Magistriõpe Finance

Üldine

Programmi kirjeldus

Meisterdame äri rahalist külge

Täiskohaga magistrikraad rahanduses (MSF) Babsonis pakub põhjalikke finants- ja kvantitatiivseid teadmisi. Sobitage see keeruliste probleemide lahendamise, praktilise rakenduse, eetilise hinnangu ning professionaalse arengu ja suhtlemisoskustega hästi ümardatud määral. Teie MSF-i kohort on pärit kõigist bakalaureuse- ja magistriõppest. Ajal oma valikained, laiendada oma võrku, võttes klasside rohkem kogenud MBA ja magistrikraadi õpilased. Arendada tugevaid suhteid õppejõudude ja nõustajatega, kes on siin selleks, et toetada teid individuaalse mentorlusega.

Fast Track: teenige 30 krediiti üheksa kuu jooksul (kaks semestrit) või 16 kuud (kolm semestrit).

Kohandatav: pool MSF-i krediitidest on valikained, mis võimaldab teil kohandada oma õpinguid oma konkreetse karjääri huvidega.

GMATi loobumine: GMATi või GRE skoori asemel võib esitada kehtivaid SAT või ACT punkte.

Stackable: Rakenda oma MSF krediiti tulevase Babson kraadiõppe poole.

Magistriõpe rahanduse õppekavas

Hankige segu teooriast ja praktikast kursustel, mida auhinnatud õppejõud pakuvad meie tipptasemel bakalaureuse- ja MBA-programmides. Babsoni MSF-programm pakub haruldast paindlikkust: te võtate vajaliku 15-krediidi põhiosa ja kasutate oma ülejäänud 15 krediiti, et uurida valikuvõimalusi rahanduses ja muudes valdkondades, mis põhinevad teie huvidel ja karjääri eesmärkidel.

Vilistlaste tulemused

Liitu rohkem kui 9000 Babsoni vilistlasega, kes töötavad finantsteenustega. Siin on vaid proovid organisatsioonidest, mis kasutavad MSFi lõpetajaid: AIG / Citigroup / Charles River Labs / PTC / Staples / TIAA / Wellingtoni juhtimisettevõte ja palju muud.

Viimati uuendatud juuni 2019

Teave kooli kohta

Babson is the educator, convener and thought leader for Entrepreneurship of All Kinds. An independent, not-for-profit institution, Babson is accredited by the Association to Advance Collegiate Schools ... Loe edasi

Babson is the educator, convener and thought leader for Entrepreneurship of All Kinds. An independent, not-for-profit institution, Babson is accredited by the Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), the New England Commission of Higher Education (NECHE), and the European Quality Improvement System (EQUIS). Each academic year, more than 2,100 undergraduate and 900 graduate students attend Babson, representing more than 80 countries. Näita vähem
Wellesley , Boston , San Francisco , Miami + 3 Rohkem Vähem