Magistriõpe Digitaaltööst Madridis

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

The

Programmi õppekava on väga ekspansiivne, hõlmates selliseid teemasid nagu e-kaubandus, digitaalne ärimudeli kujundus, sotsiaalsed võrgustikud, SEO / SEM-strateegiad, veebianalüütika, mobiilside turundus ja palju muud. Õpilased saavad kohandada programmi nii, et see vastaks nende vajadustele ettevõtjana, neile, kes soovivad digitaalse käivitamise tehnikaid toetada, või ettevõtte spetsialistidena, kes soovivad ettevõtte ümberkujundamist juhtida, valides neile huvitavamad valikainekursused.

GBSB Global Master in Digital Business in Madrid valmistab ette üliõpilasi, et rahuldada kogu maailma ettevõtete vajadusi, mis muutuvad üha digitaalsemaks ja optimeerivad oma oskusi sotsiaalse meedia, Interneti-reklaami, digitaalse turunduse, suurte andmetöötluse ja analüüsidega, et olla konkurentsivõimelised. Magistriõpe Digitaaltööst Madridis, Hispaanias on mõeldud üliõpilastele ja spetsialistidele, kes soovivad muuta ärimaailma. See pakub laiapõhjalisi praktilisi teadmisi ja tööstusharu ülevaadet, kasutades mitmesuguseid multimeedia õppemeetodeid.

Madriidi digitaalse ärijuhtimise magister aitab õpilastel arendada praktilisi oskusi ja erialaseid teadmisi, mis suurendavad nende tööalast konkurentsivõimet. Teaduskond on väga mitmekesine nii oma rahvuste kui ka tööstuse kogemuste tõttu, nii et üliõpilastel on haruldane võimalus õpetada väga edukad juhid, kellel on kirg, et nad juhendavad õpilasi edu suunas.

Üliõpilasorganisatsiooni esindavad inimesed üle 65 riigi üle kogu maailma. Selle programmi osalejad arendavad digitaalse äri edukaks muutmiseks vajalikke oskusi, leiavad ainulaadseid võrguvõimalusi ja arendavad kultuuridevahelisi sõpru. Madriidi digitaalse ärijuhtimise magister aitab teil digitaalse äri jõudu rakendada ja astuda karjääri, millel on tohutu potentsiaal.

Pärast lõpetamist saavad üliõpilased mitte ainult teenida GBSB Global Business School kraadi, vaid ka Alcala ülikoolist kaks kraadi, mis on Hispaanias üks parimaid ülikoole, mis on hinnatud erinevate Hispaania ja rahvusvaheliste edetabelite järgi.

Võtme faktid

 • Programmi kestus - 9 kuud
 • Programmi keel - inglise keel
 • Tarbimine - oktoober, jaanuar, aprill / aastane
 • Ajakava - täiskohaga, hommikul
 • Asukoht - Madrid, Hispaania
 • Alcala ülikoolis kaks kraadi

Programmi esiletõstmised

 • Kaks uurimiskäiku: digitaalne käivitamine või ettevõtte väljakutsed.
 • Teaduskonna tööstuse kogemus.
 • Tööstuslikud külastused.
 • Õpilased rohkem kui 70 erinevast riigist.
 • Eksklusiivne juurdepääs digitaalsele ettevõtlusele, käivitamine
 • Praktilised teadmised, mis kehtivad globaalsel skaalal.
 • Karjäärivõimalused koos mõnede parimate digitaalsete ja tehnoloogiafirmadega.

Programmi eesmärgid

 1. Arendada digitaalse keskkonnaga seotud teadmisi, mis sisaldavad sügavat arusaamist kontseptsioonidest, tööriistadest ja digitaaltehnoloogiatest, mis on seotud ettevõtte erinevate funktsionaalsete valdkondadega.
 2. Õppige, kuidas digiteerida ettevõtet ja optimeerida ülemaailmseid äritavasid veebis, et laiendada või parandada ettevõtte või organisatsiooni tõhusust.
 3. Esitage uusimad tehnoloogilised edusammud ja uuenduslikud äristrateegiad, et töötada välja professionaalid, kellel on globaalne tööturul konkurentsieelis.
 4. Töötada välja globaalne perspektiiv, et luua digitaalses keskkonnas tõhusaid ja kohaldatavaid digitaalseid lahendusi ja äristrateegiaid.
 5. Toetada ettevõtlikumaid üliõpilasi ja õpetada neile, kuidas luua veebipõhiseid ettevõtteid, tõrjendada tavapäraseid probleeme ja üldiselt edukalt digitaalses valdkonnas.
 6. Tõsta juhtimisoskusi läbi meeskonnatöö, juhtimise, suhtlemise ja loovuse alase koolituse.

Õppeplaan

 • Ülemaailmsete juhtide juhtimisalased oskused.
 • Digitaalse äri turundusstrateegiad.
 • Menetlusstrateegiad digitaaltegevuses.
 • Digitaalsete ettevõtete taktikaline juhtimine.
 • Digitaalõigus
 • Agile meetodid

Õppimisrajad

 • Digitaalse käivitamise loomine: digitaalse käivituse jaoks strateegilise, ülevaate andmine ja professionaalse äriplaani suunamine ruudukujuliseks.
 • Digital Business Challenges: toetage oma ettevõtet, võitlege digitaalsete muutuste protsessi ja annavad väärtuslikke teadmisi oma eesmärkide saavutamiseks.

MIKS GBSB Global ?

 • Ainuke ärikool Hispaanias, mille rahvusvaheline akrediteering on ASIC-lt.
 • Esimene ja ainus ametlik Microsofti koolis Hispaanias, mille Microsoft on akrediteerinud kui digitaalse hariduse juht, pakkudes üliõpilastele kõige kaasaegsemat õpikogemust esimesest päevast alates.
 • Official Microsoft Showcase School.
 • Ainult ärikool Barcelonas ja Madridis, mille staatus on ACCA arvutipõhine eksamikeskus.
 • Ärikoolide ja programmide akrediteerimisnõukogu (ACBSP) liige, USA.
 • MYBS-i (Mind Your Business School) jaoks on registreeritud ONE OF THE BEST BUSINESS SCHOOLS in Europe.
 • Newsweek Magazine tunnustas Leader in GLOBAL HARIDUS.
 • Euroopas on jätkusuutlikkuse koolide juhendis number 1 Euroopas.
 • Ärikoolituse Euroopa Ülemkogu ametnik (ECBE).
 • USA ärieetika juhtumite konkursi korduv võitja.
 • Globaalne mitmekesisus | Õpilased 70 riigist ja õppejõud 20 riigist.
 • Keskenduda innovatsioonile | Alates õpetamismeetoditest, kursuste õppekavadest ja õpikodadest täielikult digiteeritud hariduskeskkonnaks oleme kõik innovatsiooni ja väljakutse kohta.
 • Tööalane konkurentsivõime

Tööhõive

Magistriõpe Digitaaltööstuses Madridis valmistab teid sisenema ühele paljudest ärisektoritest üle kogu maailma märkimisväärsete eelistega. Digitaalteoste kõrgharidustasemega saate avada palju uksi, et leida oma unistuste karjääri ja töötada teie valitud riigis. GBSB lõpetanud töötajad on taganud töökoha tippfirmades üle kogu maailma. Nagu GBSB vilistlased, võite töötada Apple, SAP, Deloitte ja paljudel teistel. Õige hariduse, koolituse ja võrgustike loomisega on tuleviku karjäärivõimalused lõputud.

DIGITAALNE STRATEEGIA

Digitaalse turunduse strateegid püüavad jõuda oma toodete või teenuste brändi jaoks kindlaksmääratud mõõdikuid ja eesmärke. Selles sektoris töötavad spetsialistid peavad olema kõrgelt arenenud SEM / SEO strateegias, sotsiaalmeedias ja arusaamises, kuidas brändi digitaalselt ühendada õigete tarbijatega.

SOTSIAALMEEDIA

Sotsiaalmeedia haldajad haldavad ettevõtte sotsiaalse meediakanaleid, et luua bränditeadlikkust ja positiivset veebipõhist mainet. Sotsiaalse meedia spetsialistid tegelevad ka veebikogukonnaga, tegelevad klienditeeninduse taotlustega ja haldavad üldiselt veebimeedia kogukondi kogu sisu ja suhtlust. Nende jõupingutused on tehtud selleks, et luua saididesse sissetulev liiklus, et lõpuks koguda müügivihjeid, mida saab hiljem müügiks muuta.

E-COMMERCE

E-kaubanduse juhid haldavad ettevõtte veebipõhist ostukeskust. Nad vastutavad digitaalse brändi identiteedi loomise eest, püüdes välja pakkuda atraktiivset digitaalreklaami taktikat, suunata liiklus veebisaidile õige sihtrühma hulgas ja lõpuks koguda võimalikult palju veebisaitide müüki. Ettevõtte turundusoskused, tehnoloogia ja analüüsi tundmine ja veebidisaini oskused on e-kaubanduse haldurite hulgas tavalised.

OTSINGIMISE OPTIMISEERIMINE (SEO)

SEO-spetsialistid kasutavad mitmesuguseid tehnilisi digitaalseid strateegiaid, et suurendada veebisaidi nähtavust otsingumootoris. Need spetsialistid on väga kogenud spetsiifilistest taktikatest, mis on mõeldud populaarsete otsingumootorite, nagu Google, Yahoo ja Bing algoritmide ületamiseks. SEO spetsialistid on kõrgelt hinnatud professionaalses sektoris, sest nende oskuste kogum on ainulaadne ja ettevõtte veebi edukuse seisukohalt ülioluline.

DIGITAALNE MEEDIA OSTA

Digitaalmeedia ostjad vastutavad veebikogukonnas asuvate ettevõtete reklaami ostmise eest. Nad peavad hindama, kus nende sihtgrupile kuulub enamus liiklust, olenemata sellest, kas tegemist on sotsiaalmeediakanalite, veebiväljaannete, ajaveebide jne kaudu. Tugeva teadustöö oskused, samuti suhtlemis- ja läbirääkimisoskused on nende positsioonide jaoks vajalik.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools a ... Loe edasi

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools and has been recognized as a Leader in Global Education by Newsweek Magazine in December 2012. GBSB Global has been the only graduate school in Spain invited to participate in the International Ethics Case Competition in California, along with such universities as Oxford, INSEAD, the University of California - Irvine, etc, where its students became finalists and won first place in the competition, thus achieving international recognition of the quality of education provided at GBSB Global. Näita vähem
Barcelona , Madrid + 1 Rohkem Vähem