Ettemaksu uute tehnoloogiate arendamine on suured muutused kõigis valdkondades graafilise disaini ja kommunikatsiooni. Enam teenib offline lihtsalt graafiline disainer, vaid andma ka kõrgeimale tasemele digitaalse ja veebikeskkonnas pakkuda terviklahendusi klientidele.

Seetõttu teadmised ülesehitamisel kaubamärgi maine või toote ning luua toimetuse toetust, uusi oskusi graafiline disainer on saada loov, millega saab luua side tükki veebikeskkond mis on erinevus ja atraktiivne, hoides keskkonda ja publikule.

Selleks, graafiline disainer, kes tahab olla konkurentsivõimeline professionaalne tase peab ka süvendada metoodiliste protsesside ja graafika ressursse arenguks print suunatud projekte iga kliendi informeerimine, vajaduste mõistmisel, tehnoloogia ja tegelikke võimalusi digitaalse graafika ala pakkuda loomingulist panust saidi unikaalne ja uuenduslik tükk.

Eesmärgid

Master on mõeldud erikursus, et anda üliõpilastele vajalikud oskused, et arendada ehitusprojektide print identiteedi ja loomise meedia toimetuse oskusi ja põhjalikku koolitust digitaalse ja interaktiivse disaini töökeskkonda, keskendudes tähelepanu arengule staatilise ja dünaamilise veebi projekte.

Seega on käesolev õppekava annab praktiliselt täieliku ülevaate peamistest valdkondadest toimetuse disain ja brändi (korporatiivne identiteet, strateegia, nimede ja pakendamine), samuti vajalikke samme, et suunata ja projekteerimise oskused ehitusprojekte veebilehed ja webapps. Lõpus programmi iga õpilane areneb materjal, mis võimaldab raamatu edendada töökohal ja ka aitab teil optimeerida oma projektide esitamiseks võistlused ja võistlusi.

Mõeldud

Lõpetajad ja lõpetajale töökogemus graafilise disaini ja tarkvara austusväärne akadeemiline õppekava ja / või portfelli. Vastasel juhul peate võtma Graduate / Baaskursus graafiline disain.

Access ja kraad

Juurdepääs kõrgharidus (BA, kraad või lõpetanud) ja sisemise valiku protsessi. oma magistrikraadi andnud Universitat Abat Oliva CEU saadakse.

Õppekava teekond

See Master on tingitud ühendab akadeemilise õppekava Graduate:

  • Täpsem Graphic Design
  • Digitaalne ja interaktiivne disain Web
Programmi õpetamise keel:
  • Hispaania

Vaata veel 16 kursust Idep Barcelonais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev