Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Usuõpetus siin!

Magistriõppe programm võib võtta mitut vormi, kuid on olemas ühised elemendid. Üldiselt kestavad need programmid ühe kuni neli aastat, sisaldavad mõningaid teadustöö või praktilisi uuringuid ning on kättesaadavad ainult arenenud üliõpilastele.

Neile, kes kogevad religioosse distsipliini kontekstis õpetamist, ei piisa üksnes pühendumusest ja usust üksi piisava karjääri eesmärkide toetamiseks. Religiooniline haridus on keerukas protsess, mis nõuab nii teoloogia kui ka pedagoogika tundmist. Mis on religioonihariduse meister? Lihtsamalt öeldes on see õppetöö, mille eesmärgiks on mõista teatud religiooni hariduspõhimõtteid ja -praktikat. Ühised kursused hõlmavad juhtimist, religioossete tekstide tõlgendamist, teoloogiat ja inimarengut. Õpilased võtavad harilikult ka oma religiooni alla kuuluvaid klasse, näiteks kristluse teenimist.

Lõpetajad saavad sageli paremini aru oma usust, õppides oma põhimõtteid teistele edastama. Lisaks võivad nendel kursustel õppinud haridus teooriad aidata õpetlastel õpetada teisi huvipakkuvaid teemasid. Lõpetajad jätavad sageli ka need programmid koos teiste õpetajate ja õdede-vendade kohordiga usus.

Need kursused erinevad kulude põhjal religioon, asukoht ja stipendiumi abi. Kandidaadid peaksid enne hariduse planeerimist uurima institutsiooni.

Nagu võiks eeldada, on haridus haruldaste õpetajate magistriprogrammide lõpetajate jaoks kõige tavalisem. Eriti usulised institutsioonid kalduvad neid gradiente taotlejate läbivaatamisel silmas pidades silmas pidama, kuna usk on sageli nende koolide õppekavade ja kultuuride alustala. Mõne õpetamiskogemusega inimestel võib magistrikraad olla administratiivse positsiooni edasiarendamiseks vajalik. Teised taotlejad võivad ministeeriumi minna, eelistades kasutada oma haridusoskusi, et aidata usklike kogukondadel vähem akadeemilises keskkonnas.

Religioonihariduse magistriprogrammid on saadaval mitmest riigist pärit erinevate usundite kaudu. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Usuõpetus

Driestar Christian University for Teacher Education

aastal pakume kristlikus hariduses rahvusvahelist magistrikursust, mis keskendub täielikult kristliku usu inspireeritud ja informeeritud hariduse taustadele ja tavadele. ... [+]

2018. aastal pakume kristlikus hariduses rahvusvahelist magistrikursust, mis keskendub täielikult kristliku usu inspireeritud ja informeeritud hariduse taustadele ja tavadele.

Me tunneme vajadust teadmiste järele kogu maailmas kristliku hariduse ja selle kohta, kuidas seda paremaks muuta. Masteri õppekava arendatakse, võttes arvesse osalejate kultuurilisi erinevusi.

Kraad: magistriõpe ja innovatsioonVoog: Christian Education (rahvusvaheline kontekst)Krediit: 60 ECTSKestus: iga moodul koosneb neljast kuuest online kaugõppest ja kaks nädalat loenguid.Kursuse tüüp: segaõpe. Iga moodul koosneb 10-nädalasest veebipõhisest õppest, millele järgnevad Madalmaades kahe nädala loengud.Õppekeel: inglise keel.... [-]
Holland Gouda
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles