Magistriõpe Development Studies eesmärk on valmistada osalejaid ette töö arengu kohta ühenduse, kohaliku omavalitsuse, noorte / täiskasvanute hariduse või MTÜ seade. See pakub õppuritele võimaluse uurida kaasaegse teooriad sotsiaalsete muutuste ja arengu ning analüüsida arengu poliitika ja praktika. See põhineb oskusi, eriti seoses teadusuuringute, juhtimine ja rühmatööd ja planeerimise, korraldamise ja hindamise arendusprojektide.

See on suunatud kõrgtasemel osalejad, kellel on esmane kõrgharidus või sellele vastav kvalifikatsioon ning kellel on kogemusi töötades arengu kontekstis. Eriti teretulnud on juhid, koolitajad ja juhid kogukonna arendusprojektid, valitsuse ja arengu agentuuri töötajad, inimesed osalevad pastoraaltöös, teadlased, arengu kasvatajad, vabatahtlike ja aktivistid. Tuleb pöörduda ka teadlased riikides Global Lõuna tegeleb õpetamise ja teadustöö arendamiseks. Mõned kohad on jäetud ka äsjased koolilõpetajad, kes soovivad õppida edasi enne lennukisse karjääri arendustööd.

Õppurid saavad spetsialiseeruda programmi raames valides arvu valikainete valdkondades, mis on kõige paremini nende huvitavas valdkonnas.

Need "spetsialist rada" on järgmised:

  • Globaliseerumine ja muutmine
  • Inimesed Kesksed Development
  • Development and Management

Osalejad eduka programmi antakse rahvusvaheliselt tunnustatud MA Development StudiesValideeritud Kvalifikatsioon ja kvaliteet Iirimaa (endine HETAC). Pange tähele, et see kursus on saadaval ka läbi Paindlik kaugõppe ja osalise tööajaga võimalusi.


Programmi eesmärgid

  • Et pakkuda kvaliteetset akadeemilist haridust arengu uuringud, uurides kaasaegsete teooriate sotsiaal- ja arengu poliitika ja praktika.
  • Et pakkuda osalejatele teoreetiline arusaam aruteludesse arengu, sealhulgas kontrastse argumente ja arusaamu protsesside areng, ja suurendada oma võimeid rakendada neid teadmisi poliitika analüüsi ja praktiliste probleemide lahendamise.
  • Et parandada oskusi osalejate, eelkõige seoses juhtimise, motivatsiooni ja rühmatööd ja planeerimise, korraldamise ja hindamise arendusprojektide.
  • Selleks et suurendada osalejate arusaamist sotsiaalsete uuringute tänapäeva küsimuste arengu valdkonnas ning soodustada õppijate kriitiliselt analüüsida neid küsimusi, lähtudes oma esmase teadus- ja arendustegevuse kogemus.

See programm on ka pakutud läbi osalise tööajaga ja paindlikku ja kaugõppe võimalusi. Õppurid saavad ühe moodulite ja ehitada krediidi täielikku auhinna. Vajuta siia täiendavat infot.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date