Magistriõpe disain äripinnad ja Visual Merchandising

Üldine

Programmi kirjeldus

Master 's in Design Äripindade ja Visual Merchandising

Master 's in Design Äripindade ja Visual Merchandising (60 ECTS) saadakse täites kaks magistri kraadi, 30 ECTS iga. Need magistri kraadi võib täita sama õppeaasta või erinevatel aastatel. Kõik kraadiõppe kursused, mis on osa kapten 's määral võib võtta iseseisvalt.

ESITLUS

Äripinnad on praegu sündmuskohal sotsiaalne tegevus, kus märkimisväärne osa majandusest toetub: tarbimisühiskonnas. Tooteid me tarbime sõita pikk tee, enne kui nad jõuavad meie kätes. Tootjad, turustajad, ärimehed, turundus menetlused jne, on sellesse protsessi kaasatud. Kuid ruum, kus tarbekaubad on koondatud on ka oluline valdkond ettevõtte maine ja vastutus selle langeb sisekujundaja, kes kujundab selle seade.

Disainerid siseruumides tohiks enam piirata oma muret, et ehituse tingimused ruumi ja asukoha, et optimeerida ja kõige paremini ressursse, mis on investeerinud ruumides. Toote omaduste ja tarbija, kellele see on suunatud, ärimudel, mis pärineb äripinna ise, turundus kasutada positsioneerimise toodet ning müügikohas on muutunud parameetrid seisukohalt olulist projekteerimise käigus, et see magistrikursus tegeleb.

Erinevalt magistrikursus Visual Merchandising, mille eesmärk on määratleda distsipliin professionaalse haldamise eest müügikohas, magistrikursus Design Äripindade kehtestatakse ulatuse töö kujundaja siseruume konkreetse Seoses projekteerimise meetodid, kus äripinnad peetakse teatud tüüpi sisekujundus.

Üldisi eesmärke TRAINING

Käesoleva magistrikursus on teha ulatuslik uuring äripinnad ja kõik parameetrid, mis praegu mõjutavad loomise protsessi müügikohas disaini: alates Retail Marketing strateegiad nõudmisi tegelikult toodavad disain.

AINEKAVA

See magistrikursus on korraldatud 3 moodulite ja lõpetatuks üleantud Final Project.

  • Moodul I - Evolutsioon müügikohas
  • Moodul II - Retail kui distsipliini
  • III moodul - Professional Project äripinna

Aktuaalset

  • Turundus Retail Designer.
  • Mõtestamine äripinna.
  • Nõunik jaemüük turustamist.
  • Commercial mööbli projekteerija.

INFOLEHT

Edit: 10. Edition

Kvalifikatsioon: Doktor äripinnad Disain akrediteeritud Universidad de Vic-UCC. Õpilased ilma ülikoolidiplomite saavad University Extension Studies diplom.

Maht: 30 ECTS

Kooli aeg: Alates 7. oktoober 2015 kuni juunini 2016 Final Project Ettekanne: juuni 2016

Ajakava: Esmaspäeviti ja kolmapäeviti 16h kuni 19h

Režiim: Kohapealne

Keel: hispaania

Doktor hind: 3480 €

Master hind: 6600 €

Access: Lõpetajad. Bakalaureuse kraadi Fine Arts and Design, ja need, mis on seotud järgmiste professionaalse kategooriad: sisekujundus, graafiline disain, tööstusdisain ja kunsti kanda riideid. Spetsialistid sektoris ilma spetsiaalse koolituse, kuid kes suudavad näidata erialased teadmised. Taotlejad läbivad valimisprotsessi vastuvõtmisest käigus.

Märkused: Intensiivne Hispaania muidugi välisüliõpilastele, kes soovivad taotleda magistrikraadi (valikkursus). Alates 10. september-oktoober, 2.; esmaspäevast reedeni (4h / päevas) - 395 €.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 eq ... Loe edasi

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 equipped with specific rooms for teaching and multi-purpose spaces designed to promote research, creation and innovation. Näita vähem