Magistriõpe ökoloogia, konserveerimise ja juhtimise alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse sisu

Bioloogilise mitmekesisuse kriisi ja ökoloogiliste süsteemide ja nende poolt pakutavate teenuste ohu silmas pidades püüab meie uus ökoloogia, kaitse ja haldamise programm luua uut põlvkonda teadlasi, eksperte ja valdkonna töötajaid, kellel on laialdased teadmised rakenduslik ökoloogia, bioloogia ja evolutsiooniline ökoloogia.

Programm pakub üliõpilastele ökoloogia ja arengu teoreetilist tausta, rõhutades bioloogilist mitmekesisust, kogukonna dünaamikat ja organisatsiooni tasandi protsesse koos metoodiliste teadmistega, sealhulgas looduskaitse ja -juhtimisega seotud statistika, matemaatika, mudeliarendamise ja hindamise protseduurid.

Programm pakub Magister in Science (M.Sc.) kraadi põhineb teadustöö väitekirja ühes kahes uuringus rajad, mis kattuvad nende temaatiline taust, kuid rõhutavad erinevaid aspekte ökoloogia:

- Evolutsiooniline ökoloogia (E)

- looduskaitse ja -juhtimine (N)

Albert Katzi rahvusvaheline kõrbipõppekool (AKIS) asutati 1999. aastal osana Jacob Blausteini kõrbemuuringute instituutidest (BIDR).

AKIS asub Sede Boqeri ülikoolilinnas

AKIS pakub programme üliõpilastele üle kogu maailma. Rahvusvahelistel üliõpilastel ja Iisraeli üliõpilastel on AKISel eriline ja unikaalne hariv atmosfäär.

Kui otsite unikaalset kraadiõppeprogrammi, mille abil saate uurida kõrbe põnevaid tunnuseid, olete jõudnud õigesse kohta!

Külastage

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Ben-Gurion University of the Negev is one of Israel’s leading research universities and among the world leaders in many fields.

Ben-Gurion University of the Negev is one of Israel’s leading research universities and among the world leaders in many fields. Näita vähem
Be'er Sheva