Magistriõpe Globaliseerumisest, Majandust ja Seadust

Üldine

Programmi kirjeldus

Tänapäeval on maailmamajandusse integreerumine vältimatu nõue riikidele, ettevõtetele ja muudele organisatsioonidele. Selle reaalsuse lähenemine on interdistsiplinaarne, ületades majanduse, õiguse ja juhtimise valdkondi. Üleilmastumise nähtuse väga mitmemõõtmelise iseloomu tõttu on selle magistriõppe eesmärk edendada ja levitada globaliseerumise, majanduse ja õiguse, sealhulgas juhtimiselementide erialaseid teadmisi.115688_UPT_MG_0432.jpg

Miks valida see programm

Majanduse globaliseerumine, majandus ja õigus keskendub kõrge majandusliku ja sotsiaalse tähtsusega teemadele. See on tagatud kvalifitseeritud teaduskonna poolt, mis on moodustatud ja arendatud olemasolevate akadeemiliste ja teaduslike paradigmadena.

See on järjepidev ja uuenduslik MPhil selle multidistsiplinaarse iseloomu tõttu. Seda õpetatakse koos Maribori Ülikooliga (Sloveenia) ja see on kasulik IJP Portucalense Õigusuuringute Instituudi poolt läbiviidud uuringust oma kapitali, tööjõu, maksu ja kaubanduse grupi kaudu.

Eesmärgid ja programmi sisu

Õpilased töötavad välja Euroopa elukestva õppe kvalifikatsiooniraamistiku (EQF) 7. tasemega seotud teadmised ja oskused, et võimaldada neil:

  • Omandada süstemaatiline ja üldine arusaam globaliseerumise mõjudest majandusele, õigusele ja juhtimisele nii teoreetilises kui ka nii avalikus poliitikas, institutsioonides kui ka ettevõtetes.
  • Omandada vastavate teadusvaldkondade metoodika, meetodid ja tehnikad.
  • Mõista ja kriitiliselt analüüsida, hinnata ja sünteesida ideid ning uuenduslikke ja keerulisi põhjendusi ning kujundada ja kujundada uurimisprojekte üleilmastumise valdkonnas.
  • See toimub rahvusvahelises ja multikultuurses erialases kontekstis, saavutades kõrgeid tulemusi.115689_UPT_MG_0435.jpg

Vastuvõtutingimused

Taotlejad peavad vastama nii dekreedis 74/2006, DL 115/2013 kirjalikult kui ka heakskiidetud teise tsükli määruses sätestatud nõuetele: õigusteaduse, majanduse, juhtimise, rahvusvaheliste suhete ja poliitikateaduste lõpetajatele või juriidilisele samaväärsusele ; akadeemiliste kraadide omanikud, kes on omandanud õiguse, majanduse, juhtimise, rahvusvaheliste suhete ja poliitikateaduse esimeses õppetsüklis Bologna protsessi põhimõtete kohaselt korraldatud õpinguid; välisriigi kraadi omanikud, kes on tunnistanud bakalaureusekraadi eesmärkide täitmist seaduslikult pädeva asutuse poolt; akadeemilise, teadusliku või kutsealase elulookirjelduse omanikud, keda tunnustab seadusjärgselt pädev asutus. Kandidaadid järjestatakse kursuse määruses määratletud kriteeriumide alusel, võttes arvesse akadeemilist haridust, erialast arengut, väljaandeid, kommunikatsiooni, uurimistööd ja uurimisprojektides osalemist.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

UPT – Oporto Global University, is a private higher education institution, ISO 9001 certified, recognized by the Portuguese Government and the Portuguese Agency for Assessment and Accreditation of Hig ... Loe edasi

UPT – Oporto Global University, is a private higher education institution, ISO 9001 certified, recognized by the Portuguese Government and the Portuguese Agency for Assessment and Accreditation of Higher Education - A3ES. UPT’s Research unit, IJP, is certified by the Portuguese funding agency for research, FCT. Näita vähem