Master of Science in Business Engineering Energia

Magistriõpe programmi Business Engineering Energia

Kui teil on omaniku bakalaureuse kraadi või teil on samaväärne inseneri- ja otsite tasumata master programmi Campus El Gouna Technische Universität Berlin on suurepärane valik sinu jaoks.

Business Engineering Energia on uus kapten programm jooksul Campus El Gouna. Esimene tarbimist algab 2016. aastal, seega Sa võiksid olla üks esimesi lõpetajate see programm. Energia inseneriteaduse valdkonnas on keeruline ja kaasaegse õppeaine, praktiline töö ja uuringud. Master programm Business Engineering Energia (MBE) reguleeritakse tugev nõudlus inseneride veenev tehnilise tausta, vaid ka juhtimisoskusi ja teadmisi tänapäeva majanduse. Energeetikasektoris see vajadus eriti tugev kui vahe tehnilist ja majanduslikku teostatavust on kasvavaks probleemiks. Teisisõnu, kui MBE on eriti harjunud energiatööstus on ainulaadne. Energia majanduslikud väljakutsed on eelkõige olulised MENA piirkonnas. Off-shore Campus El Gouna ühendab hariduse TU Berlin Professorid ja personali teadus Rummu MENA piirkonnas.

Business Engineering (MBE) programm on sellise kujuga, et valmistada spetsialiste teed arenenud teadus või võtta liider laeva kohtadel tööstuses, sest see õpetab tasemel kaugemale, et bakalaureusekraadi. Programm sisaldab kogemus tööstuse kujul internatuuri, et tuleks läbi Saksamaa ja magistritöö saab samuti läbi viia tööstuses, teadusasutuse või ülikooli. Lisaks Campus El Gounas võimaldab kord miljonit interdistsiplinaarne samuti kultuuridevahelise rikastamise õpilastele. Õpilased reisida kahe täiesti erineva õpikeskkondade, kellel on vaja kohaneda uue keskkonnaga ning kultuuride, mis on väga oluline edu tänapäeva tööstuses.

Magister programm Business Engineering eesmärk järgmised õpitulemused, MBE peaks lõpetajate ... • kapten planeerimise ja toimimise energeetika protsesse koos kohaldatavate analüüsimeetodite ja optimeerimine • teab ja oskab valida sobiva lähenemisviise energia ja kulude kokkuhoid (in tasu ära äärelahendid sealhulgas keskkonnaküsimustega) ja sobivate meetmete integreerimine, energeetikas protsesse.

• kapten kasutamise kaubandusliku simulatsioonivahendite ja hinnata tugevaid ja nõrku külgi energeetika protsesse • ​​teadma, kuidas arendada kontseptsioone ökonoomne ja keskkonnasõbralik süsteemi toimimise

Sissejuhatus programmi - Miks õppida Business Engineering Energia?

Ei ole saladus, et juhtida nii äri- kui ka insener on võti edukas karjääri tööstuse, see on isegi rohkem äratuntav energeetikasektoris. Seega Energy Engineering Department of TU Berlin Campus El Gouna otsustanud pakkuda uus Master programmi Business Engineering pilkupüüdva rõhku energia. Kindlasti energia on oluline mõju globaalsele arengut. Mure energiasektorisse toimetulekuks oluliste poliitiliste, sotsiaalsete, ökoloogiliste ja eriti majanduslikke tagajärgi.

Master programm Business Engineering Energia (MBE) reguleeritakse tugev nõudlus inseneride veenev tehnilise tausta, vaid ka juhtimisoskusi ja teadmisi tänapäeva majanduse. Energiasektoris see vajadus eriti tugev kui vahe tehnilist ja majanduslikku teostatavust on eriti silmapaistev. Teisisõnu, kui MBE on eriti harjunud energiatööstus on ainulaadne, tegelevad energia majanduslikke probleeme eriti oluline MENA piirkonnas. Off-shore Campus El Gouna ühendab hariduse TU Berlin Professorid ja personali teadus Rummu MENA piirkonnas. Nii talvel tingimused 2-aastane programm toimub uhiuue Campus El Gouna. Suvel kogu ülikooli sõidab Berliini. Õpilased puutuvad kokku kaks väga erinevat õpikeskkondade, pakkudes unikaalse interdistsiplinaarne ja kultuuridevaheline kogemus.

Business Engineering (MBE) programm on sellise kujuga, et valmistada spetsialiste teed arenenud teadus või võtta liider laeva kohtadel tööstuses, sest see õpetab tasemel kaugemale, et bakalaureusekraadi.

Sihtrühm ja nõuded

Korral akadeemilise taustaga kujul asjakohane bakalaureuse kraadi või samaväärne on kohustuslik nõue, et kõik Master programmide TU Berlin Campus El Gouna. Töökogemust peetakse väärtuslikuks käigus pro fi le, töökogemus seotud teemal fi eld soovitakse. Täiendav kvalifikatsioonide, nagu sotsiaalne kohustus, trükised, osalemine õppekavavälise akadeemilise sündmused, keele- ja oskusi infotehnoloogia võetakse ka arvesse.

Asjakohased bakalaureuseõppe hulka nt Energia / energeetika, Industrial Engineering, elektrotehnika, keemiatehnika, Keskkonnakaitse, masinaehitus või tehniliselt seotud programmid.

Graafikud ja omadused

Magistriõpe programmi Business Engineering Energia Campus El Gouna keskendub põhilisi aspekte juhtimisülesanded jooksul energeetikasektoris ja kohaldamise äri vahendeid energia väljakutseid, sealhulgas nii tavalised ja taastuvenergia.

Kuigi õppekava integreerib viimaste teaduslike arengute ja meetodeid, samuti pööratakse tähelepanu majanduslike, ökoloogiliste, sotsiaalsete ja tööstuslikku kasutatavust. Lisaks energia süsteemide projekteerimine, hindamine ja optimeerimine kohaldamise õppinud äri ja inseneri tööriistu core õpieesmärke mõistis mitmes perspektiivis projekte.

Energia Engineering, Energy Economics ja Project Energy System Optimization koos kultuuridevahelise pädevuse ja interdistsiplinaarne perspektiivis projekti lõpetatud ja magistritöö on kohustuslik kapten programmi Business Engineering. Kokku 120 Euroopa ainepunktide kogumise ja ülekandmise süsteem (ECTS) antakse. Pärast edukat lõpetamist Master of Science of Technische Universität Berlin antakse.

Uuring sisu

Programm Business Engineering Energia reguleeritakse üliõpilaste endi valik valikained ja koosneb viiest baasuuringus valdkondades:

I. Kohustuslik Business Engineering

Selleks, et katta kõige praeguste väljakutsetega energiasektoris, õpilased peavad kõigepealt vaja põhjalikku tundmist energia muundamise süsteemi projekteerimise ja opereerimise süsteemi ja komponendi tasandil. Moodul Energy Engineering I rõhutab Applied ja täiustatud termodünaamiline samuti majanduslike ja keskkonnaaspektide analüüs ja optimeerimine energia muundamise süsteeme. Jooksul moodul Energy Economics veelgi käsitleb keerukat struktuuri mitmekesine energiaturg, majanduslik arvestus, põhialuste energia kaubanduse ja turu stiimuleid.

II. Energia Engineering Valikained

Selleks, et saada sügavamat arusaamist Energy Engineering õpilased on võimalik valida mooduleid välja järgmise olulise uuringu valdkondades: energeetika ja komponendid, Energy Systems, elektrotehnika. Õpilane saab vabalt otsustada, mis energia teemasid keskenduda: Energia Engineering II integreerimine Taastuvenergia, muundamise tehnoloogiad taastuvenergia, energia hooned, külmutus-ja kliimaseadmete, Photovoltaics, Energia salvestamine ja muundamine, komponendid Energy Conversion Systems. Programm Nii püüab suunata küsimusi kõige levinum MENA piirkonna, mis hõlmab ühelt poolt põhialuste ja teiselt poolt arenenud rakendus.

III. Economics and Law Valikained

Uuring valdkonnas Economics and Law arutab väljakutsed ja takistused, samas rakendades energia tehnoloogiaid. Üks suurimaid väljakutseid on taastuvenergia integreerimist ohustamata turvaline, stabiilne ja taskukohane energiavarustus. Lugupidamisega majanduslike, ökoloogiliste, poliitiline ja ühiskondlik taust väljastatakse erineva valikained. Energy Economics veelgi käsitleb keerukat struktuuri mitmekesine energiaturg, majanduslik arvestus, põhialuste energia kaubanduse ja turu stiimuleid. Economics and Law on mitmekesine veel laienevad valikained, mille eesmärk on anda õpilastele erinevaid taustaga teadmisi lai ulatus äri inseneri energeetikasektoris.

IV. Kultuuridevaheline ja Interdistsiplinaarne Pädevuse

Sotsiaalsed oskused, kultuuridevaheline pädevus, viljakas rühmatöö, juhtimis- ja esitlemise oskused koos analüütilise mõtlemise, probleemide lahendamine on põhioskuste oluline edukat karjääri. Ilmselt pehme oskusi ei saa õppida, mida raamat. TU Berlin Campus El Gouna rohkem kui 20 riiki ja kõige erineva taustaga täita, pakkudes erakordselt kokkupuudet. Moodulid Projektijuhtimine ja Kultuuridevaheline kommunikatsioon samuti Interdistsiplinaarne projekt ära unikaalne multikultuurne ja mitmekesine keskkond, et julgustada õpilasi õppima oskusi samas sõltumatult läbiviimiseks, haldamiseks ja lõpuks esitada projekti tööd.

V. Praktika ja Masterthesis

Saksa kõrgharidussüsteemi domineerivad õppimise enesejuhtimise ja organisatsiooni koos sõltumatu ja süstemaatilise lähenemisviisi teaduslikke ülesandeid. Seega on õpilastel võimalus valida seas valikained, leida ettevõtte nende kahe kuu tööstus internatuuri ja sõltumatult valida teema oma projekte ja nende magistritöö teema, järelevalve asutuse ja professorid isiklikult.

Taotlus ja Sissepääs

Kandideerimine on sarnane taotlus MSc. Energia Engineering. Palun täitke MBE taotlusvorm elektrooniliselt ja salvestage see PDF-fail.

Lisaks taotlusvormi, valmistada järgmised dokumendid lubamist:

  1. elulugu
  2. Motivatsioonikiri (max. 2 lk)
  3. Bachelor (või midagi sarnast) sertifikaadi ja ärakirja inglise
  4. Sertifikaat kõrgharidus sissepääs kvalifikatsiooni (nt keskkooli tunnistuse)
  5. Tõend töökogemus / praktika (soovitus kirjad)
  6. Tõend keeleoskuse inglise (nt TOEFL, IELTS või midagi sarnast)
  7. pass scan
  8. Tõend kodanikuühiskonna kaasamine / kogukonna tegevuse / vabatahtlik töö (vabatahtlik)

Saada kõik taotluse failid e-posti aadressil, mille teema on "taotlus MBE".

Teie dokumente käideldakse ja saata valimiskomisjoni. Kui veel küsimusi, siis võtke meiega ühendust, kasutades sama e-posti aadress.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust TUB Campus El Gounais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date