Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Vabaõhusport siin!

Magistrikraad on bakalaureusekraadiga üliõpilaste programm, mis soovib omandada põhjalikumat arusaamist oma valitud teemast. Need kraadid võimaldavad õpilastel uurida valitud teemat ja järgida juhtimistaseme positsioone tööstuses.

Mis on välise spordi meister? Õpilased, kes ei armasta midagi enamat kui vabas õhus ja jagavad oma kirge teistega, saavad põhjalikult nautida meistriliiga välise spordi õpetamist. Õpilased saavad sooritada kursusi looduskaitse, välitingimustes õppimise, spordi erilise spordiga ja palju muud. Sellised kursused valmistavad õpilastele tavaliselt ette loodusõpetajate programmide väljatöötamise ja elluviimise. See võtab õpilasi umbes kaks aastat, et lõpetada magistriprogrammi välitingimustes spordis.

Õppurite õpetaja kaudu saab üliõpilased omandada igasuguseid vaba aja veetmise võimalusi, mida nad saavad oma vaba aja veetmise ja karjääri jooksul nautida. Lisaks võivad õpilased õppida, kuidas harida erinevaid inimesi. Lõpetajad ka tavaliselt lahkuvad paremini arusaamist ja tunnustust looduse maailmas.

Väljaspordi kapten võib iga õpilase jaoks maksta erinevaid summasid. Inimesed, kes kaaluvad sellist seiklust, peaksid iga programmi koolituskulud ja nende asukohad läbi vaatama, et määrata programmi kulud.

See kraadiõpe on ideaalne inimestele, kes soovivad oma karjääri suurepärases väljas. Lõpetajad, kes valivad hariduse eriala, saavad traditsiooniliste suvelaagrite laagrijuhatajateks. Riiklikud ja riiklikud pargid palkavad sageli välisturuga magistriõppes lõpetajaid, kes on pargisõitjad. Lõpetajad võivad jätkata ka täiskasvanute seiklusi, näiteks matkaklassid ja süstaga sõitmist. Ükskõik milline karjäär, need spetsialistid kulutavad sageli suure osa oma töökohtadest avatud taevas.

Kas üliõpilased soovivad õppida oma kogukondades või terves riigis, on tõenäoliselt nende jaoks välistreeningute meistrid. Lisaks sellele valivad mõned õpilased veebipõhise valikuvõimaluse. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Vabaõhusport

The University of Notre Dame Australia

Filosoofiline lähenemine Master of Outdoor Education programmi Notre Dame sisaldab kindlat pühendumist heade tavade saavutamisel tervislikud eluviisid läbi kehalise aktii ... [+]

Välise hariduse kapten

Outdoor Education kursused School of Health Sciences eesmärk on pakkuda olulisi teadmisi, praktilisi oskusi ja juhiomadused isikud, kes soovivad õpetada koolides või Outdoor Haridus keskused. Spetsialistid selles valdkonnas peab olema oskus kujundada korral vajadustele ning nauditav programmide üle, mida kliendid on pandud. Nad vajavad segu praktilise loodusõppe oskusi, hinnata vajadusi, disaini ja kavandada ja rakendada ohutu Outdoor Education programmid.

Filosoofiline lähenemine Master of Outdoor Education programmi Notre Dame sisaldab kindlat pühendumist heade tavade saavutamisel tervislikud eluviisid füüsilise tegevuse kaudu ja selle seos õues. Õpilased saavad kogemusi erinevate harrasteita nagu määratud akrediteerimise National Outdoor Leadership Registration Scheme (NOLRS).... [-]

Austraalia Fremantle Broome Sydney
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles