Magistriõpe (alaealine väitekiri)

Üldine

Programmi kirjeldus

Selle kvalifikatsiooni peamine eesmärk on võimaldada kvalifikatsiooni omandavatel üliõpilastel arendada teadmisi ja oskusi kõrgtasemel, et toimida oma erialade kriitiliselt peegeldavate, kompetentsete ja vastutustundlike õppekavade spetsialistide ning teadlastena.

LubosHouska / Pixabay

University of Johannesburg “Tulevik. Jäi ümber. ei ole lihtsalt meeldejääv fraas

Institutsioon võtab Aafrika juhtpositsiooni 4. tööstusrevolutsiooni mõtlemisel. Kõigi teadusharude tuleviku ümbermõtestamine 4IR on järgmine industrialiseerimislaine, mida peame mõistma ja kujundama, et ehitada üles selle riigi - ja Aafrika mandri - tulevik. nii rikkalikult väärivad. 4IR ei tähenda ainult robootikat ja automatiseerimist; see seisneb ühiskonna edendamises inimeste ja põlvkondade üleskasvatamisele.

Kui maailm liigub edasi neljandasse tööstusrevolutsiooni, siis ka UJ koos programmiga „Education 4IR” - viies 4IR-mõtteviisi ja -tehnoloogia õppekavasse erinevatele kursustele ning kasutades uuenduslikke segaõppe tehnoloogiaid. See tähendab, et UJ lõpetanud on paremini valmis ettevõtluse ja tööstuse tulevikku omaks võtma, kuna AI ja 4IR mängivad meie elus ja töötamises suuremat rolli.

University of Johannesburg on meie kohus omaks võtta ja navigeerida oma riigi tulevasi juhte uhkelt ja julgelt läbi 4IR-i kujuteldamata keerukuse, et nad saaksid täiel määral ära kasutada ja pakkuda paremat homset. Tulevased juhid nagu sina! Siin juhime julget vestlust; uue homse kujunduse tõukamine ja kujundamine. Siin me tegutseme ja ehitame uue maailma.

Vastuvõtutingimused

a) Võimalikud kandidaadid saavad BEd Hons'i.

või

b) Võimalikud kandidaadid on omandanud kavandatud erialal sobiva nelja-aastase erialase bakalaureuse kraadi ning õpetaja diplomi / õpetaja kvalifikatsiooni ja töökogemuse. Selliste kandidaatide haridusalaseid teadmisi hindab osakonna juhataja ja kavandatava eriala aineekspert ning enne registreerimise lubamist võib ette kirjutada lugemisprogrammi.

või

c) Võimalikud kandidaadid on omandanud asjakohase autasu kraadi ja õpetaja diplomi / õpetaja kvalifikatsiooni, lisaks töökogemuse kavandatud erialal. Selliste kandidaatide haridusalaseid teadmisi hindab osakonna juhataja ja kavandatava eriala aineekspert ning enne registreerimise lubamist võib ette kirjutada lugemisprogrammi.

Programmi struktuur

  • Minimaalne kestus: üheaastane ametlik õpe.
  • Programmi pakutakse täistööajaga või osalise tööajaga

Edendamisnõuded

Lisateavet edutamise ja tagasivõtmise nõuete kohta leiate ED-st 1.3.5.

Magistriõpe omistamine

Magistrikraad (kursusetöö ja alaealised väitekirjad) antakse üliõpilastele, kes on kõik ettenähtud nõuded edukalt täitnud.

Uurimise aeg: 50%

Kontakt

Pr. Belinda Tshidumo
Tel: 011 559 3251
E-post: belindat@uj.ac.za

Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Loe edasi

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Näita vähem