Filter
Magistrikraadid
Venemaa Irkutsk Oblast Urik Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Urik - Parimad magistriõppe programmid Urik

Kasu Masters kauem parandada oma teenimisvõimalusi. Nad võivad anda Teile isiklikke ja professionaalseid oskusi, et kiirendada oma arengut. Nad on ka võimalus eristada ennast oma eakaaslastega, kellest paljud on sarnane A-tase ja bakalaureuse kvalifikatsioon.

Master, mis võtab üks kuni kaks aastat kooliharidust saada, võib aidata õpilastel parandada oma professionaalseid oskusi ja omandada teadmisi oma valitud valdkonnas. See paranemine oskused ja teadmised võivad viia kõrge kvalifikatsiooniga karjääri võimalusi tõusta.

 

Venemaa (vene: Россия) on vaieldamatult suurim riik maailmas, mis hõlmab rohkem kui ühe kaheksandiku Maa 's asustatud maa. Endine Riiklik Kõrghariduse Venemaa rahastatakse 240 ülikoole, akadeemiaid ja instituudid, mis muudab Venemaa tugeva riigi õppima sisse

Asub Irkutski oblastis Venemaa Irkutsk linn, mis elab umbes 600.000 inimest. Irkutsk on 6 ülikoolide ja mitmed era-kõrgkoolid koos enamiku üliõpilaste eriala teadushariduse.

Magistriõpe Urik. Magistriõpe parimates ülikoolides Urik. Säästa aega ja võta otse soovitud ülikooliga ühendust! Magistriõpe.

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Irkutsk State Linguistic University

Iglu pakub järgmistes valdkondades: vene, saksa keeles, keeles ja Kaug-Idas ja Kagu-Aasias, teooria tõlkimine ja ... [+]

MA: Lingvistika

&nbsp

Graduate iglu pakub järgmistes valdkondades: vene, saksa keeles, keeles ja Kaug-Idas ja Kagu-Aasias, teooria tõlkimine ja kultuuridevaheline / interlingual teatis KOMvalgustundlikkus keeleteaduse teooria side ja Anniversary International Public Relations (PR).

ASEND PROFILE VENE KEEL Üliõpilastele õppimise meetodite õpetamine vene keelt võõrkeelena, keelepoliitika ja keeleõppe planeerimine, tegelikud probleemid Lingvistika, Venemaa uuringute, Keelhäirete ja uuringu välismaa aktsendiga põhjal võrdleva keeleteaduse ja uuenduslikke lähenemisviise õpetama vene keelt võõrkeelena.

Põhivaldkondades SAKSA KEEL Üliõpilastele õppimise täiustatud kursused inglise ja saksa keeles, germaani praeguseid probleeme,probleeme semantika ja pragmaatika inglise ja saksa-, põhi-tüpoloogia germaani keeltes (inglise ja saksa keeles) ja tüpoloogiline erinevusi standard keele ja murde, kategooriate ja mõistete antropoloogilise lingvistika ja ontolingvistike, mis põhinebteooria kõne mõju ja kultuuridevahelise suhtluse, Sünonüümsed ressursse inglise ja saksa keeles erinevates diskursuse, keelelise identiteedi ja metafoorne maailmapilt, saksa keele, kultuuri-ja kommunikatiivne koostoime saksa keeleskontekstis kaasaegse tsivilisatsiooni protsesse.... [-]

Venemaa Urik
September 2019
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles