Magistriõpe Aasia Vaikse ookeani loodusteadustes

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Aasia ja Vaikse ookeani loodusteaduste magistriprogrammi eesmärk on õpetada ja muuta üliõpilased pädevateks juhtideks, kes on valmis Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna probleemide lahendamiseks. Programm julgustab õpilasi analüüsima keerukaid ja pidevalt muutuvaid sotsiokultuurilisi tingimusi ja rahvusvahelisi küsimusi, tegema otstarbekaid lahendusi ja sillutama teed piirkonna jõukale tulevikule. Õpilased koguvad kutsealaseid teadmisi ja arusaamu, tõlgendavad keerukaid fakte objektiivselt ja süstemaatiliselt ning pakuvad põhjalikke lahendusi probleemidele.

Kahes osas käsitletakse mitmesuguseid küsimusi: rahvusvahelised suhted, ühiskond ja kultuur. Selle programmi raames õpetatavad kursused koosnevad neljast sambast: analüütilised sihtasutuse kursused, põhikursused Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas, jagunemispõhised kursused ja teadustööga seotud intensiivkursused. See programm toetab õpilaste teadustöö oskusi, sealhulgas suutlikkust analüüsida raamistikke, koguda ja analüüsida andmeid ning katsetada argumente ja hüpoteese. Õpilased ootavad süstemaatiliselt kogu oma õpingute ajal konkreetse teema uurimist.

Programmi lõpus peavad üliõpilased esitama väitekirja või aruande oma valitud teema kohta, mille nad on välja töötanud oma juhendajate isikliku juhendamise kaudu kogu programmi raames korraldatud seminaride kursustel. Protsessi käigus julgustatakse neid Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas korraldama väliuuringuid.

Osakonnad

Rahvusvahelised suhted (IR)

Rahvusvaheliste suhete (IR) osakond on suunatud üliõpilaste empiirilise teadmistebaasi laiendamisele ja nende analüütilise ja teoreetilise mõtlemise tõhustamisele ühiskondlikes, poliitilistes, majanduslikes ja turvaprobleemides globaliseeruvas maailmas. Selles jaos asuvad kursused pakuvad kasulikku teadmistebaasi nii akadeemilistele õpilastele kui ka praktikutega seotud üliõpilastele, kellel on kavandatud karjäär julgeolekut, diplomaatiat ja meediat. Uute teemade omandamisel, nagu rahvusvaheline julgeolek, rahvusvaheline õigus ja konfliktide lahendamine, keskenduvad üliõpilased ka väitekirja või uurimisaruande kirjutamisele.

Olulised teemad

 • Regionaalsus ja globaliseerumine
 • Rahvusvaheline õigus
 • Rahvusvaheline poliitiline majandus
 • Võrdlev poliitika ja valitsus
 • Eriuuringud (rahvusvahelised suhted)
 • Konflikti lahendamine
 • Rahvusvaheline julgeolek

Ühiskond ja kultuur (SC)

Aasia Vaikse ookeani piirkond on viimastel aastakümnetel üks kiiremini arenevatest piirkondadest. Sündmuste sotsiaalsete ja kultuuriliste muutuste mustrite leidmiseks on ühiskonna ja kultuuri (SC) üksus pühendatud piirkonna võrdleva akadeemilise uurimistöö edendamisele. Õpilased saavad omandada praktilisi oskusi teadustöö kujundamisel ja läbiviimisel, kasutades sotsioloogias, kultuurilises antropoloogias, meedias ja kommunikatsiooniuuringutes välja töötatud teooriaid ja meetodeid. Teades piirkondade riikide sotsiaalseid ja kultuurilisi taustapilte, võimaldab see õpilastel suuremaid töövõimalusi valitsus-, tööstus-, äri- ja akadeemilistes instituutides.

Olulised teemad

 • Sotsiaalsete maastike muutmine
 • Meedia ja kommunikatsioon
 • Ränne ja transnationalism
 • Ühiskondlikud organisatsioonid ja institutsioonid
 • Sotsioloogia ja igapäevaelu
 • Eriuuringud (ühiskond ja kultuur)
 • Kultuuriline muutus

Programmi leht

Aste: Aasia Vaikse ookeani loodusteaduste magistriõpe

Osakonnad:

 • Rahvusvahelised suhted (IR)
 • Ühiskond ja kultuur (SC)

Registreerimine Semestrid: aprill, september

Programmi kestus: 2 aastat

Aastane sissetulek: 15 õpilast

Kokku õppemaksu: 2 800 000 JPY

Abikõlblikkus

 • Bakalaureusekraad või samaväärne.
 • Inglise keele oskuse tõendamine (üksikasjalike nõuete saamiseks võtke meiega ühendust).

Stipendiumid

APU pakub õppemaksu vähendamise stipendiumi, mida saab taotleda korrapärase taotlusprotsessi kaudu. Kõik taotlejad võivad taotleda seda stipendiumi, ja neile teatatakse, kas nad saavad oma õppetulemuste vähendamist oma lõplike tulemustega. Õppemaksu vähendus on 30%, 50%, 65%, 80% ja 100%.

Samuti võite kaaluda APU-de kohaldamist muude väliste stipendiumiprogrammide suhtes, mis annavad täis stipendiumi nii õppemaksu kui ka elamiskulude katmiseks.

Kandideerimise perioodid 2021. aasta aprillis registreerumiseks:

 • MEXT (SGU) stipendiumid: 1. september 2020 - 23. september 2020
 • Üldine rakendamine: 1. september 2020 - 21. oktoober 2020

2021. aasta septembri registreerumise taotlusperioodid:

 • MEXT (ülikooli soovitus) ja MEXT (SGU) stipendiumid: 1. september 2020 - 18. november 2020
 • Aasia Arengupank - Jaapani stipendiumiprogramm: 1. september 2020 - 24. veebruar 2021
 • Üldine rakendamine: 1. september 2020 - 31. märts 2021

WEBINAR (tasuta):

Palun liituge meiega eelseisva veebiseansi jaoks. Me vaatame läbi APU kraadiõppe programmid, taotlemisprotsessi ja stipendiumivõimalused. Saate registreeruda järgmisel lehel:

https://admissions.apu.ac.jp/graduate/about_apu/info_sessions/

APU vilistlaste tunnustused

Rakenda kohe

Viimati uuendatud May 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

With over 100 years of tradition and history, the Ritsumeikan Academy opened APU in April 2000 as Japan’s first genuinely international university. Our graduate schools welcome students into a fully E ... Loe edasi

With over 100 years of tradition and history, the Ritsumeikan Academy opened APU in April 2000 as Japan’s first genuinely international university. Our graduate schools welcome students into a fully English-based curriculum within a uniquely multicultural environment. The Graduate Schools at APU focus on Asia Pacific studies, with study options geared towards tackling the complex issues facing the societies and environments of the Asia Pacific region, as well as management, with a focus on the Japanese style of business and the dynamic world of international business. APU's Graduate Schools are fully accredited by the Japanese Ministry of Education, Culture, Sports, Science, and Technology (MEXT). Näita vähem
Beppu , Idar-Oberstein + 1 Rohkem Vähem