Magistriõpe haldus uuringud

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Science in halduskulud Studies

Master of Science in halduskulud Studies on valdkondadevahelisele programm, mis sisaldab parandamiseks haldus võimeid valdkondades rõhku Applied teatises, Kriminaalõigus, Homeland Security, keskkonna juhtimine, projektijuhtimine, ja Sports Management. Programmi eesmärk on rahuldada üksikisikute, kes on asutatud karjääri ja otsivad professionaalse kasvu ja edendamine oma kutsumuse. 33-tunnine programm põhineb viimase töö kogemus ja võimaldab osalejatel laiendada oma teadmisi, võimeid ja oskusi, mis võivad põhjustada nende administraatorirollid organisatsioonides.

Master of Science in halduskulud Studies võib võtta Interneti kaudu. Kõik nõutud 24 tundi põhilisi kursusi ja Applied teatises, Kriminaalõigus, Homeland Security, projektijuhtimise ja Sports Management on võimalused üle interneti. Praegu 12-tunnise keskkonnajuhtimissüsteemi valik on saadaval ainult ülikooli. Individuaalne valik sõltuks valikut kursusi valida.

Põhieeldus Magistriõpe Haldus Studies (MSAS) programm on, et inimestel oleks tõhus oma karjääris on neil vaja ehitada tuum kursuste eesmärk on jagada erinevate oskuste ühised tõhusaks haldamiseks ja edukas eesmärgi saavutamist. Seega, kõik õpilased võtavad muidugi töö, mis ehitab oskusi Organizational teatis, infosüsteemid, töötajatega seotud küsimused, Legal / poliitilised küsimused, eelarve-ja Teadusministeerium Design / meetodid. Veel 12 tundi programmi õpilased valida, advisement, distsipliini võimaluse ala, mis keskendub ühe taotluse haldus teenuseid. Võimalus alad on saadaval Applied teatises, Kriminaalõigus, Homeland Security, keskkonna juhtimine, projektijuhtimine, Sports Management ja individuaalne valik. Master of Science in halduskulud Studies kursuste võib võtta Interneti kaudu.

MSAS Võimalus alad

Applied teatises variant

12 krediidi tunnise Applied teatises variant pakub täiustatud uuringu analüüs ja praktika tõhusa professionaalne kommunikatsioon. Kursused see võimalus kajastada kriitiliselt side väljakutsed organisatsiooni juhid täna: mõistmine ja juhtimine mitmekesisus töökohal; juhtiv meeskonnad ja väikestes gruppides, läbirääkimisi ja vahendama konflikti; kasutades meediatehnoloogiad suhelda mitmekesine publiku ja arendada suulise ja kirjaliku kommunikatsiooni oskusi erinevatel organisatsiooni rollid. Uuringud näitavad, et juhid kulutavad nii palju kui 80% oma töö päev suhelda teistega ja kommunikatsiooni võimeid on positiivselt seotud juhtide töö tulemuslikkust ja tööalast tõusu. Igaüks vastutab järelevalve ja koordineerimise teiste tööd saavad Applied teatises variant. Eraisikud täiendõpet side leida tööd erinevaid erialade, sealhulgas juhtimine, koolitus ja arendamine, avalike suhete, avalik teave / kogukonna suhted, inimressursside juhtimise, kommunikatsiooni juhtimise ja mittetulundussektori manustamist. Tausta side (nt kõne kommunikatsioon, meedia, ajakirjandus, äri side) on ideaalne, kuid mitte hädavajalik. Õpilaste taustaga sotsiaalteadused (näiteks psühholoogia, sotsioloogia) humanitaarteadustes (inglise keeles, kunst) või äri leiad, et kursused Applied teatises Võimalus täiendada oma varasema akadeemilise koolituse ja erialaseid kogemusi.

Kriminaalõigus variant

Koos core kursused MSAS Kriminaalõigus valik on ette valmistada üliõpilasi ette juhtimise ja haldus rollid kriminaalõiguse ametid. 12 krediidi tunnise Kriminaalõigus variant peaks olema asjakohane üliõpilastele, kes soovivad täiustatud positsioone õiguskaitse, institutsionaalne ja kogukondliku paranduste ja alaealiste üle õigusemõistmise asutuste. Kriminaalõigus Võimalus rõhutab kasulikkust akadeemiline uuring kuritegevuse ja kriminaalõiguse manustamiseks. Läbi meshing vajalikud oskused koos tunnustust empiirilised uuringud, MSAS koos Kriminaalõigus Võimalus püütakse teavitada ja ette valmistada homsed juhid kriminaalõiguse süsteemi.

Keskkonnajuhtimise variant

Keskkonnajuhtimise variant on mõeldud vajaduste rahuldamiseks loodud spetsialistid, kes on mõned Vastutus keskkonnaküsimustes, lai. Variant eeldab, et õpilane on asjakohane akadeemiline taust loodus-ja rakendusteadused saada lõpetaja tasemel tööd. Keskkonnakaitse, kaitse ja ressursside planeerimise küsimusi käsitletakse seda 12 krediidi tunnise valik. Pange tähele: See valik ei ole kättesaadav interneti vahendusel.

Projektijuhtimine variant

12 krediidi tunnise Projektijuhtimine variant on mõeldud, et rahuldada üksikisikute, kes on asutatud karjääri ja otsivad professionaalse kasvu ja edendamine oma erialadel. Viimase kümne aasta jooksul, mõistete taga projektijuhtimise on kohaldatud selliseid erinevaid tööstusharusid ja organisatsioonide kaitse-, ehitus-, farmaatsia-, keemia-, pangandus-, haigla-, reklaami-, õigus-, riigi-ja kohalike omavalitsuste vahel.

Projektid peavad olema järgmised tunnused: (1) konkreetsed eesmärgid, mis tuleb lõpule viia teatud spetsifikatsioonide (2) määratletud algus-ja lõppkuupäev, (3) rahastamise piirangud (vajaduse korral) ja (4) tarbitavad ressursse. Projektijuhtimise lähenemisviisi eemaldumise tavapärasest vertikaalne äri organisatsiooniline vorm, mis rõhutab tugeva parem-alluv suhe. Seda iseloomustab uusi meetodeid ümberkorraldamise juhtimise ja kohandamine sihtkaitsevööndis tehnikaid, mille eesmärgiks on saada parem kontroll ja kasutada olemasolevaid ressursse.

Sports Management variant

Sports Management on 15 krediiti tunnis variant, mis sisaldab 6 krediidi tundi praktilisi kogemusi muidugi. Sports Management variant on anda ettevalmistamiseks juhtivatel professionaalne, kollegiaalne ja rahvusvaheliste spordiürituste, samuti, campus ja kogukonna wellness / spordisaated.

Individualiseeritud variant

Halduskulud Studies programmi eesmärk on rahuldada oma eriti hariduslike erivajadustega. Kas te ei näe võimalust, mis vastab teie vajadustele? Ettepaneku oma! Individuaalne valik annab teile võimaluse teha tihedat koostööd oma akadeemilise nõustajaga arendada 12 krediidi tunnise valik just teie olukorrale ja karjääri. Õpilased on läbinud halduskulud Studies kraadi individualiseeritud võimalusi Tervishoiuamet Administration, meelelahutus Management, Theater Management, suhtekorralduse ja teised.

Homeland Security variant

Homeland Security ja riigikaitse õppekava on üles ehitatud põhilised poliitilised ja organisatsioonilised probleemid, mis hõlmab sisejulgeolek. Iga kursus valmistab õpilasi kapten põhiküsimustes, põhimõtete ja probleemide lahendamine lähenemisviise, mida saab kohaldada konkreetse silmitsi seisab oma jurisdiktsiooni või sponsorlus või toetavad organisatsioonid.

Tootmine ja Stsenaristika variant

Tootmine ja filmistsenaariumi on 12 krediidi-tunnise valik mõeldud õpetada õpilasi umbes filmistsenaariumi käsitöö. See tähendab arendada iga õpilase potentsiaali leida oma unikaalne stiil, allutades õpilastel mõiste "workshopping lehed", andes ja vastu võtta kriitilisi panuse stiili, kirjutades tehnika ja struktuuri ning annab ülevaate tänapäeva filmi ja televisiooni turul. Projektid võivad sisaldada lõpetades poleeritud eelnõud järgmistel: mitu ravi / siluetiga lühikesed või täispikk käsikirja, ja 1-2 dramaatiline teleplays.

Viimati uuendatud aug 2015

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Missouri State University is a public, comprehensive university system with a mission in public affairs. Our purpose is to develop fully educated persons with a focus on ethical leadership, cultural c ... Loe edasi

Missouri State University is a public, comprehensive university system with a mission in public affairs. Our purpose is to develop fully educated persons with a focus on ethical leadership, cultural competence and community engagement. Näita vähem