Filter
Magistrikraadid
Ameerika Ühendriigid Utah Provo Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Provo - Parimad magistriõppe programmid Provo

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Tarbekunst on ülioluline, et muuta meeldiv disainilahendusi kõikides eluvaldkondades. Ilma nendeta oleks maailm väga igav. Master in Applied Arts annab teile sügavam mõistmine kasutamise kunst neis praktiline valdkondades.

Haridus Ameerika Ühendriikides on peamiselt ette nähtud avaliku sektori jaoks, kontrolli ja rahastamise pärit kolmel tasandil: riigi, kohalike ja föderaalsete, selles järjekorras.Ühised nõuded õppida kõrghariduse tasemel Ameerika Ühendriigid hõlmavad oma ülestunnistusi essee (tuntud ka avalduse eesmärk või isikliku avaldusega), õiend, soovitus / viide tähti, keele testid

Provo on suurim linn on Utah County, USA. Koos teiste kõrgkoolide linnas on tuntud tervise ja hoolduse koolitus. Lavelle Edward staadion, Marriot keskus, Peaks Ice Arena, Provo jõe ja kauplused River Woods on kõige suurema külastatavusega kohtades õpilaste poolt.

Magistriõpe Provo. Magistriõpe parimates ülikoolides Provo. Säästa aega ja võta otse soovitud ülikooliga ühendust! Magistriõpe.

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Kraadid
Asukoht
Ameerika Ühendriigid
Utah
Provo
Õppe tüüp
Tempo
Marriott School of Management, Brigham Young University

MISM segud infosüsteemide teooria "kätt" lähenemine õppimisele infosüsteemide väljatöötamise ja rakendamise oskusi. ... [+]

Master of Information Systems Management (MISM) aste on mõeldud üliõpilastele, kes professionaalse karjääri infosüsteeme. MISM segud infosüsteemide teooria "kätt" lähenemine õppimisele infosüsteemide väljatöötamise ja rakendamise oskusi. Juhtimise teemadel on eriti rõhutada.

MISM kraadi funktsioone äsja parandatud õppekava, mis võimaldab õpilastel arendada sihtasutuse võti ISys teemasid, sealhulgas juhtimise ja strateegia, inimesi ja organisatsioone, IT arhitektuuri ja-süsteemide arengule.

Lisaks kaksteist tundi valikainete kursusi on vaja, mis annab õpilastele paindlikkust täiendavalt uurida infosüsteemide ja / või teemasid omal valikul. Kõik MISM klassid sisaldavad aluseks teemad eetika, kommunikatsioon, professionaalsust, grupi dünaamikale, kontrolli, riskijuhtimise, projektijuhtimine, paindlikkus ja kohanemisvõime. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Provo
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Marriott School of Management, Brigham Young University

Missioon MACC programm on tipptaseme saavutamiseks raamatupidamise haridust ja kasvatada kirg elukestev õpe. ... [+]

Programmi eesmärk

Missioon MACC programm on tipptaseme saavutamiseks raamatupidamise haridust ja kasvatada kirg elukestev õpe rajaneb sellistel väärtustel kiriku Jeesuse Kristuse Viimse Aja Pühade. Põhiväärtused programm on:

Student tähelepanu - Oleme seisukohal õpilased kui meie esmane klientide ja partneritega õppimine. Stipendium - Toetame laia määratluse stipendiumi, mida tõendab kvaliteedi ja vastastikune eksperdihinnang.

Oodatavad õpitulemused

MACC programm on programm, mis keskendub raamatupidamine, põhineb laia kraadiõppe äri, ja lõpeb, pöörates erilist tähelepanu raamatupidamises. Programmi eesmärgiks on aidata õpilastel arendada karjääri avalikus raamatupidamis-, tööstus-või valitsus, finantsteenused, äriühingute raamatupidamise või muude erasektori või raamatupidamise seisukohti ja haridus läbi Ph.D. ettevalmistamise programmi. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Provo
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Marriott School of Management, Brigham Young University

BYU MBA ühendab kõrge kvaliteedi ja madala hinnaga kokku ja annab teile täitmata juhtimise koolitus kõrgema väärtusega. ... [+]

BYU programm on suuresti rahastatud Jeesuse Kristuse Kiriku Viimse Aja Pühade. Meie Kiriku juhid on innukad arendama tulevikus juhid. Nende sponsorlus loob unikaalset kohustused ja võimalused. Lisaks toodavad tasumata lõpetajate soovitud pärast juhtivad ettevõtted, püüame ette maailma missioon kirik, mis on paremini elu läbi õpetamise ja rakendamise Jeesuse Kristuse evangeeliumi. Usume, et areng maailmas mõtlemisega ärijuhte kasu kiriku ja kogu maailmas. Samuti oleme leidnud, et juhid valgustatud evangeeliumi tõdesid ja inspireerinud neid jagada, on tõhusamad puhtalt professionaalne tingimustel.

Lisaks meie unikaalne missioon, pakume silmapaistva juhtimise koolitus kõrgema väärtusega. BYU on tuntud oma madala MBA õppemaksu. Samuti on tunnustatud, kuid kvaliteetsete oma MBA programmis. Kombinatsioon kõrge kvaliteediga ja odav lükanud meid tippu ärikool pingeread, mis keskenduvad väärtus - mida sa saad, mida sa investeerida. Selle meetme usume, et BYU programm on parimate seas maailmas. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Provo
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles