Magistriõpe astrofüüsika

Üldine

Programmi kirjeldus

Erandlikud ilmastikuolud realiseerimise kõrge kvaliteediga astronoomiliste vaatluste antakse Kanaari saartel, selle geograafilise läheduse ja head sidemed Euroopa, õigustavad nad kohalolekut neid Euroopa jälgimissüsteem põhjapoolkeral (ENO). See, koos sellest tuleneva kontsentratsioon õppejõudude ja teadlaste ümber Instituut Astrofüüsika Kanaari saared, astrofüüsika osakonna kohta ULL ja observatooriumid, genereerib ideaalse keskkonna arengu Magistriõpe astrofüüsika otsekontaktis maineka spetsialistid esindab erakorralise raha. Master on mõeldud aluseks on põhjalik ja range muidugi pakkumisi, võimalusi ja marsruute, mis on määratletud kolme eriala: "Eriala teooria ja arvutamine", "Eriala Vaatlus ja Instrumentation" ja "aine ehituse".

Selgitus pealkiri

Uus Magistriõpe astrofüüsika on teinud ettepaneku astrofüüsika osakonna (DA), koostöös osakonna põhiõiguste Füüsika II (F2), Basic füüsika (FB) ja põhiõiguste füüsika ja Experimental, Elektroonika ja süsteemid (FE) University Laguna (ULL) ja toetab instituudi astrofüüsika Kanaari saared (IAC).

Astrofüüsika on multidistsiplinaarne eksperimentaalne teadus, mis ühendab erinevates valdkondades füüsika mitme sidemed matemaatika, geoloogia, keemia, bioloogia, tehnoloogia ja Computing. Praegu astrofüüsika muutunud teadusalal suurt huvi ühiskonnas, mis toetab uurimistöö prioriteetseks valdkonnaks. See huvi on kajastatud ka ajakirjanduses, konverentsidel ja näitustel üldsusele ja ka nõudlus on suur akadeemilise koolituse üliõpilastele.

Astronoomia on tõenäoliselt vanim teaduse tuntud ja harjutanud. Astrofüüsika, mis tuleneb kohaldamise füüsika uuring struktuuri, koostis ja evolutsioon tähed, töötati hilja

XIX sajandi ja eriti ajal XX. Astrofüüsika otseselt seotud materjalid jõudnud ülikooli viimase 40 aasta jooksul, elama kindlalt õppekavas ja millel on erakorralise vastuvõtmise õpilaste seas eksperimentaalteadused, põhimõtteliselt.

Teiselt poolt, lihtsalt vaadata ajalehed mõistma, et astrofüüsika on praegu üks eksperimentaalteadused äratanud suuremat huvi meie ühiskonnas. See on tingitud muu hulgas järgmised:

 • paljud küsimused, mis mees küsib olemusest ja päritolu piires uuring selle teaduse (näiteks neid, mis puudutavad kosmoloogia, eksobioloogia uuring planeetide kliimas, mustad augud, tume aine, astroparticle jne),
 • Viimaseid tehnoloogilisi arenguid ja eksperimentaalne (ruumiline ja hiiglane teleskoobid infrapuna satelliitidega ja X-ray uus detektorid, raadio interferometry ja nähtav gravitatsiooniline laine detektorid, superarvutid, jne), mis võimaldab või võimaldab lähitulevikus efektiivse lahendamise edenemiseks eelnimetatud enigmas ning samuti
 • on märgatavalt interdistsiplinaarne teadus, võttes suhteid peamiselt füüsika ja matemaatika, aga ka keemia, bioloogia, geoloogia, inseneri, arvuti, teiste hulgas.

See huvi ühiskonna teeb praegu akadeemilise taustaga astrofüüsika taotletakse märkimisväärne arv õpilasi (vaatamata üldisele langusele õpilaste klassid eksperimentaalteadused) ja ka teeb ahvatleva pakkumise nii õpetamist koolides ja gümnaasiumid levitamise teaduse üldsusele.

Teiselt poolt, see on esmatähtis astrofüüsika teadustöö mitte ainult meie riigis, vaid ka riikide Euroopa Liidu (EL) ja teiste arenenud riikidega. Isegi riiklike ja riigiüleste organisatsioonide nagu NASA (NASA Administration), ESA (Euroopa Kosmoseagentuur) ESO (Euroopa Lõuna Observatoorium) ja paljud teised säilitada teadusprogrammide

teadusuuringutele pühendatud selles valdkonnas.

Profiil sisenemise ja väljumise

Ideaalne üliõpilane konto

On tõenäoline, et tulevikus Masters õpilased on üks järgmisi profiile:

 • Füüsika lõpetajate peamiselt, aga ka matemaatika ja inseneriteaduse (sh Kanada) Hispaania ülikoolide, kes soovivad täiendada oma haridust koos Magistriõpe astrofüüsika.
 • Aktiivne lõpetanutele, kes soovivad parandada oma koolituse või laiendada oma professionaalse profiili (nt õpetajad keskhariduse).
 • Lõpetajad Ladina-Ameerika ülikoolide Euroopa (ja maailma), kes tahavad võtta kogu Master või mõned praktilised krediiti põhineb koostöövõrgustik ULL.
 • Lõpetajad füüsika või mis tahes Eksperimentaalteadused inseneride ja insenerid.

Eelmine haridus nõuetele Master.

Eelmine haridus nõuetele üliõpilastele, kes soovivad õppida kapten on:

 • Ole lõpetajate või kõrghariduse füüsika või
 • Ole lõpetajate või kõrghariduse teistes eksperimentaalse või tehnikateadused ning kes on läbinud vähemalt 30 krediiti teemad nagu füüsika leitutele tänapäeva kraadi füüsika.

Neil juhtudel, kus potentsiaalsed õpilased ei vasta eespool nimetatud kriteeriumitele, tuleb soovitada, isikliku juhendamisega, mida allutab bakalaureuse kraad füüsika või võtma nagu enne koolituse siseneda master.

Graduate profiili

 • Teadlane: täielik, põhjalik ja praegune koolitus astrofüüsika. Analüüs ja töötlemine aegridade pildid ja spektrid. Arendamine teoreetilised mudelid erinevates kontekstides. Terrestrial, ruumi ja virtuaalne observatooriumid.
 • Arvuti ekspert: programmeerimiskeeli. numberkoode. rakendusi. Katsetamine ja numbrilist simulatsiooni 3D. Display struktuure ja protsesse. Dünaamilise simulatsiooni keeruliste süsteemide. Paralleelsus. Andmebaasid. Superarvuti.
 • Virtual observatooriumid.
 • Ekspert aparatuuri ja tehnoloogia: avastamis- nähtavas, infrapuna- ja muud spektraalse vahemikes. optilised ja elektroonilised mõõteriistad. spektraalse uuring tähtis. Juhtimine kõrgtehnoloogia projekte. ruumi projekte. instrumentaalne tarkvara. teadusliku kirjeldused. Kvaliteedikontroll ja seire tehnilised nõuded.
 • Professor, populariseerija valmistamine õppeühikut. Science tehnikat. ajakirjandus.

Eesmärgid

Eesmärkide see aste on koolitada teadlasi valdkonnas astrofüüsika ja spetsialistide järgmisi profiile:

 • Teoreetilises või vaatlev teadus astrofüüsika või piirkondades struktuur küsimuses.
 • Expert arvuti keelte ja tehes koode ja Arvsimulatsiooni.
 • Ekspert aparatuur ja tehnoloogia suhtes astrofüüsika.
 • Populariseerija küsimustes astrofüüsika.

Pädevused

põhioskused

 • Teadmised ja arusaamine, et luua alus või võimalus originaalsus arendamine ja / või ideede rakendamisel, sageli teadus kontekstis.
 • Et õpilased saavad rakendada oma teadmisi ja nende võimet lahendada probleeme uus või tundmatu keskkondi laiem (või multidistsiplinaarse) kontekstides seotud nende eriala.
 • Õpilased on võimelised integreerima teadmisi ja hakkama keerukust ja sõnastada otsuseid, mis põhinevad teabel, mis oli puudulik või piiratud, hõlmab mõtteid sotsiaalseid ja eetilisi kohustusi, mis on seotud kohaldamise oma teadmisi ja kohtuotsuste.
 • Õpilased saavad suhelda oma järeldused kuidas teadmisi ja põhjendused selle avaliku sustentan¿ kvalifitseeritud kui ka kvalifitseerimata selgelt ja üheselt mõistetav.
 • Et õpilased on õppimise oskusi, mis võimaldavad neil jätkata õpinguid nii, et on suuresti füüsilisest isikust suunatud või autonoomse.

üldoskuste

 • Teades arenenud matemaatika ja matemaatilise meetodeid, mis võimaldavad kohaldamise füüsika ja astrofüüsika lahendada keerulisi probleeme lihtsate mudelite.
 • Mõistmise tehnoloogiate seotud astrofüüsika vaatluse ja mõõteriistade disain.
 • Analüüsib probleemi võimalike lahenduste uurimine ja ettepanekuid uute lahenduste avaldatud või rida rünnak.
 • Suurusjärku hinnata ja arendada selge arusaam füüsiliselt erinevates olukordades, et näidata analoogiaid võimaldades kasutada uusi probleeme, sünergiat ja tuntud lahendusi.

Erioskused

 • Mõista põhilisi kontseptuaalseid skeeme astrofüüsika.
 • Mõistmise struktuuri ja evolutsioon.
 • Mehhanismide mõistmine nucleosíntesis.
 • Mõistmise struktuuri ja galaktikate evolutsioon.
 • Mõistmise päritolu ja evolutsiooni mudelid Universumi.
 • Mõistmise struktuur osakeste suudeta lahendada probleeme, mis on seotud vastastikmõju asi ja kiirgus erinevate energiatasemetega.
 • Teades, kuidas leida oma lahendusi konkreetsetele astrofüüsika probleeme eri bibliograafia minimaalse järelevalve. Tea, kuidas käituda sõltumatult uue uurimisprojekti.
 • Teades, kuidas programmi vähemalt arusaadavas keeles teaduslikel andmetel astrofüüsika.
 • Mõista kasutatud vahenditega jälgida universumi erinevates sagedusulatustes.
 • Kasuta praegust teaduslikku aparatuuri (nii maapealsed ja ruumi) ja tean oma uuenduslikke tehnoloogiaid.
 • Teades, kuidas kasutada praegust astrofüüsika mõõteseadmed (nii maapealsete observatooriumid ja ruumi), eriti üks, mis kasutab kõige uuendusliku tehnoloogia ja tean põhitõdesid kasutatavast tehnoloogiast.
 • Täida omandatud teadmistega täita algupäraseid teadusuuringuid astrofüüsika.

Arendus- ja juhendamine

Lisaks tavalistele õpetused iga teema siis individualiseeritud juhendamine (isiklikult ja / või e) määrata õpetaja igale õpilasele kogu lõpetanud.

Need individuaalselt juhendamine, et aidata õpilastel valida teemasid, korraldada oma töö ja kontakt teadlased ja õpetajad. Nad on ka väga oluline õpilaste muljed magistriõppekava ja anda teavet nende ametialase tulevikuga.

Esialgu abistamine neile süsteemi esimese kohustusliku määramise julgustatakse.

Tutorials tervikuna hõlmab 4 tundi kontakt õpetaja / õpilase ühe semestri jooksul.

Lisaks Akadeemiline direktor Master on alati olemas, et suunata ja toetada õpilast enne, selle ajal ja pärast kursusel. Õpilased saavad temaga ühendust aadressil brc@iac.es nii, et vastata kõikidele küsimustele ja korraldada kokkusaamise.

Lisaks Master astrofüüsika, olles antud kraad Füüsika, võõrustab kvaliteedikindlustussüsteemi Füüsika (SGIC). Projekteerimise SGIC teaduskonna füüsika ULL valmistatud nõutud auditiprogramm kujundas Riiklik Quality hindamise ja akrediteerimise (ANECA) on telje, mis käsitlevad muude kvaliteedikriteeriumid on liigendatud, põhilisi akrediteerimise ametliku õpetuse bakalaureuse-või magistriõppe.

Eesmärkide hulgas on SGIC teaduskonna füüsika ULL on üliõpilane orientatsioon. Rakendamise ja järelevalve SGIC teaduskonna füüsika on loodud muu hulgas näitaja koordinaator kava Arendus- ja juhendaja Action.

välise tegevuse

See kapten ei vaatle täitmise väline tegevus.

Magistritöö

Magistritöö koosneb tulemuslikkuse üliõpilane uurimisprojekti, mille lõppeesmärk on näidata akadeemilise oskuse saamiseks magistrikraadi. Üliõpilane peab olema kasutada seda komplekti võimeid, oskusi ja hoiakuid jooksul omandatud õppetunde, edusammude hindamiseks ja õpitulemuste kahe võrdselt tähtsad aspektid: esiteks teaduslikke suuniseid nimetatud sisuga ja muu õppimine teadustöö meetoditele.

riigikaitselisi enne pädevale kohtule arstide hinnatakse ka. Selles üldsuse kokkupuudet õpilased näitasid oma oskusi suuline väljendusoskus, argumenteerimise ja vastavus poolt tõstatatud auditi kohus.

Magistritöö on sorteeritud kohus.

End Master Töö saab läbi järelevalve all lavastaja kraad või professionaalse prestiiži tagab see asutus või ettevõtja; Viimasel juhul liikme üks nõukogude osakonna osaleb heaks tööd.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad ... Loe edasi

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad y contribuyendo decisivamente a su modernización. Näita vähem
Tenerife Santa Cruz