Filter
Magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Veebidisaini tehnoloogia Euroopas siin!

Master-taseme uuringud hõlmavad spetsialiseerunud uuring teadus-või ala kutsepraktika. Tulu magistrikraadi näitab kõrgemat meisterlikkust teema. Tulu magistrikraadi saab teha igal pool aastat või kolm või neli aastat. Enne, kui saad minna, siis tavaliselt tuleb kirjutada ja kaitsta doktoritöö, pikk paber, mis on kulminatsiooniks oma spetsialiseerunud teadus.

Euroopas, üks maailma 's seitse mandrite on tavaliselt tuntud kui kõige läänepoolsem poolsaar Euraasia. Teine väikseim mandril, 10180000 (km2), ala koondatakse 50 riigis.

Veebidisaini tehnoloogia Euroopas. Saad kõik Veebidisaini tehnoloogia info ja kooliga Euroopas otse!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Veebidisaini tehnoloogia, Euroopa

University of Oviedo -

Magistrikursus, mis on ette nähtud inseneride koolitamiseks veebiarenduse ja veebitehnoloogia valdkonnas. See on Euroopa kõrghariduspiirkonna (EHEA) ametlik kapten, mis k ... [+]

Magistrikursus, mis on ette nähtud inseneride koolitamiseks veebiarenduse ja veebitehnoloogia valdkonnas.

See on Euroopa kõrghariduspiirkonna (EHEA) ametlik kapten, mis kestab kaks aastat. Selle kursuse teemad keskenduvad peamiselt laboratoorsetele töödele ja neile antakse üksteise järel , selle asemel, et neid paralleelselt õpetada bakalaureuseõppes.

Objektile määratud ECTS (Euroopa ainepunktide ülekandmise ja kogumise süsteem) arv võib kesta kuni järgmise nädala algust ühe kuni kolme nädala jooksul (sh hindamist). Selline lähenemine võimaldab uuringute suuremat spetsialiseerumist.

Üks magister, kaks eriala

Sellel topeltpõhjal on kaks eriala, mille õpilane saab valida:... [-]

Hispaania Oviedo
September 2020
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles