Magistriõpe biokeemia

Üldine

Programmi kirjeldus

TUTVUSTUS

Hariduselt Biokeemia selle peamine eesmärk on valmistada ette spetsialiste võimeline täitma ülesandeid valdkonnas biokeemia, viia keskkonda, tootmise ja toiduainete säilitamine, majanduskasvu ja sööda raugastumine, tervis ja kaitse ja taastamise vara tehnilise karjääri akadeemilise või teadus , andes neile võime planeerida kogemusi, määratleda strateegiaid ning rakendada protokollide uuenduslike projektide tehnilise ja teadusliku uurimistöö. Õpilased peavad saama täiendõpet: planeerimine ja laboritava, Bioinformaatika molekulaarne modelleerimine ja simulatsioon; Self-õpe ja füüsilisest isikust ettevõtjana, samuti teavet teadusuuringute kohaldatakse aruannete koostamise ja teadustööde adresseeritud spetsialistid biokeemias või teised. Erilaborit õpetused põhinevad tüvirakkude tegevussuunad instituudid, teadus- ja laborid (ICAAM, IKT, EQC ja Lab. Hercules).

Väljasõitudel Professionals

Keskkonna laborid; keemilised ja biokeemilised tööstuse; Analüüs Laboratories agrokeemiatoodete; Toiduainetööstus; Kliinilised laborites; Pharmaceuticals; biotehnoloogia ettevõtted; taastamine institutsioonide ja säilitamise kunsti ja arhitektuuripärandit; arvuti rakendusi bioteaduste ettevõtted; piirkondlikud ja riiklikud ametiasutused; konstrueerimisrakenduste ja nõustamine; Õpetamine ja teaduslaborid.

Viimati uuendatud apr 2017

Teave kooli kohta

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão.

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão. Näita vähem