Magistriõpe arvuti insener

Üldine

Programmi kirjeldus

TUTVUSTUS

See Master täiendab teadmisi saadud 1. tsükli Computer Science, pakub täiendõpet erinevate valdkondades Infotehnoloogia, stimuleerides rakendada uusi tehnoloogiaid, arendada võimet kujundada innovatiivseid tooteid kasutades praeguste meetodite ja julgustada oskuste omandamist, nagu mõttes kriitiline, loovuse ja meeskonnatöö. Lõpetajad on kohustuslik koolitus, mis sisaldab kursusi järgmistes valdkondades: Tehisintellekt, infosüsteemide ja Distributed Systems ja multimeedia ja juhtimine; mida on täiendatud teavet Area valikained. Doktoritöö on individuaalne ja tuleb ja on võimalik teha teadus- või arendustegevuse ülikooli või ettevõtted, mis kehtivad teadmisi ja oskusi juba omandanud konsolideerimine ja omandada uusi. Meie lõpetajad kutsetegevuseks funktsioonid järgmistes valdkondades teabe: Consulting ja auditeerimine, juhtimise ja infosüsteemide arendamise, haldamise ja rakenduste arendamisele ning teadus- ja arendustegevuse. On hakanud avalike teenuste, tarkvaraarenduse firmad, pangad, kindlustusseltsid, audiitorid, telekommunikatsiooni ettevõtted, teiste hulgas.

Väljasõitudel Professionals

Ülesannete täitmist järgmistes valdkondades infotehnoloogia: nõuande- ja auditeerimine, juhtimise ja infosüsteemide arendamise, haldamise ja rakenduste arendamisele ning teadus- ja arendustegevuse. Lõpetajad Arvutustehnika pannakse tarkvaraarenduse firmad, kommunaalkulud, pangad, kindlustusseltsid, audiitorid, telekommunikatsiooni ettevõtted, teiste hulgas.

Viimati uuendatud apr 2017

Teave kooli kohta

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão.

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão. Näita vähem