Magistriõpe elektrienergiatööstuses (mepi)

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe on Elektrienergiatööstus (MEPI)

Master118

Elektrienergia sektoris on läbinud mitmeid olulisi regulatiivseid muudatusi viimaste aastate jooksul, nii Hispaanias kui ka teistes riikides üle maailma. Need muutused on kaasa toonud loomine korraldatud elektriturul (tootmise ja turustamine) ning vajadust töötada või kohandada kehtivate määruste nendele ja teistele ettevõtetele (nagu transport ja jaotus) uutele väljakutsetele nad on endale seadnud. Lisaks elektrienergia sektoris on toimumas suured tehnoloogilised muutused (kasvav levik taastuvate energiaallikate, aktiivne nõudluse haldamine, arukate võrkude jne) ja see on kahtlemata üks peamisi sektoreid jooksul globaalse energia maastikku.

Selleks, et lahendada need muutused, põhitähelepanu on vaja uuendada koolitus professionaalidele, kes töötavad selles sektoris ja hiljuti kooli lõpetanud, kes soovivad seda.

Euroopa Liidu magistrikraadi Elektrienergiatööstus tutvustab õpilastele tehniliste ja majanduslike aspektide selles uues valdkonnas ühe aasta jooksul. Põhineb peamiselt põhilised inseneri koolituse, vaid ka mõeldud õpilastele teistest valdkondadest, kes on valmis tegema täiendavaid jõupingutusi, magistrikraad õpilased saavad põhjalikud teadmised majandus-, regulatiivsed ja tehnoloogiliste aluste uute ärivaldkondade, kui need on kohaldatavad ettevõtted ja organisatsioonid sektoris. Nad omandavad vahetu kogemus selle taotluse läbi üks-ühele järelevalve töö (Master Project) ühes organisatsioonid, ettevõtted või Institute for Research in Technology meie ülikoolis.

Magistriõpe on Elektrienergiatööstus koosneb 60 ECTS. Seetõttu saab valmis ühe õppeaasta. Kuid vastavalt režiimi Magister Majanduse ja Juhtimise võrgutööstusharude (Emin), kestus kogu programm on kahe aasta jooksul (120 ECTS).

Lühidalt, luua see ametlikes kõrgharidus on põhinenud sotsiaalne huvi suur nõudlus riiklike ja rahvusvaheliste üliõpilaste ja professionaalse ulatust.

Master118a

Sissepääs

Kes see suunatuks

Insenerid ja teiste ülikooli lõpetanud (majandus, füüsika, keemia ja nii edasi) otsivad karjääri Elektrienergiasektoriga. Kursus on mõeldud ka töötavad spetsialistid, kes leiavad, et kooskõlas nende graafikuid.

Vastuvõtutingimused

Kandidaadid peavad omama või tõendama, et nad on peagi antud, bakalaureusekraad, kraad inseneriteaduse või arhitektuuri või samaväärne välismaal ülikoolis. Kuigi magistrikraadi on avatud kõikidele lõpetajatele, millel inseneri koolitus pidada positiivseks.

Taotlejal peab olema hea akadeemilise rekord.

Taotlejad peavad suutma tõendada piisavat inglise keele oskust, mis võimaldab neil osaleda klassid õpetatakse inglise keeles ja vastavalt vajadusele kasutada ettenähtud dokumente.

Töökogemus, viited ja kandidaatide motivatsiooni kaalub soodsalt.

Toetused ja rahalist abi

Ülikool kui institutsioon katoliku kiriku pühendatud kõigile ühiskonna liikmetele, pakub erinevaid toetusi ja rahalist abi oma õpilastele, et aidata õppekulude ja tagada võrdsed võimalused põhineb individuaalsetele vajadustele igale õpilasele.

See abi on pärit otse ülikooli, alates panuseid Comillase-ICAI Ülikooli sihtasutuse fond of Church Toetused, mitteautonoomsed aluse kandidaadid preestriks ja muude organisatsioonide ja üksikisikute.

Õpilased Ülikooli on õigus saada samasuguseid hüvitisi kui teised Hispaania üliõpilased seoses kooli kindlustus, ametlikud ja muud toetused.

Karjäär ja akadeemilise väljavaated

Erinevate sektorite, kus saab käivitada oma karjääri, energiasektorisse, eelkõige elektri sektoris, on mõned väga ahvatlev funktsioonid. Ülemaailmne buum kasutamine elektrienergia loomine elektri turgudel, uute ettevõtete areenid ettevõtted, et rakendada uusi taastuvenergia tootmise tehnoloogiaid, koostoime mõju teiste sektorite nagu gaasitööstus, vajadusest reguleerida konkreetseid tegevust selles valdkonnas, kaasa arvatud keskkonnamõju kriteeriumid, rahvusvahelistumise energiaturul, ja nii edasi, on vaid mõned näited, milles kirjeldatakse erinevates valdkondades, kus see on võimalik, et on põnev karjääri. Arvestades muutusi, mis on toimunud viimase paari aasta jooksul on peatähelepanu on vaja ajakohastada koolituse uue põlvkonna eksperdid ja spetsialistid, et nad võivad olla võimelised välja töötama, teadusuuringute ja innovatsiooniga rahvusvahelistes elektrienergia sektoris . Seda silmas pidades Euroopa Liidu magistrikraadi elektrienergiatööstuses oli kavandatud, võttes ICAI School of Engineering ja Institute for Research in Technology pikk ajalugu erialase koolituse ja teadustöö elektri sektori etalonina.

Kasutaja üliõpilaste lõpetamist programmi:
MEPI programm valmistab ette õpilasi kutsealase karjääri valdkonnas planeerimise ja toimimise tootmise, ülekandmise, jaotamise ja jaemüügi tegevust energeetikasektoris, samuti süsteemi ja turu toimimise või analüüsi ja arengu reguleerimine seotud ühegi nimetatud tegevust.

Tuginedes teadmisi ja oskusi omandatud programmi raames, üliõpilaste lõpetamist võib lükata käima, või suurendada nende karjääri elektrijaamad (tegelevad juhtimise põlvkonna jaemüügi ja jaotus tegevus), edastamine ettevõtted, süsteemi ja / või turu operatsioon üksused, reguleerivate asutuste, nagu ka konsultatsioonifirmad nõustamine ja analüüsid kõik eespool nimetatud teemasid.

Juurdepääs PhD programmid
Kuigi see Master programm ei keskendu teadus, saadud teadmisi selle toimimise kohta elektrienergiatööstuses võib olla kasulik, kui keegi valmis alustama doktorantuuri elektrotehnika või energiasektoris.

Viimati uuendatud Veebruar 2017

Teave kooli kohta

After a century of university experience, at Universidad Pontificia Comillas ICAI-ICADE we are keenly aware that a great many things have changed since the university was founded. Spanish universities ... Loe edasi

After a century of university experience, at Universidad Pontificia Comillas ICAI-ICADE we are keenly aware that a great many things have changed since the university was founded. Spanish universities have moved on from the education of a select social minority toward a more universal social mission. Catholicism is no longer the Official State Religion and the Church has lived through the fruitful opening of the Second Vatican Council. Spanish society has assumed a more European and even global character. Näita vähem