Magistriõpe ülemaailmses suhtluses ja rakenduslikus tõlkes Kolme semestri magistriprogramm tõlkimiseks, lokaliseerimiseks ja globaalseks suhtlemiseks.

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülemaailmse kommunikatsiooni ja rakendustõlke magistrid

Kolme semestri magistriprogramm tõlkimiseks, lokaliseerimiseks ja globaalseks suhtlemiseks.

Magistriõpe globaalses kommunikatsioonis ja rakendustõlkes (MA GCAT) on kolme semestri programm, mis pakub õpilastele koolitust professionaalse tõlke, lokaliseerimise ja globaalse suhtlemise põhimõtete ja tavade osas. Õpilased arendavad teadmisi läbi:) kursuste töö tõlkimise teooriates ja lähenemisviisides, keelte- ja kultuuridevahelise analüüsi, arvutipõhiste tehnoloogiate ja valdkonnapõhiste valdkondade kaudu; b.) projektipõhine koostöö; ja c.) praktika.

Inglise keele osakonna ja moodsate keelte osakonna interdistsiplinaarne jõupingutused asuvad MA GCAT ainulaadselt Carnegie Melloni ülikoolis. Elujõuline ülemaailmne ülikool on ülikoolilinnak interdistsiplinaarne õppekogukond, mis koosneb paljudest riikidest pärit isikutest, on tuntud oma innovatsiooni ja mõju tõttu maailmale.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Dietrich College is home to faculty and students who often cross disciplines to solve real-world problems and contribute in traditional ways. Among our world-class faculty are six American Academy ... Loe edasi

The Dietrich College is home to faculty and students who often cross disciplines to solve real-world problems and contribute in traditional ways. Among our world-class faculty are six American Academy of Arts and Sciences members, four members of the National Academy of Sciences, two members of the National Academy of Medicine and two members of the National Academy of Education. They do foundational and deep disciplinary research, collaborate, take on problems that are important to the world today and share a passion for innovation in both research and teaching. Näita vähem