MA Filosoofia: Human seisukord ja Transcendence

Master122

Alal maailmas, kus me elame, üha mitmekesisemaks ja erinevalt tähenduse küsimusele vastuseid mõnikord tekkida. Me usume, et on hädavajalik analüüsida tõde, mida nad uskusid ja uurida, mis on aluseks inimväärikuse. See Master väljakutse mõelda inimkonna radikaalselt oma tuled ja varjud, püüdes kriitiliselt analüüsida, mida vastuseid saab anda erinevaid kriise tähenduses, mis meil on kaasaegsed ettepanek. Et seda teha, uurida suurt potentsiaali filosoofilise antropoloogia, eetika, esteetika, Religioonifenomenoloogia, teadusfilosoofia ja keele ja metafüüsika kaasa töötada uus mõistmine ja sügavad inimese seisundit ja võimalusi avatus ületavus.

sissepääs

Ideaalne üliõpilane konto

Soovitatav kanne profiili on see, et inimene ostmisest huvitatud arenenud teadmised protsessi teadus filosoofia, eriti küsimustes, mis on seotud võimalusega algatada inimese seisund eneseületamine. Tuleb juba lõpetanud või litsentseeritud. See peaks soovitatavalt olema lõpetanud või kõrgharidusega Filosoofia, teoloogia, ajalugu, humanitaar-, filoloogia, kirjandus, sotsioloogia või psühholoogia.

Vastuvõtutingimused

Olles valduses Hispaania ametlik ülikoolidiplom või teise poolt välja antud kohaliku kõrgkooli Euroopa kõrgharidusruumi mis annab juurdepääsu õpetused kapten.

Või hoidke bakalaureusekraad, arhitekti või inseneri all kehtestatud eelmise TA 1393/2007 ülikooli süsteem. Kui diplom, Technical Architect või tehniline insener saab, võib ta nõuda lisakoolitust enne, põhineb oskusi ja õpitulemusi oma kraad filosoofia.

Pädevused

üldoskused

 • CG 01 - Kasutada omandatud teadmisi, et lahendada probleeme, uued või tundmatud seotud teema uuritud keskkonnas.
 • CG 02 - Võimalus integreerida keerukaid teadmisi ja nägu kui raske on teha otsuseid, mis sisaldavad isiklikke mõtteid sotsiaalseid ja eetilisi kohustusi kohaldamisega seotud filosoofiliste teooriate uuritud.
 • CG 03 - Teades, kuidas anda edasi teadmisi ning uusimat aluspõhimõtteid selge ja üheselt mõistetavalt.
 • CG 04 - omama õpioskusi ja põhjaliku uurimistöö, et võimaldada veelgi õppimine iseseisvalt pärast lõpetamist.
 • CG 05 - Võimalus otsida, koguda ja protsessi konkreetset biblioinfo muuta see teaduslikke teadmisi ja rakendada teadmisi kriitiliselt ja loovalt filosoofiline uurimine.
 • CG 06 - Suutlikkus mõista ja luua eesmärkide uurimisele.
 • CG 07 - Tea ja hallata info- ja kommunikatsioonitehnoloogia juurde dokumentaalfilm allikad ja bibliograafilised ressursid ja jagada uurimistulemusi.
 • CG 08 - tõlgendada ja kriitiliselt hinnata storylines filosoofilisi tekste.

Erioskused

 • EÜ 01 - sünteesida ja kriitiliselt käsitleda ontoloogiline, epistemoloogiline ja eetiline voolud mõtte uuritud Filosoofia ajaloo võtmed.
 • EÜ 02 - integreerida ja rakendada erinevaid meetodeid ja filosoofilised süsteemid õppis kaasaegset analüüsi inimeste haigus ja selle avatus eneseületamine.
 • EÜ 03 - määrake, võrrelda ja kritiseerida panuse arutelusse, mis käsitleb inimese seisundit erinevate religioossete ja kultuuritraditsioonide analüüsida.
 • EÜ 04 - tõlgendada ja põhjendada tähtsust kunsti ja Kirjandustraditsioonide kus avatus eneseületamine kui osa inimeste haigus avaldub.
 • EÜ 05 - vastandamine ja kriitiliselt analüüsida teaduse arengut, tõlkimine, kuidas need mõjutavad teoloogiline ja filosoofiline kontseptsioon inimeste haigus.
 • EÜ 06 - määratlema ja põhjendama ettepanekuid anda dialoogi teaduse ja religiooni, mis viitab erinevate arusaamade inimeste haigus nende poolt kavandatud.

Eesmärgid ja metoodika

Eesmärgid

See on koolitada õpilasi põhiküsimusi filosoofiline arutelu inimeste haigus, eneseületamine ja otsida tähendust (olemasoluga, ühiskonna, looduse ja ajaloo) meetodiga analüüsides kriitiliselt kõige olulisem mõisted, mis sobivad üle kõik ja mis annavad tunnistust mitte ainult filosoofiliste kirjanduse, vaid ka religioosse kunsti ja kõik. Nii õpilased tuleb õpetada arendada originaal arengut ja seejärel rakendatakse tervikliku ja sidusa uue ja interdistsiplinaarse kontekstis.

Metoodika

Seminarid ja isikliku õpetused.

stipendiumid

Ülikooli kui institutsiooni katoliku kiriku pakub oma teenust ühiskonnale, pakub stipendiume ja abi erinevates vormides õpilastele, et aidata kaasa kulusid hariduse ja võrdsete võimaluste edendamine vastavalt individualiseeritud vajab iga õpilane . Need toetused on finantseeritud omavahenditest ja osamaksudest Ülikooli Comillase-ICAI Foundation aitab fond kiriklik ja mitteiseseisvatele aluse uuringud aspirandid preestriks ning teiste juriidiliste ja üksikisikute.

Üliõpilased samad eelised nagu ülikooli muude Hispaanlased küsimustes õpilane kindlustus, sihtfinantseerimise ja muude stipendiume.

Väljundid ja akadeemiline

Exit profiili

Üliõpilased, kes täidavad need uuringud Master, omandada vajalikke oskusi nii, et erinevate erialade (õpetamine, kirjastamine, kultuurikorralduse, ajakirjanduse, kultuuridevahelist dialoogi ...), väljakutse mõelda inimkonna radikaalselt tulenevad oma tuled ja varjud, püüdes kriitiliselt analüüsida, mida vastuseid võib anda erinevate kriiside tähendust maailmas, kus me elame.

Praegu Hispaanias Master hõlmates seega sisaldanud siin ei pakuta. Profiil teiste kraadiõppesse on kas praktilist (keskendudes valdkondades eetika ja poliitika), või teoreetiline, keskendunud teooria ajalooalaseid teadmisi (analüütiline filosoofia, loogika, argumentatsiooni teooria ...), või (filosoofia Ajalugu, Hispaania mõtlemine ...). Master neid kavatsetakse ühendada need perspektiivid ja võimaldada õpilastel arendada originaalne ja vastutustundliku uurimistöö selles osas, uute ja interdistsiplinaarseid lähenemisviise, pühendunud sotsiaal- ja tööõiguse kontekstis ja mida on võimalik välja töötada ja rakendada olukordades, mis tekitavad uusi probleeme .

akadeemilise väljundid

Ph.D.

Programmi õpetamise keel:
 • Hispaania

Vaata veel 35 kursust Universidad Pontificia Comillasis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
5,640 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date