Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Tuumaenergeetika siin!

Üliõpilased, kes soovivad saavutada magistrikraadi soovivad suurendada oma teadmisi ja oskusi konkreetsete ala uuring. Enamik programme vajavad bakalaureuse kraad seotud distsipliini. Master in Nuclear Energy Engineering võib pakkuda konkurentsieelise karjääri valdkonnas.

Mis on Master in Nuclear Energy Engineering? Program uuringud koosnevad teadmisi ja oskusi, mis on seotud tuumaenergia tehnoloogia ja poliitika. Kursused võivad olla reaktorifüüsika, tuuma- kütuste ja materjalide, kütuse tsükkel, jäätme- ja tööohutuse küsimustes. Arutelu majandusliku, sotsiaalse ja poliitilise tausta tuumaenergia valmistada ette kõrgharidusega globaliseeruvas valdkonnas. Õpilased omandavad oskusi inseneri ja tuumarajatiste, seire- ja tootmisprotsesside eeskirjad ja määrused, tehniliste kriteeriumide ja ohutuse disain. Õpetus põimumine annab sellistes valdkondades võime anda juhtimist multidistsiplinaarse projekte.

Isiklikul tasandil, kasu määral hulka tõusta karjäärivõimalusi lisaks võime osaleda arendamine ja parandamine süsteeme. Mõlemad töötajad ja üldsus saavad kasu parema ohutuse meetodeid ja täiustatud projekteerimisfirmad.

Programmid on olemas kogu maailmas ja kulude oleneb asukohast ja õppekava. Õpilased peaksid teadusuuringud nende võimalusi määrata, milline valik vastab kõige paremini nende eesmärke.

Tuumaenergia on kasutusel paljudes maailma riikides ning see on alternatiiv fossiilsetele kütustele on rahuldada kasvavat nõudlust elektrienergia tootmine. Spetsialistid on vaja riikides, kus arengukavad viiakse ellu kui ka kohti, kus tuumaenergia on praegu kasutada. Lõpetajad töötavad kommunaalteenuste ettevõtted, laborid, konsultatsioonifirmad, taime projekteerimine ettevõtete ja valitsuse ja erasektori asutustega.Jobs hulka konstrueerimisrakenduste ja arendamise, teadusuuringute, akadeemilise juhendamise, projekti või teenuste haldamise ja käitamine. Lisaks valdkonnas energia tootmiseks, tuumaenergia eksperte on vaja sellistes valdkondades nagu meditsiin, põllumajandus, tootmist ja turvalisust.

Et arendada oma karjääri selles globaalses tööstuses, otsida oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Tuumaenergeetika

Harbin Engineering University (HEU)

See tuumaenergia Science and Engineering eriala asutati 1980. Eesmärk on see eriala on koolitus kraadiõppurid olema kõrgetasemeline professionaalne andeid, meisterlikkust ... [+]

Master tuumaenergia Science and Engineering

&nbsp

See tuumaenergia Science and Engineering eriala asutati 1980. Praegu on õpetaja personal koosneb 10 professorit ja 1 dotsent 6 uurimisvaldkondi, et ka tuumaelektrijaam (NPP) kasutusotstarve, ohutus ja usaldusväärsus tuumareaktor ja tuumaelektrijaama, kontroll ja testimine tuumareaktor ja tuumaelektrijaama, NPP Käitamise ja Simulatsioon, tuumaelektrijaama varustuse ja Thermo-hüdraulikasüsteem tuumaelektrijaama.

&nbsp

Eesmärk on see eriala on koolitus kraadiõppurid olema kõrgetasemeline professionaalne andeid, meisterlikkust põhiline teooria ehitus Thermo-füüsika-ja tuumaenergia Engineering, sellistes valdkondades nagu teadusuuringud, projekteerimine, tootmine, rakendamise ja haldamise kohta tuumaenergia energeetikas. Pearoogade hulka tuumareaktor ehitus, Advanced soojusülekanne, Matemaatika füüsikalise meetodi abil, tuumaelektrijaam, tuumaelektrijaam, osad, Nuclear turbiini, tuumaelektrijaam Control, tuumaohutus tuumaelektrijaam Operation ja simulatsioon, ja nii edasi. ... [-]

Hiina Harbin
September 2019
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KTH Royal Institute of Technology

... [+]

Karjäär

Üleminek õpilased on innukalt tööle tööstuse, ametiasutuste ja teadusasutuste Rootsis, Euroopas ja kogu maailmas.

[-]
Rootsi Stockholm
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University

Programmi eesmärk on koolitada tuumaenergeetika spetsialiste. Pärast selle programmi lõpetamist on sul võimalik projekteerida, hooldada ja käitada tuumaelektrijaamu ja se ... [+]

Programmi eesmärk on koolitada tuumaenergeetika spetsialiste. Pärast selle programmi lõpetamist on sul võimalik projekteerida, hooldada ja käitada tuumaelektrijaamu ja selle peamisi seadmeid, nagu tuumareaktorid, aurugeneraatorid ja auruturbiinid. Samuti viiakse läbi tuumareaktorite füüsika, termilise hüdraulika ja tuumaelektrijaamade ohutuse teoreetilise aluse põhjalik uurimine.

Programmi profiil. Peamised ekspertteadmised:Arenenud teadmised tuumareaktori füüsikast ja termohüdraulikasest;Tuumaelektrijaama teooria ja disain;Protsesside modelleerimine ja simuleerimine tuumareaktorite, aurugeneraatorite ja auruturbiinide kontekstis;Tuumaelektrijaamade ohutus;Kirjastamine ja teadustöö.Vastuvõtmise protseduur... [-]
Venemaa Saint Petersburg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles