Magistriõpe in Business Administration või Master in Management annab edasijõudnud, rahvusvaheliste ja uuendusliku koolituse valdkonnas üldist juhtimist. Seega oluline osa nende õpetamine toimub inglise keeles ning pakutakse võimalust veeta semester ülikoolis Salford (UK). Viimasel juhul, õpilased saavad mitte ainult pealkirja Universitat Jaume I, aga ka Briti üks.

Magistriõpe in Business Administration on süvendada õpilaste uuenduslike ja globaalse perspektiivi, peamine põhivaldkondades juhtimine nagu strateegiline juhtimine, ärikeskkond, inimressursside juhtimine, organisatsiooniline käitumine ja areng, suunas tegevuse ja juhtimise infosüsteemide.

Nende eesmärkide saavutamiseks, õppekava on jagatud 90 ECTS ainepunkti levitatakse üle kolme semestrit. 60 neist 90 ainepunkti vastavad kursused kohustuslikud 15 vabatahtlik ja ülejäänud 15 on võimalik saavutada lõpetamist Final Master (TFM).

15 ainepunkti vabatahtlik iseloomu profiilid peegeldavad kahte isandat: uurija ja professionaalne. Eesmärk on, et üliõpilased õpivad rohkem spetsiifilisi oskusi, sõltuvalt sellest, kas soovite, et süvendada uurimine või kui selle asemel eelistavad valida rohkem professionaalne orientatsioon.

Hariduse liik

Klassiruum

Kestus ja ajakava

Kestus: kolm akadeemilist semestrit (oktoober 2014 / November 2015)

Autorid ja summa

90 ECTS ainepunkti. Ei ole veel avaldatud.

Programmi õpetamise keel:
  • Hispaania

Vaata veel 30 kursust Jaume I University (Universitat Jaume I)is »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
3 semestrit
Päevane õpe
Price
46 EUR
/ Credit
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi