Filter
Magistrikraadid
Ameerika Ühendriigid Wisconsin Eau Claire Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Eau Claire - Parimad magistriõppe programmid Eau Claire

Masters kraad annab teile võimaluse kas edasi oma arusaama eelkõige küsimus või startida hoopis teisiti kasutades oskusi olete omandanud oma eelmise bakalaureuse kraadi.

Master, mis võtab üks kuni kaks aastat kooliharidust saada, võib aidata õpilastel parandada oma professionaalseid oskusi ja omandada teadmisi oma valitud valdkonnas. See paranemine oskused ja teadmised võivad viia kõrge kvalifikatsiooniga karjääri võimalusi tõusta.

 

Ameerika Ühendriigid on suur riik Põhja-Ameerikas, mida sageli nimetatakse ka "USA ", "USA ", "USA ", "America " või lihtsalt " USA ". Ameerika kolledžites on rahastatud "õppemaksu " eest, mida õpilane, mis on sageli üsna kallis, väga sageli ulatuv kümneid tuhandeid dollareid aastas.

Eau Claire (hääldatakse: O 'Clare, prantsuse selge vesi) on linn umbes 62.000 Loode Wisconsin. Nagu enamik USA linnad oma suuruse, kõik Eau Claire pakub muide mass transiit on suhteliselt aneemiline omavalitsuse bus süsteem. Bussid on rattahoiukohti.

Magistriõpe Eau Claire. Magistriõpe parimates ülikoolides Eau Claire. Säästa aega ja võta otse soovitud ülikooliga ühendust! Magistriõpe.

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Kraadid
Asukoht
Ameerika Ühendriigid
Wisconsin
Eau Claire
Õppe tüüp
Tempo
University of Wisconsin Eau Claire College of Business

Praktiline programm, mis valmistab õpilasi karjäärile erinevates haldusrollides tervishoius ... [+]

Tervishoiu administreerimine on ideaalne juhtimiskarjäär neile, kes soovivad ka positiivseid erinevusi teiste inimeste elus. Tervishoiu administreerijad planeerivad, suunavad, koordineerivad ja kontrollivad tervishoiuteenuste osutamist sellistes organisatsioonides nagu abistatud eluruumid, grupi kodud, ambulatoorsed kliinikud ja hooldekodud. Nad peavad tasakaalustama nende tootjate unikaalseid tervishoiuvajadusi, mida nad teenivad oma tööstuses dünaamiliste muutustega, nagu arenevad integreeritud tervishoiuteenuste osutamise süsteemid, tehnoloogilised uuendused ja keerukad õiguslikud ja regulatiivsed keskkond.

UW-Eau Claire'i programmi lõpetanute ettevalmistused on erinevad juhtivatel kohtadel tervishoiu valdkonnas, nagu hooldekodu administraator, inimressursside direktor, turundusdirektor, farmaatsiaeksemendi, HMO kindlustusandja ja tervishoiukonsultant. Meie programm pakub ka suurepärast ettevalmistust ägeda hoolduse sektori (haiglad) lõpetanutele ja ametikohtadele.... [-]

Ameerika Ühendriigid Eau Claire
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Wisconsin Eau Claire College of Business

Ettevõtjale programm pakub ainulaadset õppimise kogemus üliõpilastele, kes soovivad kas alustada oma äri või tööhõive tagamine kasvule orienteeritud äri ... [+]

Ettevõtjale programm pakub ainulaadset õppimise kogemus üliõpilastele, kes soovivad kas alustada oma äri või tööhõive tagamine kasvule orienteeritud äri. Programm aitab õpilastel identifitseerida elujõulised karjäärivõimalusi ettevõtja / intrepreneur keskkondades, laiendada kontseptuaalne ja loominguline lähenemine ettevõtluse protsessi ja arendada repertuaari ettevõtmise juhtimise oskusi.

Mitmekülgne programm

Sest Ettevõtjad on tegevusele suunatud inimesed, Entrepreneur programm kasutab praktilist lähenemist õppimisele lisaks loengu-from-the-book vormingus, mida kasutatakse enamiku äri programmid. Õpilased osalevad mentorlus kogemusi ja suve internatuuri võimaldab neil suhelda ja õppida äri kogukonna liikmed. Samuti õpivad ettevõtlust läbi uuringuid, õppekäiku ja esitluste teaduskonna, majandusliku arengu spetsialistid, ingel investorid ja harjutamise ettevõtjad. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Eau Claire
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles