MSc Business Management

See MSc võimaldab teil keskenduda ainult üldine äri või valida mooduleid, mis võimaldab keskenduda vein, toit, hobuste, põllumajandus, jätkusuutlikkuse või rahvusvahelise äri konteksti õpinguid sektor oma valik. See annab võimaluse neile, kes sooviksid töötada selles valdkonnas õppida turunduse, rahanduse, majanduse, inimeste juhtimise ja strateegilise probleemide ettevõtetele nii Suurbritannias kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Kes on kursuse?

Taotlused on oodatud need, kellel on bakalaureuse kraadi, kes soovivad omandada magistrikraadi ärijuhtimise. Kursus on mõeldud, et mahutada lõpetajatele alates laia taustaga ja reeglitega ja sobib hästi rahvusvahelistele kui ka Suurbritannias õpilased. Lõpus MSc, siis on võimalik võtta juhtimise rolli maapiirkonnas ettevõtluse või teise arendada karjääri üldise ärijuhtimise.

MSc saab õppida osalise tööajaga üle kahe, kolme või nelja aasta jooksul. Sul on võimalus valida mudel, konsulteerides programmijuht, mis kõige paremini sobib sulle.

Kursuse kohta

Kaheksa õpetas moodulite sõidetakse kaks mõistet oktoobrist maini. Väitekiri on siis läbi, mis on tavaliselt esitatud enne 1. aprillil järgmisel aastal.

Pange tähele, kõik meie kraadiõppe algab septembri lõpus igal aastal.

Riiki sisenemise nõuded

  • Normaalne Minimaalne sisenemise nõue on Autasud kraadi juures ülemise teise taseme või sellele vastav kvalifikatsioon võrreldava rahvusvaheline institutsioon.
  • Mature kandidaate olulise töökogemus ja madalam akadeemiline kvalifikatsioon võib kaaluda ka sisenemise pärast küsitlust kursuse juhendaja.
  • Kui teie esimene keel ei ole inglise, võtame vastu rahvusvahelise inglise keele testi (IELTS) vähemalt skoor 6,5 keskmist ilma element alla 5,5.
  • Kui teil on muid kvalifikatsiooni, sealhulgas välismaal auhindu ja alternatiivsete inglise keeles kvalifikatsioon on soovitatav võtta ühendust Sisseastujale arutada sobivust oma auhinna sisenemist käigus.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 5 kursust Royal Agricultural Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 48 kuud
Päevane õpe
Price
11,550 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

Business and Enterprise