Magistriõpe Euroopa ja rahvusvaheliste uuringute

Üldine

Programmi kirjeldus

Master 's programmi Euroopa ja rahvusvaheliste uuringute (MEIS) on tingitud tihe interfaculty koostöös School of International Studies Osakonnad of Economics and Management, sotsioloogia ja sotsiaalpoliitika Research, humanitaar- ja õigusteaduskond. Tegu magistriõppes on oma tugeva multi- ja interdistsiplinaarne lähenemine, mis annab õpilastele võimaluse ületada piire traditsioonilisi distsipliinides. Kõik kursused õpetatakse inglise keeles, teine ​​iseloomulik, et eristab programmi sarnastest pakutakse teiste Itaalia ja Euroopa ülikoolid.

Programmi eesmärk on anda õpilastele neid multidistsiplinaarne tööriistad ja pädevuste hädavajalik laiapõhjaline arusaam majanduslikud, õiguslikud, poliitilised ja sotsiaalsed muutused Euroopa ja rahvusvahelises kontekstis. Erilist tähelepanu pööratakse õpetamise vahendeid ja oskusi, mis on vajalikud analüüs: interaktsioon individuaalse ja kollektiivse osalejaid nii Euroopa ja rahvusvaheliste institutsioonidega; toimimist Euroopa ja rahvusvahelise majandusliku, õigusliku, poliitilise ja sotsiaalse süsteemi; Euroopa ja rahvusvaheliste süsteemide abil. MEIS programm peab väga tähtsaks võõrkeelte mis on oluline eeldus, et arendada tõhusat suhtlemisoskus. Õpetatakse, keele- töökojad ja juhendamisega aitab arendada arenenud inglise keele suhtlemisoskus ja arendada tööoskusi vähemalt ühe täiendava võõrkeele (lisaks algteadmised itaalia).

Kõrvuti õpetas kursustel School jookseb rikas seeria külaliste loengud, seminarid ja räägib valduses külastavad professorid on rahvusvaheliselt tunnustatud ja professionaalsed praktikud töötab eristada rahvusvaheliste organisatsioonidega. MEIS õpilased saavad osaleda need ja paljud üritused korraldatakse kooli, sh konverentsid, arutelud, karjääri kõnelusi ja laatadel ja seminarid toimuvad praktikud.

Hiljuti School on loonud kaks kraadi programmi Department of Rahvusvahelised suhted ja Euroopa uuringud Metropolitan University Prague (MUP). See programm võimaldab piiratud arvu valitud üliõpilastel teenida magistrikraadi rahvusvaheliste suhete ja Euroopa uuringute alates MUP, lisaks magistrikraadi Euroopa ja rahvusvaheliste uuringute School of International Studies Trento. See programm veelgi rikastab mitmesuguseid võimalusi veeta välismaal õppimise periood läbi rahvusvahelise vahetamise ja Erasmus programmi.

Kool pakub mõne valitud õpilastele võimaluse osaleda integreeritud programmis European Policy Studies (IPEPS) poolt korraldatud Center for European Policy Studies (SEENTEST) Brüsselis. See programm sisaldab 8-nädalane Meistrite mooduli Euroopa poliitika uuringud Brüsselis suvel (vastab valikainete kursused 12 ECTS). IPEPS on kaasrahastatav Erasmus + programm, Poliitikauuringute Keskuse ja paar partner ülikoolid ELis (mille hulgas Unitn-SIS). See programm veelgi rikastab mitmesuguseid võimalusi veeta välismaal õppimise periood läbi rahvusvahelise vahetamise ja Erasmus programmi.

Kogu kaheaastase programmi, juhendajad anda õpilastele täiendavat toetust ja juhendamist, kas ja millal vaja.

Õpilased kavatseb registreeruda esimesel aastal MEIS peab vastama mitmetele akadeemilise ja keelenõuded. Õpilased peavad olema mõned akadeemilise taustaga põhiaineid programmi ja väga heal tasemel (B2 +) inglise keel on nõutav, samuti baasteadmised teise võõrkeelena. Täiendavaid üksikasju sisenemise nõuded on MEIS leiate teadaannet valimisprotseduuri postitatud SIS veebilehel kättesaadavad iga aasta jaanuaris.

Töö ja karjäärivõimalusi

Master 's programmi Euroopa ja rahvusvaheliste uuringute valmistab ette õpilasi karjääri nii avalikus kui ka erasektoris. Lõpetajad on kvalifitseeritud: vastutavatel ametikohtadel jooksul riiklike ja rahvusvaheliste institutsioonidega, kes tegelevad rahvusvaheliste suhete ja erafirmade tegutsevad rahvusvahelistel turgudel; töötada valitsusasutuste ja valitsusväliste organisatsioonidega, kes konkreetsetes valdkondades rahvusvahelistes suhetes (nagu inimõigused, rahu, keskkonnakaitse, institutsioonide ülesehitamise, jne); sisestage diplomaatiline teenistus.

Neile, kes soovivad jätkata oma õpinguid, magistriõppes annab tugeva ettevalmistus sissepääs rahvusvahelise PhD programmid International Studies ning nendega seotud teemasid. Holding magistrikraad kooli, aga ei paku eelisjuurdepääsuna PhD programmi pakutud School.

Viimati uuendatud dets 2016

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Established in 2001 thanks to the close and continued collaboration between its component Faculties (now Departments) of Law, Economics, Sociology and Arts & Humanities, the School turned into a C ... Loe edasi

Established in 2001 thanks to the close and continued collaboration between its component Faculties (now Departments) of Law, Economics, Sociology and Arts & Humanities, the School turned into a Centre of the University in 2012. Näita vähem