuuringute magister?

Turundusuuringud uurivad kliente ja tarbijaid ning seda, mis ajendab neid ostmisotsuseid tegema, et ettevõtted saaksid paremini kasutada turustamist ja mõistmist. Turundusuuringute magister annab tarbijatele põhjalikku uurimist ja õpetab õpilastele turundusuuringute läbiviimist ja tõhusat kasutamist.

Millised on turundusuuringute magistrikraadi eelised?

Turundusuuringute magister õpetab turunduse spetsialistit, kuidas paremini mõista, koguda ja kasutada turu-uuringute infot. See mõistmine muudab turundustegevused turundus- ja ettevõtlusprofessionaalide jaoks tõhusamaks.

Millist karjäärivõimalust ootate turundusuuringute meisteriga?

Turundusuuringute magister parandab turunduse tõhusust, aidates turundajatel ja ärimeestel paremini mõista oma sihtgrupi vajadusi.

Miks võtta turundusküsimuste kursuses Online Mater?

Turundusuuringud sobivad hästi online-uuringuga. Turu-uuringuid saab hõlpsalt läbi viia veebis ning veebipõhise õppimise protsess võimaldab õpilastel suuremat paindlikkust, eriti neid, kes on juba oma karjääri jooksul, kuid soovivad jätkata täiendõpet.

Kuhu turundusteaduses õppida?

Turundusuuring on globaalne vajadus. Leiate magistri turundusuuringutes enamikes koolides, mis pakuvad ülikooli äri- ja turundusprogrammi.

Loe edasi Näita vähem

3 Tulemused Turundusuuringud

Jaume I University (Universitat Jaume I)

See kapten põhieesmärk on saada õpilastel õppida oma ülesannete täitmiseks teatud ettevõtted -institutes turu-uuringute turunduse, kommunikatsiooni asutuste ja turundus k ... [+]

See kapten põhieesmärk on saada õpilastel õppida oma ülesannete täitmiseks teatud ettevõtted -institutes turu-uuringute turunduse, kommunikatsiooni asutuste ja turundus konsultante või firma- ja ka turundusosakond kommunaal- või privaatne. Täna keskkondades organisatsioonid ei ole ainult globaalse vaid ka dünaamiline, rahutu ja väga konkurentsivõimeline. Samal ajal, sihtrühmade muutunud teadlike ja kogenud rühmade ja seetõttu nõudlikumad nende nõudmisi. Need uued perspektiivid vajavad organisatsioonid käituvad erinevalt ja tähtsustada sügavad teadmised nende avaliku ja nende nõudmisi, et pakkuda täielikku, personaliseeritud ja diferentseeritud teenust.

Koordinee... [-]
Hispaania Castellón de la Plana
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
OBS Business School

Mis Meistrid Marketing Research and Analysis OBS Kliendid õpivad arendada ja hallata teavet; uuringud, et mõista ja õppida kohtuda. Õppida tehnikaid koguda ja analüüsida ... [+]

Meistrid Marketing Research

Infoühiskonnas, kus me elame, arengu ja nõuetekohase kasutamise kvaliteetset teavet võib esindada peamine konkurentsieelis üle oma konkurentidest. Me peame mõistma, kuidas nad mõjutavad sotsiaalset, kultuurilist ja psüühilised omadused meie tarbijatele nende otsuste tegemise ja ostukäitumist.

Lõppeesmärk juhtimise ja teabe kasutamine peaks olema kooskõlas maksiim marketing kohtuvad ja rahuldada vajadusi ja soove ning kasutajatele ja tarbijatele. See tähendab, millel on põhjalikud teadmised oma käitumise, motivatsioon, millist mõju on teema, eelistused ja arvamused.

Mis Meistrid Marketing Research ja klientide analüüs OBS õpivad, kuidas arendada ja hallata teavet; uuringud, et mõista ja õppida kohtuda. Õppida tehnikaid koguda ja analüüsida turuinfo tuvastada turusegmentides. Ajal Master in Marketing Research ka läbi erinevate online kohtumised tippjuhid, kes esitab kogemusi projekteerimine ja teadusprojektide juhtimise turunduse ja webinars koos näitaja müüjad tööstuses.... [-]

Hispaania Barcelona Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESIC Business & Marketing School

MMS on uuenduslik ja ajakohastatud programmi ainus turule, mis ühendab koolituse meetodeid turundusuuringute Business Intelligence koos ülimalt praktiline metoodika, mill ... [+]

MMS on uuenduslik ja ajakohastatud programmi ainus turule, mis ühendab koolituse meetodeid turundusuuringute Business Intelligence koos ülimalt praktiline metoodika, mille eesmärk on luua luure äri otsuste tegemisel.

funktsioonid/>Programm koosneb kahest top programmid: Täpsem programmi Marketing Analytics ja täiustatud programmi Marketing ResearchÕpetajad ärisektor, kus ulatuslik õpetamise kogemus.Kvalifitseerub kohaldamise teadus tehnikaid ja valmistub analüüsida teavet selliste vahendite abil nagu Excel, SPSS ja SAS Enterprise Miner.Kasutatud metoodika lahendada tegelikke probleeme.Diferentsiaalid teguridSee hõlmab elamu nädalal Londonis külastada ja õppida olulisemate rahvusvaheliste ettevõtete ja asutuste spetsialiseerunud Marketing Research and Business Intelligence.Võimalus praktiseerida ALD Automotive, Altadis Imperial Tobacco, Burger King, CAMPOFRIO, DKV Seguros, GFK, Kantar Media Mindshare'i, Nielseni Telefonica, Vodafone.Võimalik profiili... [-]
Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles