Filter
Magistrikraadid
Hispaania Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Veebidisaini tehnoloogia Hispaanias siin!

Kasu Masters kauem parandada oma teenimisvõimalusi. Nad võivad anda Teile isiklikke ja professionaalseid oskusi, et kiirendada oma arengut. Nad on ka võimalus eristada ennast oma eakaaslastega, kellest paljud on sarnane A-tase ja bakalaureuse kvalifikatsioon.

Hispaania (Spanish: España) on mitmekesine riik jagada Pürenee poolsaare Portugal juures Lääne lõpus Vahemerele. Hispaania peetakse eksootiline riik Euroopas tänu oma sõbralik elanikud ja pingevaba eluviisi. Tavaline kestus Ülikooli kursused Hispaanias on 4 aastat, välja arvatud meditsiin ja topelt kraadi, mis on 6. Madrid ja Barcelona on tuntud linnades üle maailma oma köök, vilgas ööelu ja maailmakuulus folkloor ja pidulikud.

Veebidisaini tehnoloogia Hispaanias. Saad kõik infot Veebidisaini tehnoloogia ja kooliga otse siit.

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Veebidisaini tehnoloogia, Hispaania

University of Oviedo -

Magistrikursus, mis on ette nähtud inseneride koolitamiseks veebiarenduse ja veebitehnoloogia valdkonnas. See on Euroopa kõrghariduspiirkonna (EHEA) ametlik kapten, mis k ... [+]

Magistrikursus, mis on ette nähtud inseneride koolitamiseks veebiarenduse ja veebitehnoloogia valdkonnas.

See on Euroopa kõrghariduspiirkonna (EHEA) ametlik kapten, mis kestab kaks aastat. Selle kursuse teemad keskenduvad peamiselt laboratoorsetele töödele ja neile antakse üksteise järel , selle asemel, et neid paralleelselt õpetada bakalaureuseõppes.

Objektile määratud ECTS (Euroopa ainepunktide ülekandmise ja kogumise süsteem) arv võib kesta kuni järgmise nädala algust ühe kuni kolme nädala jooksul (sh hindamist). Selline lähenemine võimaldab uuringute suuremat spetsialiseerumist.

Üks magister, kaks eriala

Sellel topeltpõhjal on kaks eriala, mille õpilane saab valida:... [-]

Hispaania Oviedo
September 2020
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles