Magistriõpe Engineering Management

Üldine

Programmi kirjeldus

See programm pakub eripedagoogika juhtimise neile, kellel on bakalaureusekraad insener.

Programm valmistab teid uusi väljakutseid, lisades äri oskusi oma sihtasutuse tehnoloogia alased teadmised.

See kapten programm pakub eripedagoogika juhtimise neile, kellel on bakalaureuse kraadi inseneri-. See on mõeldud, et rahuldada kasvavat nõudlust lõpetajate mis ühendab nende tehnilised mõistmist kohaldamise juhtimise teadmisi tööstuse ja tehnika valdkondades. See pädevus on sama tähtis uuendamise kohalike väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete integratsiooni suurte rahvusvaheliste tarneahelate.

Programm valmistab õpilasi töö ettevõtte positsioone, mis vajavad laiapõhjalist juhtimise arusaamist koos inseneri teadmisi. Kursused tegelema paljude juhtimise teemadel pidas vajalikuks insener paista vastutustundliku ettevõtte juht. Kursuse teemad on vastutav juhtimine, strateegiline uuendamine, rahvusvahelistumine, (avatud) innovatsiooni, meetodid ärianalüüsi, koolitus kirjalikult ja esitades ettevõtte aruandeid.

Engineering Management on ainulaadne programm koostöös, Jönköping International Business School (jibs) ja School of Engineering Jönköping University. Et kindlustada praktiline tähtsus programmi ja ära kasutada õpilaste eelteadmisi inseneri, kursused hõlmavad koostööd õpilaste vahel, praktikud ja õppejõud nii äri-ja tehnoloogia taustal. Need tegevused edasi treenida õpilasi töötama erinevates paikades ja tagada, et teadmisi ja oskusi õppida on praktikas rakendatav.

Kõik kursused õpetatakse inglise keeles. Tulenevalt asjaolust, et Jönköping International Business School ja School of Engineering Jönköping University on rahvusvahelised koolid rahvusvaheliste teaduskondadele ja et see programm on avatud üliõpilastele kogu maailmas, kursused on mitmekesine üliõpilaste osalust pakkudes rahvusvahelist õppimise kogemus nii atmosfäär ja muidugi sisu.

Poolaeg võimalus praktikud

Kuigi eelnev töökogemus on kohustatud kandma programm see on soovitatav. Taotlejatele juba töötavad tööstusliku ja tehnilise sektorites programmi saab teatud tingimustel tuleb uurida poolel kiirusel üle kahe aasta alternatiivina ühe aasta täistööajaga uuringud. Sellisel juhul individuaalne õppeplaan tuleb taotleda vastuvõtmisel programmi. Pange tähele, et rakendus ikka töötab ülikooli ajal päevasel ajal, nii et isegi poolel kiirusel, mida oleks vaja esineda regulaarselt ja on töö, mida saab pakkuda piisavalt paindlikkust selle aja jooksul. Lisateavet selle valiku kontakti programmi direktor (vt kontaktid).

nt

Pärast oma kraadi

Pärast lõpetamist siis kuuluvad atraktiivne rühm lõpetajad, kellel on nii inseneri-ja juhtimise kraadi. See kvalifitseerub teil erinevaid töökohti, eriti juhtide rollid, mis nõuavad, et te aru tehnilisi protsesse firma ja viia projekte, osakondade, taimede või kogu ettevõttest. Samuti suurendada oma võimalusi realiseerida oma äriideed või olla innovatiivne olemasolevate organisatsioonidega.

Kursused

Aasta 1 Sügis

 • Raamatupidamine ja finantsjuhtide juhtide jaoks 7,5 krediiti
 • Uurimismeetodid juhtimine 7.5 Autorid
 • Strateegiline Ettevõtlus ja innovatsioon 15 Autorid

Aasta 1 Spring

 • Juhtimine inimestega 7.5 Autorid
 • Industrial Marketing and Supply Chain Management 7,5 Autorid
 • Magistritöö General Management 15 Autorid

Andmed

 • Autorid: 60,0
 • Aste: magistriõpe
 • Hinda uuring: täiskohaga
 • Koht Uuring: ülikooli baasil
 • Keel: English
 • Alguskuupäev: sügis 2018

Nõuded:

Taotlejal peab olema vähemalt bakalaureusekraad (st 180 ECTS ainepunkti akrediteeritud ülikoolis) vähemalt 90 ECTS ainepunkti tehnikaga või samaväärsel tasemel. Tõend inglise keele oskuse vajalik.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

We build an international university in Jönköping which attracts highly qualified, inventive and enterprising people from all around the world. We contribute to sustainable economic, social and cultur ... Loe edasi

We build an international university in Jönköping which attracts highly qualified, inventive and enterprising people from all around the world. We contribute to sustainable economic, social and cultural prosperity in the region where we reside, making way for knowledge based innovation and enterprise. Näita vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited