Magistriõpe äri- ja finantsjuhtimise alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi üksikasjad

 • Juhenduskeel: inglise keel
 • Kestus: 2 aastat
 • ECTS: 120
 • Sissepääs eksamid: inglise keel, matemaatika
 • Osakond: Majandus- ja ettevõtlusinstituut

Ülevaade

Majandus- ja ettevõtlusinstituut (IEE) on Nižni Novgorodi Lobachevsky University suurim struktuuriüksus. Instituudis koolitatakse rohkem kui 8000 õpilast.

Klassikalise hariduse traditsioonid koos ettevõtluslike lähenemisviisidega tänapäeva infotehnoloogia ja disaini meetoditel põhinevate äriprotsesside rakendamisel - see on IEE poolt pakutava kaasaegse hariduse, majanduse ja rahanduse põhiolemus.

Magistriõppekava „Äri- ja finantsjuhtimine” inglise keeles on osa IEE-s õpetatava õppe valdkonnast. Programmi eesmärk on koolitada era- ja avalik-õiguslike ettevõtete, pankade, kindlustusseltside ning valitsuse ja kohalike omavalitsuste juhtimise spetsialiste ja eksperte.

Programm on välja töötatud bakalaureusekraadiga lõpetajatele, kes soovivad saada põhjalikud teadmised äri- ja finantsjuhtimise juhtimisest.

Programmi põhieesmärk: luua tingimused teoreetiliste teadmiste ja kaasaegse juhtimise parimate tavade optimaalseks kombinatsiooniks pädevate ja kõrgelt kvalifitseeritud juhtimisalaste spetsialistide ettevalmistamiseks, kes on võimelised efektiivselt tegutsema Venemaal ja teistes riikides.

Programmi eelised

 • Kõrgelt kvalifitseeritud professorid, instruktorid, juhid, asjaomaste organisatsioonide juhtivad töötajad, ettevõtted ja institutsioonid.
 • Programmi õppekeel on inglise keel, mis annab oma lõpetajatele konkurentsieelise.
 • Õppimine rahvusvahelises meeskonnas.
 • Magistriõppes keskendutakse mitte ainult kutseoskuste süvendamisele, vaid ka teadustegevusele.
 • Programmi vastavus kaasaegsetele haridusstandarditele ja Venemaa ja maailma juhtivate ülikoolide lähenemisviisidele.
 • Selle programmi raames on võimalik õppida aasta jooksul Siena Ülikoolis ja saada teist Euroopa kraadi.

Programmi on akrediteerinud riikliku akrediteerimise keskuse riiklik akrediteerimisnõukogu. Programmi tunnustamine tähendab, et juhtkonna programm vastab kõrgetele haridusnõuetele vastavalt Venemaa Föderatsiooni õigusaktidele ning Euroopa kõrgharidusruumi kvaliteeditagamise standarditele ja suunistele (ESG-ENQA).

114998_Image_018.jpg

Karjäär

Õpilased läbivad praktika ja osalevad üliõpilaste liikuvuse programmides Prantsuse ja Itaalia ülikoolidega.

Magistrantidel on võimalus saada praktika Nižni Novgorodi piirkonna administratsioonis, Nižni Novgorodi piirkonna kaubandus- ja tööstuskoja juures, Nižni Novgorodi tööstusettevõtjate ja ettevõtjate liidul, linna juhtivatel ettevõtetel ja organisatsioonidel jne.

Programm vastab kõrgetele Euroopa ja rahvusvahelistele standarditele ning Euroopa tööandjad tunnustavad diplomit ning lihtsustavad doktoriprogrammide taotlemist teistes kõrgkoolides.

Meie lõpetajad töötavad juhtivatel ametikohtadel ministeeriumites ja osakondades erinevatel tasanditel, finants- ja krediidiorganisatsioonides, tööstus- ja põllumajandusettevõtetel, mis on eri liiki omandis üle 20 riigis Euroopas, Aasias, Ameerikas ja Aafrikas.

114996_Image_017.jpg

Magistriõppe üliõpilased

1. samm. Valige programm ja kontrollige sisenemise nõudeid

Vali oma karjäärivõimalused ja suured üle 140 akadeemilise programmi, mis on kättesaadavad Lobachevsky University .

2. samm

 • Taotle sissepääsu ONLINE. (Kui teil on probleeme, küsige palun meie vastuvõtu meeskonnast PDF-vormi.)
 • Esitage oma rahvusvahelise passi koopia (kõik täidetud lehed)
 • Esitage skaneeritud koopiad kõrghariduse originaaltõendist (bakalaureusekraad või magistrikraad või spetsialisti diplom) ja ärakirja (d)
 • Esitage oma terviseohutuse sertifikaadi skaneeritud koopiad (sh TB test).
 • Kui dokumente ei väljastata inglise või prantsuse keeles, võib nõuda kinnitatud tõlget vene keelde.

3. samm. Lõpetage registreerimine

 • Kui olete kraadiõppesse lubanud, saate teile üksikasjaliku vastuvõtukirja, milles on selgelt märgitud magistriprogrammi registreerimise tingimused ja nõuded. Kui aktsepteerite UNN-i sissepääsupakkumist, saadetakse teile õpikokkulepe, mille peaksite allkirjastama ja saatma tagasi rahvusvahelisele üliõpilaste büroole. Ülikool allkirjastab 2 õpikokkuleppe koopiat, registreerib ja kinnitab need oma pitseriga. Hiljem saate ühe allkirjastatud õppelepingu koopia e-posti teel.

Samm 4. Makske õppemaksu

 • Õppemaksud tuleks maksta enne ülikooli saabumist. Seda saab teha pangaülekandega ülikooli kontole (konto number on arvel). Sellisel juhul maksate registreeritud õppelepingu alusel tasu oma kohalikus pangas ja saadate kviitungi koopia ülikoolile.

5. samm. Võta kutse ja viisa

 • Kui kõik õppelepingus ette nähtud värbamised on täidetud ja teie tasud on kinnitatud, pöördub ülikool Venemaa siseministeeriumi (MIA) poole kutse käivitamiseks. MIA väljastab elektroonilise kutse kirja umbes 5 nädalat pärast ülikooli ametlikku taotlust. Õpilasviisa saamiseks Vene kohaliku saatkonna juures on vajalik elektrooniline kutsetäht.

6. samm. Nizhny Novgorodi juurde tulek

 • Nüüd, kui olete registreerimise lõpetanud, on aeg valmistuda teie viibimiseks Nižni Novgorodis. Lisateavet eluaseme, kindlustuse, viisade ja muude oluliste küsimuste kohta leiate praktilistes küsimustes.
 • Pärast viisa saamist ja lennukipiletite ostmist Nizhni Novgorodisse teavitage ülikooli oma saabumise kuupäevast. Täiendava taotluse korral (palun võtke ühendust oma sisseastumisametnikuga), võid kohtuda Nižni Novgorodi lennujaama või raudteejaamaga ja suunata ülikooli.
 • Õpilased peavad Venemaale tulema hiljemalt üks kuu enne esialgse kolmekuulise viisa kehtivusaja lõppu, et õppida viisa pikendamiseks piisavalt aega. Siseministeerium võib keelduda oma viisa pikendamisest, kui jõuate Venemaale hiljem kui see kuupäev.
 • Märkus: esimesel tööpäeval pärast saabumist tuleb rahvusvahelisele õpilasbüroole (UNN, build. 2, büroo 306) ja viisade ja sisserände tugiametile (UNN, build. 2, kontor 305). Nižni Novgorod, et olla registreeritud MIAs.

114977_Image_009.jpg

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

UNN is one of the top classical universities in Russia. As an innovative university, the University of Nizhni Novgorod provides high-quality research-based education in a broad range of academic disci ... Loe edasi

UNN is one of the top classical universities in Russia. As an innovative university, the University of Nizhni Novgorod provides high-quality research-based education in a broad range of academic disciplines. The combination of high educational quality and accessibility of education due to a great variety of academic programs and forms of training is a distinctive feature of the University. By the decision of the Russian Government, UNN was awarded the prestigious status of a National Research University in 2009. Näita vähem
Nižni Novgorod