MA - ehitus kõrghoone ja pika ajavahemiku ehitised

Kvalifikatsioon: Spetsialist


Keeleõpe õppeainete hulgast: vene (õpilastele, kes ei oska vene keelt, tingimusel ettevalmistuskursus)Objektid kutsetegevuse.

Projekteerimine ja ehitamine kõrghoonete ja pika ajavahemiku struktuurid - see on eriline ala ehitus-, on täiesti erinev ehitus traditsiooniliste hoonetega. Mis areng hoone teaduse ja tehnoloogia kogu maailmas kasvab kiiresti arv ehitatud kõrghoonete ja pika ajavahemiku struktuurid, projekteerimise ja ehitamise, mis nõuab eriväljaõpet insenere.


Lõpetanud eriala "Ehitus unikaalne hoonete ja rajatiste" haldab kogumiseks, võrdlemiseks ja analüüsimiseks lähteandmed projekteerimiseks, arvutab ja ehituse unikaalne hoonete ja rajatiste kasutades kõige kaasaegsemaid arvutiprogrammid, valmistub projekti ja töö dokumentatsioon, disain täielik projekteerimise ning töötab.

Esiteks - see on väga kogenud projekteerija, võimeline täitma erinevaid tegevusi. Määratud õppimise protsessis on distsipliin, mis on seotud arhitektuuri, teooria, struktuurilised disaini, organisatsiooni ja juhtimise ehitus, majanduslik ehitus. Suurt tähelepanu pööratakse iseärasused ehitus põhjapoolsetes piirkondades, tugevust, usaldusväärsust ja kohanemisvõime hoonete ja rajatiste, samuti teiste oluliste teemade üle pealinna ehituse.Tegevusulatuse lõpetajad:

• Design Institute,

• Ehitus organisatsioonid,

• uurimisasutused,

• Kõrgkoolid hoone profiili.

Programmi õpetamise keel:
  • Vene

Vaata veel 10 kursust Northern (Arctic) Federal Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
6 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date