Magistriõpe arvuti-, kommunikatsiooni- ja infoteaduste alal - tarkvara- ja teenindustehnika

Üldine

Saadaval 4 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Tarkvara- ja teenindustehnoloogia õpingud õpetavad õpilastele digitaalsete toodete ja teenuste kavandamist, arendamist ja haldamist.

Uuringu eesmärgid

Digitaalsed tooted ja teenused on majanduse, ühiskonna ja inimeste heaolu jaoks üliolulised. Need võimaldavad ettevõtetel ületada traditsioonilisi piire, kasutada uusi võimalusi ja jõuda eksponentsiaalse kasvuni.

Tarkvara- ja teenindustehnoloogia õpingud annavad õpilastele oskused, mis on tänapäevastele organisatsioonidele kõige väärtuslikumad. Õpilased õpivad digitaalsete toodete ja teenuste kujundamist, arendamist ja haldamist. Nad arenevad sõltumatuteks mõtlejateks, kes suudavad lahendada keerulisi reaalse maailma probleeme, võttes arvesse inimlikke, ühiskondlikke ja organisatsioonilisi tegureid.

Karjäärivõimalused

Tarkvara- ja teenindustehnoloogia annab teile vajalikud oskused väga edukaks karjääriks asjakohastes ärisektorites.

Hiljuti lõpetanute tüüpilised ametinimetused hõlmavad rakenduse arendajat, äriarendusjuhti, koodikirjutajat, DevOps'i inseneri, täiskomplekti arendajat, IT-konsultanti, operatsioonide juhti, nõuete spetsialistit, teenuse kujundajat, tarkvarainsenerit, lahenduste arhitekti, süsteemidisainerit, tehnilist projektijuhti, kasutajat Liidese kujundaja.

Mõned näited ettevõtetest, kus meie hiljuti lõpetanud vilistlased töötavad, on Accenture, CGI, Cisco, Digia Plc, Eficode, F-Secure Corporation, Futurice, Gofore Oy, Huawei Technologies, IBM, Innofactor, KONE Corporation, Microsoft, Next Games, Nokia, Nordea, OP Financial Group, Reaktor, RELEX Solutions, Remedy Entertainment, Smartly.io, Tieto, Unity Technologies, VR Group, Wärtsilä.

Kvalifikatsioonid

Lõpetajad lõpetavad magistriõppe (diplomi-insinööri soome keeles).

Kraadiõppurid

Programm vastab doktoriõppele (doktor teadusvaldkonnas).

Õpetuskeel

Õppekeel on peamiselt inglise keel ja programm saab täies ulatuses täita inglise keeles. Mõned kursused on soome või rootsi keeles.

Õppemaksud

Õppetasu on 15 000 eurot mitte-EL-i / EMP-i üliõpilastele.

Uuringute sisu

Õpilased saavad spetsialiseeruda ühele kolmest alamvaldkonnast: tarkvaratehnika , teenuse kujundamine ja projekteerimine või ettevõttesüsteemid.

Tarkvaraarendus
Tarkvara on see, mis juhib majandusi ja organisatsioone. Tarkvaratehnika rajal uurite professionaalse tarkvara arendamisel kasutatavaid protsesse, meetodeid ja tehnikaid. Hõlmatud teemad hõlmavad nõudeid projekteerimisele, kavandamisele, rakendamisele ja testimisele ning juurutamisele. Samuti võite osaleda projektijuhtimise, organisatsiooni arendamise ja konfiguratsiooni juhtimise kursustel.

Teenuste kujundamine ja projekteerimine
Kliendi ja kasutaja vajaduste mõistmine on digitaalse teenuse kujundamisel hädavajalik. Teenuse kujundamise ja projekteerimise raja põhisisu sisaldab kontseptuaalset ja metoodilist alust töötamiseks klientide, kasutajate ja muude sidusrühmadega kogu digitaalteenuse arendamise ajal. Kasutajakesksed ja tarkvaratehnika meetodid toetavad neid ühiseid kavandamise ja hindamise tegevusi.

Ettevõttesüsteemid
Infosüsteemide arendamine ja haldamine on ülioluline ettevõtetele, kes soovivad väärtust luua ja oma konkurentsieelist kindlustada. Enterprise Systemssi rada pakub teile teadmisi, pädevusi ja oskusi, mis on vajalikud väljakutsete edukaks lahendamiseks ja tööstuses pakutavate võimaluste ärakasutamiseks.

Uuringute struktuur

Õpingud (120 EAP) hõlmavad põhiaineõpet, magistritööd (30 EAP) ja valikaineid (25-35 EAP). Tarkvara- ja teenindustehnoloogia duuriks võib pidada nii pikka (55–65 ECTS) kui ka kompaktset (40–45 ECTS).

Valikained võivad koosneda täiendavatest suurematest kursustest, multidistsiplinaarsetest kursustest, välismaal õppimisest või täiendavast alaealisest. Õpilased saavad valida oma alaealise kas arvuti-, kommunikatsiooni- ja infoteaduste magistriõppe teiste peamiste äriühingute hulgast või teiste Aalto University pakutavate Aalto University .

Doktorikraad

Tarkvara- ja teenindustehnoloogia suured pakkumised pakuvad ka konkurentsivõimelist doktorirada, kuhu võib lubada piiratud arvu tipptudengeid. Doktorikraadile valitud tudengid saavad oma õpingud kohandada doktoriõppele ja juba magistriõppe ajal saavad nad doktorantuuri tööle asuda ühes osakonna uurimisrühmades. Taotlejatel palutakse avalduse vormis märkida oma huvi doktorikraadi sisenemise vastu.

Thesis

Õpilased peavad täitma magistritöö, mis on uurimistöö, mille töökoormus vastab 30 ECTS ainepunktile. Doktoritöö teemat lepib kokku üliõpilane ja juhendaja. Magistritöö on tavaliselt kirjutatud ettevõttele või mõne kõnealuse (te) üksuse (de) uurimisprojektile.

Rahvusvahelistumine

Programmi õpikeskkond on tugevalt rahvusvaheline ja õppetöö toimub mitmekultuurilistes rühmades. Teaduskool pakub mitmekesiseid võimalusi üliõpilasvahetuseks kogu maailmas. Vahetusõpinguid saab kraadi omandada näiteks rahvusvahelise alaealisena. Muud võimalused oma globaalse kompetentsi arendamiseks hõlmavad praktilise koolituse läbiviimist välismaal, suvekursuse läbimist välismaal või esmakursuslaste juhendajana tegutsemist.

Teadusuuringute keskmes

Suuremad teemad on seotud Aalto University teaduskooli arvutiteaduse osakonnas käimasolevate uurimistöö fookusvaldkondadega.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and desig ... Loe edasi

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and design, architecture, and technology in Finland. Näita vähem
Espoos , Helsingi , Pori , Mikkeli + 3 Rohkem Vähem