Masters - ehitus kõrghoone ja pika ajavahemiku ehitised

Üldine

Programmi kirjeldus

MA - ehitus kõrghoone ja pika ajavahemiku ehitised

Kvalifikatsioon: Spetsialist


Keeleõpe õppeainete hulgast: vene (õpilastele, kes ei oska vene keelt, tingimusel ettevalmistuskursus)Objektid kutsetegevuse.

Projekteerimine ja ehitamine kõrghoonete ja pika ajavahemiku struktuurid - see on eriline ala ehitus-, on täiesti erinev ehitus traditsiooniliste hoonetega. Mis areng hoone teaduse ja tehnoloogia kogu maailmas kasvab kiiresti arv ehitatud kõrghoonete ja pika ajavahemiku struktuurid, projekteerimise ja ehitamise, mis nõuab eriväljaõpet insenere.


Lõpetanud eriala "Ehitus unikaalne hoonete ja rajatiste" haldab kogumiseks, võrdlemiseks ja analüüsimiseks lähteandmed projekteerimiseks, arvutab ja ehituse unikaalne hoonete ja rajatiste kasutades kõige kaasaegsemaid arvutiprogrammid, valmistub projekti ja töö dokumentatsioon, disain täielik projekteerimise ning töötab.

Esiteks - see on väga kogenud projekteerija, võimeline täitma erinevaid tegevusi. Määratud õppimise protsessis on distsipliin, mis on seotud arhitektuuri, teooria, struktuurilised disaini, organisatsiooni ja juhtimise ehitus, majanduslik ehitus. Suurt tähelepanu pööratakse iseärasused ehitus põhjapoolsetes piirkondades, tugevust, usaldusväärsust ja kohanemisvõime hoonete ja rajatiste, samuti teiste oluliste teemade üle pealinna ehituse.Tegevusulatuse lõpetajad:

• Design Institute,

• Ehitus organisatsioonid,

• uurimisasutused,

• Kõrgkoolid hoone profiili.

Viimati uuendatud juuli 2015

Teave kooli kohta

NArFU’s strategic tasks are closely linked with implementation of the national geopolitical interests in the Arctic. Russia lacks experts and technologies for the development of its Arctic area, its c ... Loe edasi

NArFU’s strategic tasks are closely linked with implementation of the national geopolitical interests in the Arctic. Russia lacks experts and technologies for the development of its Arctic area, its continental shelf and infrastructure. The University creates conditions necessary to support the industrial projects being launched in the polar region with personnel and technologies. Apart from skill development, it offers education in social and humanitarian field of studies. Näita vähem