MS Biotechnology on 36-krediidi kraadi programm, mis valmistab õpilasi ette mitmesuguste võimaluste valdkonnas biotehnoloogia ja sellega seotud valdkondades nagu molekulaarbioloogia, immunoloogia, geenitehnoloogia ja proteiini biokeemia. Biotehnoloogia on kiiresti kasvav valdkond, mis tegeleb tööstuse, meditsiini ja põllumajanduse erinevate rakenduste uusimate tehnoloogiliste arengute rakendamisega.

Õpilased saavad väljaõpet ja kogemusi molekulaarbioloogia laia ala piirides, kaasa arvatud taimede ja loomade koekultuur, geeniekspressioon, proteiini keemia ja rekombinantse DNA tehnoloogia, kasutades nüüdisaegseid seadmeid. Õpilased võivad valida ka paljudest valikained teistest biotehnoloogia valdkondadest, näiteks immunoloogia, elektronmikroskoopia, mikroobide ökoloogia ja viroloogia. Valida võib sõltumatu uuringu või väitekirja, mis annab õpilastele võimaluse arendada ja täiendada biotehnoloogia uurimisprojekti.

Biotehnoloogia MS on 36-krediidi kraadi programm, mis valmistab teid selle kiirelt kasvavas valdkonnas, mis tegeleb tööstuse, meditsiini ja põllumajanduse uusimate tehnoloogiliste arengutega. Te saate koolitust ja kogemusi molekulaarbioloogia, taimede ja loomade koekultuuri, geeniekspressiooni, valgu keemia ja rekombinantse DNA tehnoloogia valdkonnas, kasutades nüüdisaegseid seadmeid.

Võite valida ka paljudest valikutest teistes valdkondades, näiteks immunoloogia, elektronmikroskoopia, mikroobide ökoloogia, evolutsioon, farmakoloogia, haiguste molekulaarbioloogia, bioeetika, viroloogia jne.

Atinuke (Tinu) Adeniran

Kaasdirektor

Magistriõppe vastuvõtukeskus

Telefon - 973-720-2764

Ühendage meid WhatsAppiga

img 1Kõik õpilased peavad läbima iseseisva õppimise või iseseisva lugemise kursuse. Teie uurimistulemuste või iseseisva lugemise ja suulise ettekande kokkuvõttev paber, enne kui õppejõude paneel kujutab endast lõplikku riigieksami. Rahaline abi on saadaval ülikooli aspirantse ja osakondade stipendiume piiratud arv kraadiõppuritele.

Biotehnoloogias osalevatele liikmesriikidele esitatavad nõuded *

 1. Õpilased peavad täitma vähemalt 36 ainepunkti kraadiõppesse, välja arvatud juhul, kui nad on registreeritud William Paterson University BS / MS biotehnoloogiaprogrammis, mille puhul MS kraadiga seotud ainepunktide arv on 30,
 2. Võtke nõutud kursuste levitamine
 3. Kumulatiivne GPA on 3,0 või kõrgem skaalal 0 kuni 4,0.

Vastuvõtutingimused:

Lisaks ülikooli vastuvõtu nõuetele:

 • Bakalaureusekraad, eelistatavalt bioloogia või sellega seotud suured. Taotlejal oleks pidanud olema vähemalt üks kursus üldiselt bioloogia ja geneetika.
 • Vähemalt üks aasta keemia, füüsika ja matemaatika (sh semester of calculus). Üliõpilased, kes ei vasta ülalmainitud nõuetele, võivad moodustada vastavaid kursusi kraadiõppekomitee loal.
 • Kumulatiivne hinne keskmine on vähemalt 3,00 skaalal 4,00.
 • Rahuldav skoor Graduate Record eksamil (GRE) Üldine test.
 • Graduate Record Examination loobutakse üliõpilastele, kes lõpetasid William Paterson University bioloogia kraadi vähemalt 3,00 kumulatiivne GPA.
 • Kaks soovituskirja, mis tõendavad taotleja akadeemilist kvalifikatsiooni.
 • Õpilased, kes taotlevad riike, kus inglise keel ei ole õppekeel, peaks olema rahuldav skoor inglise keele kui võõrkeele test (TOEFL) ja anda oma kraadi ja ärakirju tunnustatud tõlke.

map

Programmi nõuded:

36 ainepunkti kraadiõppe kumulatiivne GPA 3,00 või kõrgem skaala 4,00 img 2

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 16 kursust William Paterson University of New Jerseyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Price
18,856 USD
Õppemaks: 18 856 USA dollarit, tuba ja juhatus: 10 920 USD, raamatud ja tarvikud: 1600 USD, transport: 890 USD, muu: 2250 USD, US $ 34 516 kokku (New Jersey elanikud - 12 114,00 dollarit aastas)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

William Paterson University: View From Above