Magistriõpe õhutranspordi juhtimise

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Science in Air Transport Management (Ühiselt korraldatud Cranfield'i Ülikool, UK)

Programmi ülevaade

Master of Science (MSc) in Air Transport Management (ATM) eesmärk on varustada teid oskusi vaja jätkata edukat karjääri erinevates valdkondades lennundustöösusele, sealhulgas tsiviillennunduse ametite, lennujaamade ametiasutuste aeronavigatsiooniteenuse osutajad, lennufirmad, õhutranspordi konsultatsioonifirmad ja kosmosetööstus ettevõtted.

MSc ATM on osalise tööajaga programm on loodud spetsiaalselt rahuldada hõivatud juhid paindlikum kommenteeritud õpetamise ATM. See ühendab kohustuslik õhutranspordi põhilisi mooduleid, kus suuremat tähelepanu juhtimine ja isiklikku arengut, ja ehitab selle valikuliste mooduleid valitud individuaalsetele huvidele ja karjääri püüdlusi.

Peamised eelised

Programm on õpetanud suurim akadeemilise grupi maailmas spetsialiseerunud ATM, mis sisaldab unikaalset segu õhutranspordi majandusteadlased, turunduse spetsialistid ja lennukitööstus insenerid tugev avaldamist arvestust ja tööstuse kogemus.

Kvalifikatsiooni omandanud väärtustatakse ja lugupeetud tööandjaid kogu maailmas, tõendatud lõpetanud töö üle lennujaamades, konsultatsioonifirmad ja sellega seotud tööstusharudes.

Kõnelused ja jagamise seansside lennunduse asjatundjad Singapur annab ülevaate aktuaalsetest ATM küsimusi, võimendades Singapur kogemusi ja parimaid tavasid. Muud õppe elementide hulka juhul uuringuid ja tööstuse külastused võti lennundusrajatisi.

Programmi struktuur

Programm koosneb tuum (kohustuslik) moodulid, vabatahtlik moodulid, kohustuslik rühma projekti ja individuaalse uurimisprojekti.

Aasta 1: Core (kohustuslik) moodulid

Olete kohustatud täitma 6 moodulit, mis on kavas paari (igas 3-päevane kestus) back-to-back. Need õpetamise istungid viiakse läbi Singapuri Lennuakadeemia (SAA) ja kaasata laupäeval õpetamise iga paari mooduleid.

Aasta 2: Valikmoodulid ja kohustuslik Group Project

Olete kohustatud läbima vähemalt 30 õpetanud krediiti, mis koosneb moodulitest läbi SAA ja / või online-moodulid. Kohustuslik grupi projekti on ka vaja.

Aasta 3: individuaalse uurimisprojekti

Projekt peab olema lõpetatud online järelevalve ja kohtumised juhendaja Singapuris.

PROGRAMM TARNEAEG

Programm on esitatud läbi kombinatsioon näost-näkku kontakti tundi SAA, online-moodulid, juhtumiuuringute ja interaktiivsete arutelude.

HINDAMINE

Õppimine on hinnanud kombinatsioon kirjalik ja suuline eksamid, mis on esitatud kursuste ja formaalse üliõpilane ettekandeid.

KINNITUS

  • Üliõpilased, kes täidavad 1. aasta autasustatakse doktor tunnistus.
  • Üliõpilased, kes täidavad 1. ja 2. aastal antakse aspirantuur.
  • Üliõpilased, kes täidavad kõiki 3 aastat autasustatakse magistrikraadi.

Vastuvõtutingimused

    1. või 2. klassi UK kiitusega diplom (või mitte-UK samaväärne) mistahes erialal; või tunnustatud kutsekvalifikatsiooni mõned asjakohast töökogemust - Õpilased, kelle 1st keel ei ole inglise peavad saavutama rahvusvahelise inglise keele testimise süsteem (IELTS) skoor 7,0
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Singapore Aviation Academy (SAA), established in 1958, is the internationally-recognised training arm of the Civil Aviation Authority of Singapore. It offers a wide range of operational and manage ... Loe edasi

The Singapore Aviation Academy (SAA), established in 1958, is the internationally-recognised training arm of the Civil Aviation Authority of Singapore. It offers a wide range of operational and management programmes that benchmark international standards and best practices to meet the training needs of the global aviation community. SAA is an ICAO Regional Training Centre of Excellence, ICAO Aviation Security Training Centre, ICAO-endorsed Government Safety Inspector Training Centre and ICAO TRAINAIR PLUS Full Member. Näita vähem
Singapur , Singapur Online + 1 Rohkem Vähem