Magistriõpe ühenduse arengu ja sotsiaalse innovatsiooni valdkonnas

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Kas soovite rohkem teada saada rohujuuretasandi kogukonna arengust, kodanikuühiskonnast, mitmekesisusest ning ühiskondlike muutuste esindajana ja juhtimisel? Meie uus magistrikraad valmistab õpilasi üles lahendama ühiskondlikke probleeme kohalikes ja ülemaailmsetes kogukondades.122666_VID_pic_3.jpg

Mida sa õpid?

Globaalsed trendid mõjutavad üha enam kohalikku ühiskonda Nii üksik kodanikud kui ka kodanikuühiskonna kohalikud osalejad, usulised organisatsioonid, kirikud, heaolud ja tervishoiuteenused peavad kohanema uute raamistike ja pidevate muutuste olukordadega. Kas otsite tööd tulevikus, kus saate aidata kaasa jätkusuutliku ühiskondliku arengu saavutamisele? Kas soovite omandada oskusi, mis edendavad koostööd ja sotsiaalset innovatsiooni?

Alates ÜRO säästva arengu eesmärkidest annab see ühenduse arendustegevuse ja sotsiaalse innovatsiooni magistriprogramm platvormi koostöö õppimiseks ja muutuste juhtimiseks. Kandidaadid on valmis algatama ja arendama ühiskonna (avaliku, erasektori, kodanikuühiskonna) erinevate kultuuride ja sektorite vahelisi vastasmõjusid, erinevate ilmalike ja usuliste elustiilide vahel ning spetsialistide ja vabatahtlike vahel.

Kes saab taotleda?

Pakume bakalaureusekraadiga üliõpilastele mõeldud valdkondadevahelist programmi, mis soovivad rohkem teada saada altpoolt väljatöötatud raamistike ja meetodite kohta ning muutusi kohalikes ja globaalsetes kontekstides.

Programm rõhutab nii globaalset teavitustööd kui ka tihedat seost erinevate haridusvaldkondadega. Seetõttu kutsutakse tudengeid paljudest asjakohastest erialastest teadmistest, erialadest ja töökogemustest üle kogu maailma, et luua uuenduslik ja rahvusvaheline keskkond teadmiste vahetamiseks ja jagamiseks.

Vastuvõtmiseks on vaja bakalaureusekraadi sotsiaalteadustes, humanitaarteadustes, teoloogias, usuõpetuses, tervishoius või sotsiaalses töös.122665_VID_pic_1.jpg

Spetsialisatsioonid ja asukoht

Programmil on kolm erinevat eriala kahel ülikoolilinnakul. Võite õppida kas Norra jõukas pealinnas Oslos - või Stavangeris, mis on läänerannikul asuv rahvusvaheline linn, mida ümbritseb loodus uimastamist. Valige järgmiste erialade vahel:

Diakonia, kogukonna areng ja kristlik sotsiaalne praktika (Oslo)

Diakonia väärtuslik alus on kristlikus traditsioonis, rõhutades teenistust maailmale, mis on juurutatud "olemise" kirikus erinevatesse kontekstidesse nii kohalikul kui ka kogu maailmas.

Väärtuspõhine juhtimine ja sotsiaalne innovatsioon (Oslo)

See eriala keskendub sotsiaalsele innovatsioonile ja väärtuspõhisele juhtimisele sotsiaalhoolekandes ja tervishoiusektoris, nii kristlikes kui ka muudes traditsioonides, uskumustes ja maailmavaates.

Rände ja kultuuridevahelised suhted (Stavanger)

Üleilmastunud maailmas on kommunikatsioon ja kaasamine tugeva kogukonna ülesehitamisel võtmetähtsusega faktorid ning see spetsialiseerumine keskendub mitmekesisuse, piiriülese koostöö, kommunikatsiooni ja rände, sealhulgas veebipõhise ja digitaalse kirjaoskuse küsimustele.

Õpilased peavad programmi sisestamisel valima ühe eriala.

Rahvusvahelistumine

Kõik kursused programmi jooksul õpetatakse inglise keeles ja kõik õpilased on tungivalt kulutada ühe semestri ajal õpinguid välismaal ühes meie partner institutsioonide näiteks Kaplinn, Kampala, Heidelberg, Budapest või Stockholmi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

VID Specialized University in Norway's has more than 4500 students on seven campuses in four cities; Bergen, Oslo, Sandnes and Stavanger. VID has long traditions and experience in health sciences, soc ... Loe edasi

VID Specialized University in Norway's has more than 4500 students on seven campuses in four cities; Bergen, Oslo, Sandnes and Stavanger. VID has long traditions and experience in health sciences, social sciences and theological studies. We have 50 study programs across the network. Näita vähem
Oslo , Bergen , Sandnes , Stavanger + 3 Rohkem Vähem