Filter
Magistrikraadid
Venemaa Irkutsk Oblast Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Irkutsk Oblast - Parimad magistriõppe programmid Irkutsk Oblast

Magister on kõrghariduse teine aste ning seda saab omandada peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks kulub tavaliselt täiskoormusega õppe korral umbes 2 aastat, mille sisse mahub 36 kuni 54 ainepunkti.  

Tarbekunst on ülioluline, et muuta meeldiv disainilahendusi kõikides eluvaldkondades. Ilma nendeta oleks maailm väga igav. Master in Applied Arts annab teile sügavam mõistmine kasutamise kunst neis praktiline valdkondades.

Venemaa või ka ametlikult tuntud Vene Föderatsioon, on riik Põhja-Euraasias. Haridus Venemaal pakutakse peamiselt riigi poolt ja on reguleeritud haridus-ja teadusministeerium. Venemaal kulub umbes 70% koolituse ajal kontakt õppetunde õpetaja, ülejäänud 30% töökoormust on pühendatud sõltumatu uuringu materjali.

Magistriõpe Irkutsk Oblast. Magistriõpe parimates ülikoolides Irkutsk Oblast. Säästa aega ja võta otse soovitud ülikooliga ühendust! Magistriõpe.

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Irkutsk State Linguistic University

Iglu pakub järgmistes valdkondades: vene, saksa keeles, keeles ja Kaug-Idas ja Kagu-Aasias, teooria tõlkimine ja ... [+]

MA: Lingvistika

&nbsp

Graduate iglu pakub järgmistes valdkondades: vene, saksa keeles, keeles ja Kaug-Idas ja Kagu-Aasias, teooria tõlkimine ja kultuuridevaheline / interlingual teatis KOMvalgustundlikkus keeleteaduse teooria side ja Anniversary International Public Relations (PR).

ASEND PROFILE VENE KEEL Üliõpilastele õppimise meetodite õpetamine vene keelt võõrkeelena, keelepoliitika ja keeleõppe planeerimine, tegelikud probleemid Lingvistika, Venemaa uuringute, Keelhäirete ja uuringu välismaa aktsendiga põhjal võrdleva keeleteaduse ja uuenduslikke lähenemisviise õpetama vene keelt võõrkeelena.

Põhivaldkondades SAKSA KEEL Üliõpilastele õppimise täiustatud kursused inglise ja saksa keeles, germaani praeguseid probleeme,probleeme semantika ja pragmaatika inglise ja saksa-, põhi-tüpoloogia germaani keeltes (inglise ja saksa keeles) ja tüpoloogiline erinevusi standard keele ja murde, kategooriate ja mõistete antropoloogilise lingvistika ja ontolingvistike, mis põhinebteooria kõne mõju ja kultuuridevahelise suhtluse, Sünonüümsed ressursse inglise ja saksa keeles erinevates diskursuse, keelelise identiteedi ja metafoorne maailmapilt, saksa keele, kultuuri-ja kommunikatiivne koostoime saksa keeleskontekstis kaasaegse tsivilisatsiooni protsesse.... [-]

Venemaa Urik
September 2019
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Irkutsk National Research Technical University

Programm pakub tudengitele koolitust uurimis- ja tootmistegevuses. Koolitus keskendub elektrienergiaenergia taastuvate energiaallikate käitamise praktilisele lahendamisel ... [+]

Programmi ülevaade

Programm pakub tudengitele koolitust uurimis- ja tootmistegevuses. Koolitus keskendub elektrienergiaenergia taastuvate energiaallikate käitamise praktilisele lahendamisele ja energiavarustussüsteemide, sh jaotatud tootmise arendamisele.

Programmi eesmärk on koolitada üliõpilasi uue põlvkonna omandisüsteemi spetsialistideks ja põhiteadmisteks jaotussüsteemi genereerimise integreerimiseks elektrisüsteemidesse; elektrienergia kvaliteet; jõuelektroonika; elektrisüsteemide avariirežiimid; energiavarustussüsteemide, sh jaotatud tootmise, kaitse ja kontroll; taastuv energia; arvulised ja optimeerimismeetodid; elektromagnetvälja teooria; elektrimasinate juhtimissüsteemid; elektrivõrkude juhtimise teooria; elektrienergia salvestussüsteem; digitaalsed mõõtesüsteemid; hüdroelektrijaamad; tuuleenergia; taastuvate energiaallikate generaatorite üle.... [-]

Venemaa Irkutsk
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Irkutsk National Research Technical University

Programmi eesmärk on oskuste väljaõpe infosüsteemide ja -tehnoloogiate arendamisel ja kasutamisel. See pakub välja uurida eriuuringuid, nagu infotehnoloogia, võrgud, suur ... [+]

Programmi ülevaade

Programmi eesmärk on oskuste väljaõpe infosüsteemide ja -tehnoloogiate arendamisel ja kasutamisel. See pakub välja uurida eriuuringuid, nagu infotehnoloogia, võrgud, suured andmed ja pilvetehnoloogiad.

Programmi missiooniks on koolitada spetsialiste suurte andmetega, rajada uue IT-baasi ja suurte infotehnoloogiate mõju suurte ettevõtete tegevusele, pakkudes võimalust juhtimise efektiivsuse tõstmiseks uute tehnoloogiate tõttu.

See omapärane programm on suunatud ettevõtte vajadustele uue tehnoloogia järele. Ta peab ettevõtte või riigiasutust süsteemina, millel on arenenud infosüsteem, mis pakub juhtimisülesannete automatiseeritud lahendusi. See aspekt hõlmab kolme juhtimisfunktsiooni kategooriat, kus suurte andmetöötlustehnoloogiate rakendamine hõlbustab otsuste, prognoosimise ja kontrolli tegemisel uute tegevusomaduste loomist. Programmi lähenemisviis "ülesannetest tehnoloogiasse" tõstab spetsialistidele olulist pädevust, et praktikas kiirendada IT-rakendamist, samuti muuta tehnoloogia ja olemasolevad tööriistad turukõlblikuks.... [-]

Venemaa Irkutsk
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles