Meisterdame äri rahalist külge

Täiskohaga magistrikraad rahanduses (MSF) Babsonis pakub põhjalikke finants- ja kvantitatiivseid teadmisi. Sobitage see keeruliste probleemide lahendamise, praktilise rakenduse, eetilise hinnangu ning professionaalse arengu ja suhtlemisoskustega hästi ümardatud määral. Teie MSF-i kohort on pärit kõigist bakalaureuse- ja magistriõppest. Ajal oma valikained, laiendada oma võrku, võttes klasside rohkem kogenud MBA ja magistrikraadi õpilased. Arendada tugevaid suhteid õppejõudude ja nõustajatega, kes on siin selleks, et toetada teid individuaalse mentorlusega.

Fast Track: teenige 30 krediiti üheksa kuu jooksul (kaks semestrit) või 16 kuud (kolm semestrit).

Kohandatav: pool MSF-i krediitidest on valikained, mis võimaldab teil kohandada oma õpinguid oma konkreetse karjääri huvidega.

GMATi loobumine: GMATi või GRE skoori asemel võib esitada kehtivaid SAT või ACT punkte.

Stackable: Rakenda oma MSF krediiti tulevase Babson kraadiõppe poole.

Magistriõpe rahanduse õppekavas

Hankige segu teooriast ja praktikast kursustel, mida auhinnatud õppejõud pakuvad meie tipptasemel bakalaureuse- ja MBA-programmides. Babsoni MSF-programm pakub haruldast paindlikkust: te võtate vajaliku 15-krediidi põhiosa ja kasutate oma ülejäänud 15 krediiti, et uurida valikuvõimalusi rahanduses ja muudes valdkondades, mis põhinevad teie huvidel ja karjääri eesmärkidel.

Vilistlaste tulemused

Liitu rohkem kui 9000 Babsoni vilistlasega, kes töötavad finantsteenustega. Siin on vaid proovid organisatsioonidest, mis kasutavad MSFi lõpetajaid: AIG / Citigroup / Charles River Labs / PTC / Staples / TIAA / Wellingtoni juhtimisettevõte ja palju muud.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 2 kursust Babson Collegeis »

Viimati uuendatud Juuni 9, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
9 - 16 kuud
Päevane õpe
Price
54,600 USD
Aastane õppemaks
Deadline
Võta kooliga ühendust
rolling admission
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
rolling admission
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
rolling admission
End Date