Magistriõpe Uus-Meremaa. Alusta magistriõpet Uus-Meremaa ja astu esimene samm oma tulevase hariduse teel! Parimad võimalused Uus-Meremaa õppimiseks!

Magistriõpe Uus-Meremaa. Parimad magistriõppe programmid ja info ülikoolide kohta Uus-Meremaa

Magister

Üliõpilased üle kogu maailma on avastanud magistrikraadi omandamise võimalused Uus-Meremaal järgmise sammuna oma haridus- ja tööalases karjääris. Uus-Meremaa on tuntud kvaliteetse hariduse poolt, mis toetub rahvusvahelistele standarditele. Uus-Meremaad peetakse ka üheks kaunimatest riikidest maailmas, nii et tudengitele jätkub tegevust ka väljaspool loenguruume. Inimesed Uus-Meremaal on sõbralikud ja külaslislahked, haridus on mööduka tasuga ja toetub Briti haridussüsteemile ning kliima on meeldiv ja vahedusrikas.

Tudengid võivad valida paljude erinevate magistriõppe alade vahel Uus-Meremaal. Mõned populaarsetemast aladest on näiteks ärindus, haldus, turism, majandus, inseneriteadus, rahandus ning haridusteadus. Magistriõpet Uus-Meremaal saab teostada nii täiskoormusega kui ka osakoormusega.

Otsi allolevate viidete kaudu veel rohkem infot magistriõppe kohta Uus-Meremaal ning leia endale sobiv võimalus edasiõppimiseks!

Loe edasi

Master Of Professional Business Analysis

Victoria University of Wellington, Business School
ülikoolis Täisajaga õpe 12 kuud July 2018 Uus-Meremaa Wellington

kes soovivad saada ärianalüütikuteks. See Master of Professional Business Analysis (MBusAn) programm on välja töötatud osana Wellington IKT Graduate School poolt loodud Victoria ülikooli ja tema partnerite vahel. Programm on tihedalt seotud tööstuse nõuetega ja tööstuse koostöös pakutakse kursusi. [+]

Professionaalse majandusanalüüsi magister on lõpetajatele väljaspool infotehnoloogiat, kes soovivad saada ärianalüütikuteks.

See Master of Professional Business Analysis (MBusAn) programm on välja töötatud osana Wellington IKT Graduate School poolt loodud Victoria ülikooli ja tema partnerite vahel. Programm on tihedalt seotud tööstuse nõuetega ja tööstuse koostöös pakutakse kursusi.

Kraadiõpe

Professionaalse ärianalüüsi magistriprogramm (MBusAn) koosneb 10 kursusest ja lõplikust projektist, mis viiakse läbi kolmes osas aastas täiskoormusega õppes, alates aastast juulis (kolm kuud).

Kursuse esimeses osas korraldatakse seminare, kus õpilased saavad teada uusimate teoreetilistest edusammudest ja rakendavad neid juhtumile, mis peegeldab reaalmaailma äri väljakutseid ja keerukust.... [-]


Magister Turismi Juhtimine

Victoria University of Wellington, Business School
ülikoolis Täisajaga õpe 5 semestrit March 2018 Uus-Meremaa Wellington

Turism mängib olulist rolli paljude riikide majandusele, sealhulgas Uus-Meremaa. Õppida oma magistrikraadi üks maailma juhtivaid turismisihtkohti. [+]

Tööstuse seisukohalt olulisi õppe

Turism mängib olulist rolli paljude riikide majandusele, sealhulgas Uus-Meremaa. Õppida oma magistrikraadi üks maailma juhtivaid turismisihtkohti.

Sul suurendada oma arusaamist keerukate küsimustega turismi arendades samal ajal oma turismi juhtimise oskusi ja teadmisi. Parandada oma teadus-ja analüütilised võimed ja lihvida oma side ja esitlemise oskused. Sul minna ettevalmistamata keeruline roll tänapäeva konkurentsivõimelise ja pidevalt muutuvaid reisikeskkonnas kõikjal maailmas.

Sul õpingute Victoria School of Management - juhtiv juhtimise koolis Uus-Meremaa rahvusvahelise maine kõrge kvaliteediga stipendiumi ja tugevad sidemed tööstuse juhid nii avalikus kui ka erasektoris, kohalikul kui ka välismaal.... [-]


Master Of Public Juhtimise

Victoria University of Wellington, Business School
ülikoolis Täisajaga õpe 3 semestrit February 2018 Uus-Meremaa Wellington

Suurendada oma karjäärivõimalusi ja õppida tegema organisatsioonid töötavad paremini doktoriõpingud Public Management Victoria School of Government. Vaadake, kuidas juhtida inimesi ja muutusi esile kutsuda. [+]

Tõhus juhtimine, parem juhtimine, positiivne muutus

Suurendada oma karjäärivõimalusi ja õppida tegema organisatsioonid töötavad paremini doktoriõpingud Public Management Victoria School of valitsus. Vaadake, kuidas juhtida inimesi ja muutusi esile kutsuda.

Hakka tõhus avalik juht ja ehitada oma võimet mõjutada strateegilist ja operatiivset suunas avaliku sektori organisatsioonidele. Lugege valitsemise ja avaliku sektori reformi ja kuidas hallata eelarveid, rahanduse ja organisatsiooni kapitali.

Saada teadmisi ja oskusi kavandada ja rakendada tõhusaid ja uuenduslikke programme ja teenuseid, sealhulgas planeerimise, teenuste osutamise ja järelevalvet ja hindamist.... [-]


Magister Avaliku Korra

Victoria University of Wellington, Business School
ülikoolis Täisajaga õpe 3 semestrit February 2018 Uus-Meremaa Wellington

Kinkige võimalus saada kõrgetasemelise ülevaate viimastest avaliku sektori arengut ja teadmisi. Teil arendada oma võimeid, laiendada oma vaatenurgast, süvendada oma arusaamist, väljakutse oma mõtlemist-ja suurendada oma konkurentsivõimet tööturul. [+]

Fast-jälgida oma karjääri poliitika

Poliitikakujundajate luua strateegiline ja operatiivne poliitika, mis muudavad elu paremaks-kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Kinkige võimalus saada kõrgetasemelise ülevaate viimastest avaliku sektori arengut ja teadmisi. Teil arendada oma võimeid, laiendada oma vaatenurgast, süvendada oma arusaamist, väljakutse oma mõtlemist-ja suurendada oma konkurentsivõimet tööturul.

Sul õppima School of GovernmentÕppimine aidata otsustajatel saada parimad tulemused nii keskkonna, majanduse ja sotsiaalse valdkondades. Uuri masinad valitsuse ja saada oskusi kujundada, hinnata ja kehtestada strateegiline ja operatiivne poliitika, mis parandab meie elu.... [-]


Master Of Professional Raamatupidamine

Victoria University of Wellington, Business School
ülikoolis Täisajaga õpe 4 semestrit March 2018 Uus-Meremaa Wellington

Tee liikuda raamatupidamise või saada sertifitseerimise peate võtma järgmise sammu oma raamatupidamise karjääri. [+]

Ramp kuni oma karjääri tunnustatud raamatupidamise kraadi

Tee liikuda raamatupidamise või saada sertifitseerimise peate võtma järgmise sammu oma raamatupidamise karjääri.

Arendada võimet juhtida keerukaid raamatupidamise ja äri küsimusi ja usaldust pakkuda eriteadmisi.

Sul ehitada mõistmist kutsetegevus, eetika ja protseduure ning ülevaate äri maastiku Uus-Meremaa ja rahvusvaheliselt.

Kiire või sobituda töö

Seadista täita globaalse puudust raamatupidamise kõrgharidusega, MPA aitab teil kiiresti jälgida oma sertifitseerimise-see on ülemaailmselt tunnustatud kvalifikatsioon saate lõpule 16-17 kuud täisajaga õppetööd.

MPA on ideaalne töötavad spetsialistid, kes tahavad lisada raamatupidamisteenust oma CV. Sa ei pea õppinud moodustades enne ja õhtuses tähendab saab õppida osalise tööajaga töötamise ajal.... [-]


Magister Rahvusvahelises Kaubanduses

Victoria University of Wellington, Business School
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 3 semestrit March 2018 Uus-Meremaa Wellington + 1 veel

Kasutage seda ainulaadset võimalust multidistsiplinaarne uurida ja avastada keerulise maailma rahvusvahelises kaubanduses. Avasta kaubanduse rollist ühiskonnas vahemikust vaatenurki-rahvusvaheline juriidiline eeskirjad, majanduslikud põhjendused ning poliitiliste ja sotsiaalsete mõjude. [+]

Gain serv edu maailmamajanduses

Kasutage seda ainulaadset võimalust multidistsiplinaarne uurida ja avastada keerulise maailma rahvusvahelises kaubanduses. Avasta kaubanduse rollist ühiskonnas vahemikust vaatenurki-rahvusvaheline juriidiline eeskirjad, majanduslikud põhjendused ning poliitiliste ja sotsiaalsete mõjude.

Uuri, kuidas maailma on ühendatud läbi kaubanduse ja kuidas see mõjutab ettevõtteid, nagu tootjad ja eksportijad-neid teemasid läbi objektiivi erinevate distsipliinide. Avasta kaubanduse mõju põlisrahvastele, sealhulgas ajalooliste ja kaasaegsete perspektiivid maoori osalemine rahvusvahelises kaubanduses.

Expert personal rahvusvahelist mainet

Sul õppides õppejõud rahvusvahelise maine õpetamise, teadustöö ja kirjastamine. Ja kuna rahvusvahelises kaubanduses hõlmab mitme teadusharu sealhulgas rahvusvaheliste suhete, majanduse, õiguse, poliitika ja Development Studies, õpetamine on kogu nelja erineva teaduskondade-seadus, Science, humanitaar- ja ühiskonnateadused ja Victoria Business School.... [-]


Magister E-valitsuse

Victoria University of Wellington, Business School
ülikoolis Täisajaga õpe 3 semestrit February 2018 Uus-Meremaa Wellington

e-valitsus on arenev valdkond. Kuna meie maailm muutub üha ühendatud läbi IKT, valitsused peavad kvalifitseeritud spetsialistid, kes aru, kuidas juhtida nende mõju üha areneva tehnoloogiaga. [+]

Parem valitsuse kaudu tehnoloogia

e-valitsuse on kasvav valdkond. Kuna meie maailm muutub üha ühendatud läbi IKT, valitsused peavad kvalifitseeritud spetsialistid, kes aru, kuidas juhtida nende mõju üha areneva tehnoloogiaga.

Victoria School of valitsus, saate teada uuenduslikust kasutamisest IKT-hoone uusi võimalusi kogukondade suhelda valitsuse ja kasutada avalikke teenuseid.

Arendada teadmisi ja oskusi rakendada ja hallata suur valitsuse IKT projektide ja õppida, kuidas toime tulla muutustega tundlikes valitsuse keskkondades tasakaalustamise vajadust turvalisuse ja soovitud tulemusi sisemiste ja väliste sidusrühmade.

Unikaalne kvalifikatsiooni areneva valdkonna ... [-]

Magister Kaubanduse Thesis

Victoria University of Wellington, Business School
ülikoolis Täisajaga õpe 12 kuud March 2018 Uus-Meremaa Wellington

Võtke Autasud vm aspirantuur järgmisele tasemele koos Master of Commerce (MCOM). Sa võtan põhjaliku pilk probleem kaudu täites teadustöö väitekirja, lõigates arenenud teadmised oma ainevaldkonnas ja põhjalikku koolitust sõltumatu teadus. [+]

Võtke Autasud vm aspirantuur järgmisele tasemele koos Master of Commerce (MCOM). Sa võtan põhjaliku pilk probleem kaudu täites teadustöö väitekirja, lõigates arenenud teadmised oma ainevaldkonnas ja põhjalikku koolitust sõltumatu teadus.

Kui valmis, siis on teil vahendeid ja suutlikkust, mida vajate karjääri äri või avalikku korda. Samuti on teil võimalik taotleda doktoriõppe Uus-Meremaa või välismaal.

See 120-punktilise programmi viib teid 12 kuu jooksul lõpule täiskohaga või poolteist kuni kaks aastat osalise tööajaga. Te peate võtma vähemalt 90 punkti teadusuuringute. See tähendab, et teil täita teadustöö väitekirja koosneb kirjanduse ülevaade, andmete kogumine ja analüüs, ja teie järeldused. Lõputöö on tavaliselt 30000-40000 sõnu.... [-]


Magister Kaubanduse Kursuste

Victoria University of Wellington, Business School
ülikoolis Täisajaga õpe 3 semestrit March 2018 Uus-Meremaa Wellington

Tee liikuda kõrgema taseme uuring kraadi, mis ühendab erinevaid ja struktuur klassiruumis põhinev kursused võimalusi teadustöö. [+]

Tee liikuda kõrgema taseme uuring kraadi, mis ühendab erinevaid ja struktuur klassiruumis põhinev kursused võimalusi teadustöö.

Sul on võimalik laiendada oma teadmisi ühes üheksa teemasid samal ajal ära paindlikkust õpingute erinevates kaubanduse erialadel.

Võite ka uurida Master of Commerce Thesis kui teil on bakalaureuse of Commerce kiitusega või aspirantuur Commerce.

Ehitamine oma bakalaureusekraad suurendada oma karjääri võimalusi ettevõtluse, juhtimise ja valitsuse arenenud uuring Victoria Business School.

Saadaval teemadel raamatupidamine ökonoomika rahandus Human Resource Management ja töösuhete infosüsteemid International Business juhtimine turundus Rahvusvahelise tunnustuse ... [-]

Master Of Applied Finance

Victoria University of Wellington, Business School
ülikoolis Täisajaga õpe 4 semestrit March 2018 Uus-Meremaa Wellington

Pakutud School of Economics ja rahandusministeerium ja lõi konsulteerides akrediteerimise kutseühingute, programmi on suunatud rakendada teadmisi nii teil saada oluline tööstuse oskusi, mida vajate, et maapinda töötab. [+]

Tööstuse seisukohalt olulisi õppe

Advance rahalist oskusi ja edendada oma karjääri Victoria on kraadiõppe programmi Applied Finance.

Pakutud School of Economics ja rahandusministeerium ja lõi konsulteerides akrediteerimise kutseühingute, programmi on suunatud rakendada teadmisi nii teil saada oluline tööstuse oskusi, mida vajate, et maapinda töötab.

Finance kõik nurgad

Tutvu töös kapitaliturgude Uus-Meremaa ja kogu maailmas. Mõistke turuväärtuse, rahastamise, investeeringute juhtimine ja pangandus. Parandada arvuti oskusi ja täiuslik kunst finants modelleerimine.

Õpi põhimõtteid, tavasid ja tegevuse finantsturgudel ja juhtimise ettevõtete, valitsuse ja finantsasutused. Sul saada praktilisi ja tehnilised oskused, mida vaja, et olla edukas rahvusvahelises maailma lenduvate finantsturgudel.... [-]


Master Of Information Juhtimise

Victoria University of Wellington, Business School
ülikoolis Täisajaga õpe 4 semestrit March 2018 Uus-Meremaa Wellington

Saa väärtuslikke spetsialist kvalifikatsioon, mis ehitab oma IT teadmisi ja kogemusi. Victoria MIM on Uus-Meremaa premier magistrikraad on mõeldud IT spetsialistidele nagu sina, kes tahavad liikuda kõrgema juhtkonna rollid. Kursused põhinevad tipptasemel teadus- ja põhjalik juhtumi analüüs, et anda teile ülevaate sellest kaasaegse informatsiooni juhtimine. [+]

Edendada oma karjääri Wellington või Auckland

Mis rohkuse andmeid ja kiire uute tehnoloogiate tänapäeva digitaalses maailmas, tõhusa juhtimise infosüsteemide on oluline iga edukas organisatsioon.

Saa väärtuslikke spetsialist kvalifikatsioon, mis ehitab oma IT teadmisi ja kogemusi. Victoria MIM on Uus-Meremaa premier magistrikraad on mõeldud IT spetsialistidele nagu sina, kes tahavad liikuda kõrgema juhtkonna rollid. Kursused põhinevad tipptasemel teadus- ja põhjalik juhtumi analüüs, et anda teile ülevaate sellest kaasaegse informatsiooni juhtimine.

Võimalused MIM paindliku õppe võimalusi keskenduda oma isikliku karjääri püüdlusi.

Hangi oskusi

Gain analüütilised, kommunikatsioon ja otsuste tegemise oskusi oluline ehitada edukat karjääri teabekorralduse. Teil arendada oma juhtimisoskusi ja õppida kasutama teaduspõhise raamistikud ja vahendid, mis aitavad teil mõista, diagnoosida ja lahendada reaalse maailma teavet probleeme. Gain oskusi, mis on praegu suur nõudlus kogu maailmas-valitsuses, äriringkondades ja ei mittetulunduslik organisatsioonid.... [-]


Master Of Professional ökonoomika

Victoria University of Wellington, Business School
ülikoolis Täisajaga õpe 3 semestrit March 2018 Uus-Meremaa Wellington

Võtke oma karjääri järgmisele tasemele kvalifikatsiooni Victoria Professional Economics programm. Arendada majanduslikku tööriistakasti, mida saab kasutada, et lahendada "reaalse maailma probleeme. See järgida programmi varustada teid otsuste tegemise oskusi, mis põhinevad sügaval mõistmisel majanduslikke põhimõtteid. [+]

Võtke oma karjääri järgmisele tasemele kvalifikatsiooni Victoria Professional Economics programm. Arendada majanduslikku tööriistakasti, mida saab kasutada, et lahendada "reaalse maailma probleeme. See järgida programmi varustada teid otsuste tegemise oskusi, mis põhinevad sügaval mõistmisel majanduslikke põhimõtteid.

Economics mikroskoobi all

Uurige Hienoudet mikromajanduse ja makromajandusliku analüüsi. Uuring turustruktuurid, mõju valitsuse sekkumine majandusse ja erinevad majandusteooriad seoses majanduskasvu, arengu ja stabiilsuse. Avastage, kuidas poliitika mõjutab majanduslikke otsuseid.

Nõutud

On reaalne nõudlus kvalifitseeritud professionaalne majandusteadlased, kes on võimelised osalema range majandusliku analüüsi. Et täita seda vajadust, et programm on välja töötatud tihedas koostöös juhtiv professionaalne majandusteadlased valitsus Economics Network, Uus-Meremaa Association of Majandusteadlased, panga majandusteadlased ja muude tööstuse eksperdid.... [-]


Rakendusjuhtimise Magister

Nelson Marlborough Institute of Technology
Ülikoolis või online Täisajaga õpe 15 kuud February 2018 Uus-Meremaa Nelson Uus-Meremaa Online + 1 veel

NMIT pakub nüüd rakendusjuhtimise magistriõppe kvalifikatsiooni. Seda kvalifikatsiooni saab täiendada kolmes osas täistööajaga üle 15 kuu või osalise tööajaga pikema perioodi jooksul. Õpilased peavad täitma 4 põhipaberit, pluss 4-6 (60 ainepunkti kokku) valikainete kursused ja uurimisprojekt. [+]

Mõjuta positiivseid muutusi oma töökohal oma inimestega.

NMIT pakub nüüd rakendusjuhtimise magistriõppe kvalifikatsiooni. Seda kvalifikatsiooni saab täiendada kolmes osas täistööajaga üle 15 kuu või osalise tööajaga pikema perioodi jooksul. Õpilased peavad täitma 4 põhipaberit, pluss 4-6 (60 ainepunkti kokku) valikainete kursused ja uurimisprojekt.

Hakka halduriks, kes teab, väärtustab ja kasutab üksikisikute looduslikke andeid

Kuna maailmamajanduses domineerib spetsialiseerumine, hakkab reageerima valgustav juhtimismudel. See uus juhtimisstiil nõuab tungivat meelt, kes suudavad avastada, mis inimesel ronib ja võimendab seda, et tõsta tootlikkust sotsiaalselt vastutustundlikul viisil. Tõhus juhtimine vastab inimeste vajadustele, protsessidele ja tehnoloogiale. Selle programmiga juhatab NMIT laengut.... [-]


Professionaalse Raamatupidamise Ja Rahanduse Magister

Massey Business School
Ülikoolis või online Täisajaga õpe Osaajaga 2 - 6 aastat March 2018 Uus-Meremaa Auckland Wellington + 2 veel

Liituge ainuüksi Uus-Meremaa magistriprogrammiga, mille on heaks kiitnud Chartered Financial Analysts (CFA). Professionaalse raamatupidamise ja rahanduse magister on ainus kraad Uus-Meremaal, mis ühendab raamatupidamise ja finantseerimise olulisi ärivaldkondi. [+]

Ainulaadne

Liituge ainuüksi Uus-Meremaa magistriprogrammiga, mille on heaks kiitnud Chartered Financial Analysts (CFA). Professionaalse raamatupidamise ja rahanduse magister on ainus kraad Uus-Meremaal, mis ühendab raamatupidamise ja finantseerimise olulisi ärivaldkondi.

Professionaalse raamatupidamise ja rahanduse magister (MPAF) on Uus-Meremaale ainus kapteni kvalifikatsioon, mille on heaks kiitnud CFA (Chartered Financial Analysts).

Tõsta oma karjääri

Professionaalse raamatupidamise ja rahanduse magister näitab pühendumist ettevõtte võimaluste omandamisele, mida potentsiaalsed tööandjad soovivad. See tugineb teie eelmisele õpingutele ja / või praktilisele töökogemusele, et aidata teil arendada suurepärast arusaamist raamatupidamis- ja finantspõhimõtetest ning praktilistest rakendustest. See on ainus meistriklass, kus teie uurimus hõlmab mõlemat valdkonda.... [-]


Master of Management

Massey Business School
Ülikoolis või online Täisajaga õpe Osaajaga 18 - 60 kuud March 2018 Uus-Meremaa Palmerston North Auckland Wellington + 3 veel

Massey University Master of Management annab teile rahvusvahelist perspektiivi juhtimise ja äri, tuginedes oma kommunikatsiooni oskusi, et õppida, kuidas töötada juhtimise kõrgemal tasemel. [+]

Massey ülikooli juhtimise magister annab teile rahvusvahelise juhtimise ja äritegevuse perspektiivi, tuginedes teie suhtlemisoskustele, et õppida, kuidas töötada tippjuhtkonna juhtimisega.

Rahvusvaheliselt tunnustatud

Massey Master of Management on rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsiooni. Õpid meie äri eksperdid - Massey University on suurim ja üks kõige kõrgelt hinnatud Management Uus-Meremaal.

See meistrid nõuab teil on bakalaureuse kraad, kuid see ei pea olema äri teema.

Õppige juhtiv äri eksperdid

Massey ärikool on üks juhtivaid ja suurimaid ärikoole riigis - see kuulub kahe kõige olulisema ärikoolide hulgas üle maailma ja on AACSB akrediteeritud.... [-]