Magistriõpe Global Hospitality Business

Üldine

Programmi kirjeldus

Hospitality on üks kiiremini kasvavaid ja dünaamilisemaid globaalsete ärivaldkondade sektoreid ning tööstuse spetsialistid vajavad 21. sajandi oskusi konkurentsivõime säilitamiseks. Välismaailmas, mis on väga ühendatud, on tulevaste juhtide jaoks äärmiselt oluline, et neil oleks tugev rahvusvaheline vaatenurk ja põhjalik arusaam kultuurilisest keelekümblusest terviklikule lähenemisele ülemaailmsele külalislahkuse ettevõttele.

shtm1

Tööstusharu esirinnas on SHTM moodustanud ainulaadse liidu kahe maailmatasemel haridusalase tippkeskusega: Lausanne'i SHTM Šveitsis ja Conrad N. Hiltoni hotellide ja restoranide juhtimise kolledž, Houstoni Ülikool, Ameerika Ühendriikides, et luua kolmepoolne MSc Global Hospitality Business programmis . See on esimene kord, kui need kolm institutsiooni, mis esindavad Ida parimaid ja Lääne parimaid, on liitunud kätega, et aidata määratleda ülemaailmse külalislahkuse arengu tulevikku.

shtmlogos

See uuenduslik haridusstrateegia võimaldab õpilastel Euroopast, Aasia ja Põhja-Ameerikast kulutada ühe semestri kõigis kolmes kontinendis, kasutades ära kolme väljapaistva teaduskonna ja ülikoolilinnakud. See pakub õpilastele kokkupuudet kolme erineva turuga ja kolme erineva kultuuriga ning juurdepääsu kolmele vilistlaste võrgustikele. Kolm kutsetunnistust saavad üliõpilased hoolitseda, et saada järgmisel põlvkonnal ärijuhid, kes saavad tõeliselt "mõelda globaalselt, tegutseda kohalikul tasandil".

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Rated No. 1 in the world in the “Hospitality and Tourism Management” category according to ShanghaiRanking’s Global Ranking of Academic Subjects 2019, placed No. 1 globally in the “Commerce, Managemen ... Loe edasi

Rated No. 1 in the world in the “Hospitality and Tourism Management” category according to ShanghaiRanking’s Global Ranking of Academic Subjects 2019, placed No. 1 globally in the “Commerce, Management, Tourism and Services” category in the University Ranking by Academic Performance in 2017/2018 and ranked No. 1 in the world in the “Hospitality, Leisure, Sport & Tourism” subject area by the CWUR Rankings by Subject 2017, the School of Hotel and Tourism Management (SHTM) at The Hong Kong Polytechnic University is uniquely positioned to not only ride the Asian wave, but also to lead it in educational excellence. Näita vähem