Magistrantuuris robootika

Üldine

Programmi kirjeldus

Master programmi Robotics

&nbsp

Robootika on ainulaadse programmiga, mis katab ala, kus mehaanilised ja elektrotehnika ja infotehnoloogia täita. Sügavus ja laius käigus saab märkimisväärne vabadus valida, kus te töötate. Asjaolu, et põld on nii ulatuslik ei ole üllatav, arvestades asjaolu, et enne kaua, robotid on sisse viidud peaaegu igat liiki tootmise süsteemide ja teenuste robotid peagi funktsioon on osa meie igapäevaelust.

&nbsp

Magistriõppe programm annab õpilasele süvendatud teadmised robot süsteemid, robot simulatsioon ja matemaatiliste meetodite valdkonnas. Teil on võimalik taotleda selle käigus olenemata sellest, kas olete õppinud mehaaniliste või elektrotehnika või infotehnoloogia nagu teie esimese astme väärt 180 HE krediiti. See hõlmab ka sõltumatu projekti loovutamise seotud tööstus ja teadusuuringud.Näited selliste projektide hulka kuuluvad ehitamisel, simuleerimiseks või ehitamisel robot ¬ süsteemi. Õpilased magistriõppekava tutvuda ühe riigi suurim ja moodsaim laborid, Production Technology Centre (PTC), mis on varustatud tööstus-robotid, samuti juurdepääsu ülikooli simulatsiooni labori.

&nbsp

&nbsp

Vastuvõtutingimused


Bachelor of Science in Computer Engineering, elektrotehnika ja masinaehituse. Lisaks bakalaureusekraadi tuleb koosneb vähemalt 12 ECTS matemaatika ja lisada tõestatud põhiteadmised Lineaaralgebra, elementaarne analüüs ühes või mitmes mõõtmed ja põhistatistikat. Lisaks bakalaureuse kraadi peaks sisaldama vähemalt 7,5 ECTS elektri tehnoloogia / mõõtmise tehnoloogia / kontrolli tehnoloogia.Verified inglise keele oskus vastab muidugi inglise B Rootsi gümnaasiumis või samaväärne.

&nbsp

Inglise nõuded: IELTS: üldine märk 6,5 ja mitte allpool 5,5. TOEFL: paberil: Keskmine 4,5 (skaalal 1-6) kirjalik test ja kogu tuumiku 575. Interneti-põhine: Keskmine 20 (skaalal 0-30) kirjalik test ja unifitseeritud 90.

Viimati uuendatud juuni 2012

Teave kooli kohta

University West in Trollhättan, Sweden is a modern university which offers education collaborating with work-life in an attractive and modern study environment.

University West in Trollhättan, Sweden is a modern university which offers education collaborating with work-life in an attractive and modern study environment. Näita vähem