Master of Science in Lennundus (Ühiselt korraldatud Embry-Riddle Aeronautical University, USA)

Programmi ülevaade

Master of Science in Lennundus (MSA) ühendab tuum klasside 6 ainulaadne eriala võimalusi valida. Selline paindlikkus kohandada kraadi võimaldab teil täita oma erilist eesmärgid ja aadressid vajadusi kõigis sektorites lennundus- ja kosmosetööstus. Õppekava aitab teil kapten tööriistu vaja arendamise, toodetud ja toimimise õhusõidukid ja kosmosesõidukid, samuti saada aru toetava infrastruktuuri valdkonnas.

Vastuvõtutingimused

Sul peab olema teenitud bakalaureusekraadi kraadi akrediteeritud kraadi andmise institutsioon kumulatiivne Hinne punkti keskmine (CGPA) 2,5 või suurem 4,0 skaalal. Kui te juba omavad magistrikraadi või on lõpetanud kraadiõppe kursuste on akrediteeritud kraadi andmise institutsioon, sul peab olema saavutatud 3,0 CGPA või suurem kõrgkoolides.

Peate esitama ametliku ärakirja kõik akrediteeritud asutused näitavad kraadi lõpetamist või kursuste üritanud. Ametlik või mitteametlik ärakirju võib kohustatud kontrollima eeldus teadmisi.

Kui inglise keel ei ole teie esimene keel, siis tuleb kas:

  • Saavutama minimaalse punktisumma kohta Test inglise keele kui võõrkeele (TOEFL) 550 (paberil) või 79 (Interneti-põhise); - Saavutada vähemalt skoor Rahvusvaheline inglise keele testimise süsteem (IELTS) 6,0; - Teeni ülekantavad krediiti muidugi, et on samaväärne ENGL 123 (English koosseisus) akrediteeritud keskharidusjärgsed institutsioon; või - tõendama osalemise ja lõpetamist keskkooli, kus õppekeeleks oli inglise keeles.

Peate sisestama avalduse eesmärk ja edukalt omaksvõttu intervjuu College of lennundus tool ja vastuvõtukomisjon.

impordi protseduuri

Samm 1: Et lugeda lubamist, tuleb taotleda internetis aadressil www.asia.erau.edu, maksa S $ 50 taotluse tasu, ning esitama kõik nõutavad dokumendid.

Etapp 2: Ülikool on Teie taotluse ja tõendavad dokumendid ja teavitab teid, kui põhilised nõuded on täidetud, et suunduda ülestunnistusi vestlust.

Etapp 3: Sisseastumisel Ülikooli väljastab kinnituskirjata ja edasi ilmoittautumisohjeita.

PROGRAMM TARNEAEG

Te võite alustada MSA programm jaanuaris, juunis või augustis. 1. 3 mõttes on tarnitud segatud esitamise vorm kombineerides auditoorset ajal 1. 2 nädala perspektiivis mugavuse online juhendamise käigus jäänud 7 nädalat. 4. läbi 6. poolest võimaldab teil alustada tööd oma nurgakiviks projekti, kui ka seepärast tehakse oma MSA erikoistumiskursseja tuleb võtta online. Võite eeldada, et lõpetab 24 kuud pärast hakkate MSA programm.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 1 kursust Singapore Aviation Academyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
32,904 SGD
Terve programm; õpilased Singapur on lisada 7% GST.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date