Magistriõpe äritegevuse energeetikas

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Magistriõpe äritegevuse energeetikas

119911_fullsizeoutput_7f092.jpeg

Magistriprogramm äritegevuse energeetikas

Kui teil on bakalaureusekraad või kui teil on samaväärne kvalifikatsioon inseneriteadustes ja otsite silmapaistvat magistriprogrammi, on Berliini Technische Universität ülikoolilinnak Campus El Gouna suurepärane valik.

Energeetikavaldkond on väljakutseid pakkuv ja kaasaegne õppe-, praktilise töö ja uurimistöö teema. Magistriprogrammi Äritehnika: Energia (MBE) on kohandatud vastavalt tugevale nõudlusele inseneride järele, kellel on veenev tehniline taust, aga ka juhtimisoskused ja teadmised tänapäeva majanduse kohta. Energiasektoris on see vajadus eriti tugev, kuna lõhe tehnilise ja majandusliku teostatavuse vahel on kasvav väljakutse. Teisisõnu, kuna MBE on energeetikatööstusega eriti harjunud, on see ainulaadne. Energiamajanduslikud väljakutsed on MENA piirkonnas eriti olulised. Avamere kaldal asuv ülikoolilinnak El Gouna ühendab TLÜ Berliini õppejõudude ja töötajate koolitust kahes erinevas kohas, Berliini peamises ülikoolilinnakus ning Campus El Gouna TLÜ Berlinsi ranniku lähedal asuvas ülikoolilinnas ja uurimiskeskuses MENA piirkonnas Punase mere ääres Egiptuses .

Äritehnika (MBE) programmi eesmärk on valmistada spetsialiste ette kõrgtehnoloogiliste uuringute tegemiseks või juhtivatel kohtadel tööstuses, kuna see õpetab bakalaureuseastmest kõrgemal tasemel. Programm sisaldab kogemusi tööstuses praktika vormis, mida saab läbi viia Saksamaal, ja magistritöö, mida saab läbi viia tööstuses, teadusasutustes või ülikoolides. Lisaks võimaldab Campus El Gouna tudengitele korrapäraselt nii interdistsiplinaarset kui ka kultuuridevahelist rikastamist. Õpilased reisivad kahe täiesti erineva õppekeskkonna vahel, vajades kohanemist uue keskkonna ja kultuuriga, mis on tänapäeva tööstuses edu saavutamiseks väga oluline.

Magistriprogramm Business Engineering on suunatud järgmistele õpitulemustele MBE lõpetajatele:

• valdab energiatehnoloogia protsesside kavandamist ja toimimist koos rakendatavate analüüsi- ja optimeerimismeetoditega.

• teab ja oskab valida sobivaid lähenemisviise energia ja kulude kokkuhoiuks (arvestades kõiki piiritingimusi, sealhulgas keskkonnaküsimusi) ning sobivate meetmete integreerimist energeetikaprotsessidesse.

• osata kasutada kommertsiaalsete simulatsioonivahendite kasutamist ja hinnata energeetikaprotsesside tugevusi ja nõrkusi.

• teab, kuidas töötada välja kontseptsioonid süsteemi ökonoomseks ja keskkonnasõbralikuks kasutamiseks.

Kui see köitis teie tähelepanu ja soovite saada magistrikraad ettevõtluse alal energeetika erialal Berliini Technische Universität - Campus El Gouna ülikoolis, võtke meiega ühendust ja kandideerige!

Vaadake ka seda, mida meie õpilased ja vilistlased räägivad.

Moodulid ja õppekava leiate siit.

Programmi sissejuhatus - miks õppida äritegevuse energeetikat?

Pole saladus, et nii äri kui ka tehnika omandamine on eduka karjääri võti tööstuses, see on veelgi tuntavam energiasektoris. Seetõttu otsustas TU Berlin Campus El Gouna energiatehnika osakond pakkuda uut TU Berlin Campus El Gouna magistriprogrammi, millel oleks eriline rõhk energial. Kindlasti on energial globaalse arengu jaoks otsustav mõju. Mured energeetikasektoris seisavad silmitsi suurte poliitiliste, sotsiaalsete, ökoloogiliste ja eriti majanduslike tagajärgedega.

Magistriprogramm Business Engineering Energy (MBE) on kohandatud tugevale nõudlusele inseneride järele, kellel on veenev tehniline taust, aga ka juhtimisoskused ja teadmised tänapäeva majanduse kohta. Energiasektoris on see vajadus eriti tugev, kuna lõhe tehnilise ja majandusliku teostatavuse vahel on eriti suur. Teisisõnu, kuna MBE on energeetikatööstusega eriti harjunud, on see ainulaadne ainulaadne, lahendades MENA piirkonnas eriti olulisi energiamajanduslikke väljakutseid. Avamere kaldal asuv Campus El Gouna koondab TLÜ Berliini professorite ja töötajate hariduse MENA-piirkonna teaduskeskusesse. 2-aastase programmi mõlemad talveperioodid toimuvad uhiuues Campus El Gounas. Suvel sõidab kogu ülikoolilinnak Berliini. Õpilased puutuvad seega kokku kahe väga erineva õppekeskkonnaga, pakkudes ainulaadset interdistsiplinaarset ja kultuuridevahelist kogemust.

Business Engineering (MBE) programmi eesmärk on valmistada spetsialiste ette kõrgtehnoloogiliste uuringute tegemiseks või juhtivate laevade positsioonide võtmiseks tööstuses, kuna see õpetab bakalaureusekraadist kõrgemal tasemel.

Sihtrühm ja nõuded

119910_IMG_76952.jpg

Asjakohane akadeemiline taust vastava bakalaureuse kraadi või samaväärse vormis on kohustuslik nõue kõigile magistriprogrammidele TU Berlin Campus El Gouna . Kuna töökogemust peetakse kursusprofiili jaoks väärtuslikuks eeliseks, soovitakse praktilist töökogemust ainevaldkonnas. Arvesse võetakse ka lisakvalifikatsioone, nagu sotsiaalne pühendumus, publikatsioonid, õppekavavälistel akadeemilistel üritustel osalemine, keeleoskus ja infotehnoloogiaoskused.

Vastavad bakalaureuseõppe programmid hõlmavad nt energeetikat / energeetikat, tööstustehnikat, elektrotehnikat, keemiatehnikat, keskkonnatehnikat, masinaehitust või tehniliselt seotud programme.

Ajakavad ja omadused

Magistriõpe omandamise programm ettevõtlusenergeetikas Campus El Gounas keskendub energeetikasektori juhtimisülesannete põhiaspektidele ja ärivahendite rakendamisele energiaväljakutsetes, sealhulgas nii tava- kui ka taastuvenergia valdkonnas.

Õppeprogrammis integreeritakse uusimaid teadusuuringuid ja meetodeid, kuid samas pööratakse tähelepanu ka majanduslikule, ökoloogilisele, sotsiaalsele ja tööstuslikule rakendatavusele. Lisaks on energiasüsteemide kavandamine, hindamine ja optimeerimine õpitud äri- ja insenerivahendite kasutamisega mitmetes projektides realiseeritud põhieesmärgid.

Energeetika, energiamajandus ja projekti energiasüsteemide optimeerimine koos kultuuridevahelise kompetentsiga ning läbitud interdistsiplinaarne terminiprojekt ja magistritöö on kohustuslikud magistriprogrammi Äritehnika alal. Kokku antakse 120 Euroopa ainepunktide ülekandmise ja kogunemise süsteemi (ECTS). Pärast edukat lõpetamist antakse magistrikraad Technische Universität Berliinis.

Õppe sisu

119916_Curriculum_MBE_20181.png

Programm Business Engineering Energy on kohandatud õpilaste enda valikainete valikule ja koosneb viiest peamisest õppevaldkonnast:

I. Ettevõtte kohustuslik planeerimine

Energiasektori kõige aktuaalsemate väljakutsetega toimetulemiseks peavad õpilased esmalt vajama põhjalikke teadmisi energia muundamise süsteemi kujundamise ja töö kohta süsteemi ja komponendi tasandil. Energeetika moodulis I rõhutatakse energia muundamise süsteemide analüüsimisel ja optimeerimisel rakendatud ja täiustatud termodünaamilisi, samuti majanduslikke ja keskkonnaaspekte. Moodulis käsitletakse energiamajanduses lisaks erinevate energiaturgude keerulist ülesehitust, majanduslikke arvutusi, energiakaubanduse põhialuseid ja turustiimuleid.

II. Energeetika valikained

Energeetika süvendatud mõistmiseks saavad tudengid valida moodulid järgmistest õppevaldkondadest: energiatehnika ja komponendid, energiasüsteemid, elektrotehnika. Õpilane saab vabalt otsustada, millistele energiateemadele keskenduda: Energeetika II, Taastuvenergia integreerimine, Taastuvenergia muundamise tehnoloogiad, Hoonete energia, Külmutus- ja konditsioneerimisseadmed, Fotogalvaanika, Energia salvestamine ja muundamine, Energia muundamise süsteemide komponendid. Seeläbi on programmi eesmärk suunata MENA piirkonnas kõige levinumad probleemid, hõlmates ühelt poolt põhialuseid ja teiselt poolt edasijõudnute rakendusi.

III. Majanduse ja õiguse valikained

Majanduse ja õiguse õppesuunas arutletakse väljakutsete ja takistuste üle energiatehnoloogiate rakendamisel. Üks suurimaid väljakutseid on taastuvenergia integreerimine, ohustamata samas turvalist, stabiilset ja taskukohast energiavarustust. Austusväärselt antakse majanduslik, ökoloogiline, poliitiline ja sotsiaalne raamistik välja erinevates valikainetes. Energiamajandus tegeleb lisaks erinevate energiaturgude keeruka struktuuri, majanduslike arvutuste, energiakaubanduse põhialuste ja turistiimulitega. Majandus ja õigus on mitmekesine, endiselt laienev valikainete kogum, mille eesmärk on anda erineva taustaga õpilastele teadmisi energeetikasektori äritehnika laiast ulatusest.

IV. Kultuuridevaheline ja interdistsiplinaarne kompetents

Sotsiaalsed oskused, kultuuridevaheline pädevus, viljakas rühmatöö, juhtimis- ja esinemisoskus koos analüütilise mõtlemisega probleemide lahendamisel on põhipädevused, mis on eduka karjääri jaoks olulised. Ilmselt ei saa pehmeid oskusi raamatu järgi õppida. TU Berlin Campus El Gouna kohtuvad enam kui 20 rahvust ja kõige erinevama taustaga esindajad, pakkudes erakordset kokkupuudet. Moodulites projektijuhtimine ja kultuuridevaheline suhtlus ning interdistsiplinaarses projektis kasutatakse ära ainulaadset multikultuurset ja mitmekesist keskkonda, et julgustada õpilasi õppima olulisi oskusi, samal ajal iseseisvalt projekti teostades, juhtides ja lõpuks tutvustades.

V. Praktika ja mastetees

Saksamaa kõrgharidussüsteemis domineerib enesekorralduse ja -korralduse õppimine koos sõltumatu ja süsteemse lähenemisega teaduslikele ülesannetele. Nii on õpilastel võimalus valida valikainete hulgast, leida ettevõte kaheks kuuliseks tööpraktikaks ning valida iseseisvalt oma projekti ja magistritöö teema, juhendades asutust ja õppejõude individuaalselt.

Taotlus ja sissepääs

Kandideerimise protsess sarnaneb MSc taotlusega. Energeetika. Palun täitke MBE taotlusvorm elektrooniliselt ja salvestage see PDF-failina.

Lisaks taotlusvormile valmistage sisseastumiseks järgmised dokumendid:

  1. Elulookirjeldus
  2. Motivatsioonikiri (max 2 lk)
  3. Bakalaureuse (või samalaadse) tunnistus ja ärakiri inglise keeles
  4. Kõrghariduse omandamise tunnistus (nt keskkooli tunnistus)
  5. Töökogemuse / praktika praktika tõend (soovituskirjad)
  6. Inglise keele oskuse tõend (nt TOEFL, IELTS vms)
  7. Passi skaneerimine
  8. Kodanikuühiskonna kaasamise / kogukonna tegevuse / vabatahtliku töö tõend (valikuline)

Saatke kõik rakenduse failid järgmisele e-posti aadressile teemaga "MBE taotlus".

Teie dokumendid töödeldakse ja saadetakse valikukomisjonile. Lisaküsimuste korral võtke meiega ühendust sama e-posti aadressi kasutades.

Viimati uuendatud August 2019

Teave kooli kohta

Campus El Gouna was established to act as a scientific and academic field office of Technische Universität Berlin on the Red Sea in Egypt. In its new satellite Campus in El Gouna, TU Berlin offers thr ... Loe edasi

Campus El Gouna was established to act as a scientific and academic field office of Technische Universität Berlin on the Red Sea in Egypt. In its new satellite Campus in El Gouna, TU Berlin offers three Master degree programs and furthermore great possibilities for science, research and development and events of all kind. Näita vähem
Berliin , El Gouna + 1 Rohkem Vähem