Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Alusta õpinguid Uuringute läbiviimine magistriõppe programmis!

Magistrikraad võib oma kutsealase mandaadi kindlaks teha tema valitud valdkonnas ja olla doktorikraadi värav. See võib avada palju võimalusi isiklikus ja tööelus.

Mis on magistriõpe uuringus? Seda tüüpi programm arendab tüüpiliselt õpilaste suutlikkust koostada kaarti või ehitamise plaani, salvestades maa-ala omadusi. Õpilased saavad valida mitmesuguseid kursusi, mis katavad matemaatika, filosoofia ja ajaloo uuringud, samuti kursuste, mis hõlmab ehitusreeglid, koodid ja insener põhimõtteid. Tavaliselt on õpilastel võimalus spetsialiseeruda geodeetiliste, topograafiliste, sisseehitatud fotogrammmeetria ja katastriüksuse valdkondadele. Magistrikraad määratakse tavaliselt pärast seda, kui õpilased saavad umbes kaheaastase kraadiõppe taseme.

Üliõpilased, kes töötavad õppejõuna magistri poole, võivad arendada suuremat võimet dešifreerida ja mõista keerukaid matemaatilisi probleeme. Nad õpivad sageli, kuidas täpseid mõõtmisi kasutades kasutada keerukat tehnoloogiat, samuti saada teadmisi pinnase ja mineraalide füüsiliste omaduste kohta. Kõik need oskused aitavad lõpetada kõrgemate töökohtade kandidaate.

Õppemaksu, raamatute ja majutus eest selle programmi jaoks võivad kõik isikud ja institutsioonid erineda. Programmi kestus võib mõjutada üldkulusid. Erinevate institutsioonide võrdlemine on sageli parim viis kogukulude täpsustamiseks.

Inimesed, kes täidavad magistriõppeprogrammi, võivad ehitustööstuse inspektorite ja sertifitseerijatena töötada. Kogemused ja kõrgharidus selles valdkonnas võivad avada juhtimis- ja juhtivate positsioonide võimalusi, nagu ehitusmehhaanik, inseneriülem, projektijuht ja konsultant. Lõpetajad on ka valitsuse planeerimisnõukogudes nõutud. Paljud valitsusasutused ja eraettevõtted kasutavad maantee- ja ehitusprojektide inspektorite hulka ülikoolilõpetajaid.

Kõrgkoolide asutused võivad kogu maailmast pakkuda magistriõppeprogrammi. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Uuringute läbiviimine

Bond University

Master of remondi järelevalve pakub võimalust suurendada oma teadmisi valdkonnas hoone mõõdistamine. Sa uurib maailmatasemel teadlased ja kogenud praktikud üks Austraalia ... [+]

Riiki sisenemise nõuded

Lõpuleviimine Austraalia kvalifikatsiooniraamistik Level 7 Bachelor diplomi valdkonna suguluses kavandatud kraadi (sealhulgas, kuid mitte ainult hoone mõõdistamine, Ehitus / Ehitus, kogus mõõdistamine, arhitektuur, tsiviil- / ehitustehnilised); või Lõpetamist Bond University Graduate Diploma of Building mõõdistamine; või Kombinatsioon kvalifikatsioon loetakse samaväärseks mõne kvalifikatsiooni loetletud õnnetusjuhtumeid uuriva organi kava assistent Building Surveyor pluss kaks aastat remondi järelevalve kogemus või kuus aastat kogemusi üldehitus.

PROGRAM KIRJELDUS

Master of remondi järelevalve pakub võimalust suurendada oma teadmisi valdkonnas hoone mõõdistamine. Sa uurib maailmatasemel teadlased ja kogenud praktikud üks Austraalia kõige keskkonnasõbralikum hooned. Programm koosneb kahest spetsialist teemasid pluss kuus jagatud põhiaineid. Lõpuleviimine veel neli kraadiõppe valikainete valitud suite programmide pakutud teaduskonna Society & Design võimaldab Teil koolilõpetaja Master of remondi järelevalve.... [-]

Austraalia Robina
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
72 nädalat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

See kvalifikatsioon on ette nähtud selleks, et lõpetajad saaksid rakendusuuringute projektis osaledes rakendada integreeritud tehnilisi teadmisi / oskusi ning täpsemat an ... [+]

See kvalifikatsioon on ette nähtud selleks, et lõpetajad saaksid rakendusuuringute projektis osaledes rakendada integreeritud tehnilisi teadmisi / oskusi ning täpsemat analüüsi ja probleemide lahendamist konkreetsel spetsialiseerumisel kvantiteedi mõõtmisel, kinnisvara arendamisel ja muudes seotud valdkondades.

Kvalifikatsiooni tulemused ja hindamiskriteeriumid

Teostage spetsialiseeritud valdkonnas teadus- ja arendustegevus ning tegelege tehnosiirdega kvantiteedi mõõtmise ja kinnisvaraarenduse valdkonnas.

Vastuvõtutingimused ja valikukriteeriumid

BTech: kvantiteedimõõdistamine või samaväärse standardiga samaväärne kvalifikatsioon VÕI riikliku kõrghariduse diplom: hoonete mõõdistamine pluss kinnitatud töökogemus ja muud diplomijärgsed kvalifikatsioonid. Õpilased valitakse akadeemiliste teenete ja kinnitatud õppesuuna järgi.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles