Mis see on?

Arenenud Õppekava paremini ette valmistada tulevaste liidrite hotellide ja turismi.

MIKS VALIDA Külalislahkus ja Turismimajanduse Erakool?

Turism on maailma suurim tööstusharu ja aastaks 2011 on tööd rohkem kui 260 miljonit inimest üle maailma. Paljud inimesed ei tea, et lisaks edetabeli töötajat, et me kõik näeme on cadre keerukate juhtidele keeruline ja raske nõudvate töökohtade arenenud juhtimisoskusi.

Miks täielikult magistrikraadi?

See aste koos oma töökogemus annab sulle eelise nagu te arenguga kõrgemat oma karjääri. Teil on avatud arenenud äri mõisted ja omandada oskusi, mis on praktiliste rakenduste töökohal. Sinu isiklik areng on tugevdatud interaktiivse õppimise ja sul on võimalusi, et jagada oma kogemusi inimestega erineva taustaga.

MIKS VALIDA University of New Orleans (ÜRO)?

UNO on premier linna avaliku ülikooli üle 10.000 õpilast ja on hinnatud kui ülikool, mis pakub kõige rohkem väärtust õppemaksu dollar. Meie missiooniks on toota Muodokas, kolmemõõtmeline isikutel, kes on täielikult valmis toimima vastutustundlikud kodanikud, ja kui kvalifitseeritud töötajate ja ettevõtjate, keerulise ja muutuva keskkonna uuel sajandil. UNO liige Louisiana State University süsteemis asub lõunakalda Lake Pontchartrain atraktiivses elamupiirkonnas, mis on mugav rahaline, kaubandust ja turismi valdkondades City of New Orleans. Trakti lakefront vara, mille ülikool asub, on vahel mõned kõige maastikuline ja väärtuslik kinnisvara New Orleans. Lisades kaasaegne akadeemiline keskkond Ülikooli on hariduse, kultuuri, äri ja vaba aja veetmise võimalusi, mis külluses New Orleans. Kabacoff School on osa College of Business Administration pidavat kõrged akadeemilise kvaliteedi kõikides valdkondades äri. Nii bakalaureuse-ja kraadiõppe programme äri on akrediteeritud Ameerika Assamblee Collegiate Schools of Business (AACSB).

Miks valida Lester E. KABACOFF SCHOOL OF hotellides, restoranides ja TURISMIAMET (HRT)?

Kabacoff School on nime saanud Lester E. Kabacoff, pioneer hotellide ja turismi New Orleans. Kooli on lõpetanud õpilased HRT üle 30 aasta ning on tugev, tööstuse kogenud ja rahvusvaheliselt mitmekesist teaduskonna. Tal on tihedad suhted mitte ainult hotellide ja turismi New Orleans, kuid praktikute ja teoreetikute kogu maailmas. Mis unikaalsus ja võlu Prantsuse Kvartal, maailmatasemel kööki ja jazz, New Orleans on ehk suurim "elu laborit" Külalislahkus ja Turismimajanduse Erakool riigis. Miks sa ei taha õppida külalislahkuse tööstus ühes kõige ainulaadne ja huvitav turismisihtkoht maailmas?

MIS õppimise ja õpetamise meetodeid kasutatakse?

Peaaegu kõikidel juhtudel, tähelepanu pööratakse oma aktiivset osalemist õppeprotsessis. Sa jagada oma ideid ja kogemusi teistega kui õppejõud juhendab teid läbi seminare, presentatsioone, tööstuse praktikume, projektide, juhtumiuuringute ja infotehnoloogia tegevuste hulgas.

Kes saab kasu see tase?

Lisaks isiklik kasv üliõpilaste, tööandjate ka kasu olemasolu üha olulisem inimressursse.

Viidad ja partnerluste vahel kooli ja hotellide ja turismi?

Oleme uhked meie tihedad sidemed tööstuse, et on meid kogu tee; loomisest alates meie programmi 1970 praeguse arengu magister. Meie nõuandekogu koosneb juhtivate juhid ja ettevõtjad hotellid eraklubid, sihtkoha juhtimine, restoranid ja turismi organisatsioonidega. Paljud kursused on tööstuse interaktsiooni komponendid alates teadusuuringutest kuni operatsioonide analüüs projektides.

MIS ON riiki lubamise nõuded?

Taotlejad on tavaliselt lubatud, kui: - küpsustunnistuse kraadi akrediteeritud ülikooli või samaväärse, - vähemalt bakalaureuse astme punkt keskmiselt 2,5 - skoor 400 või eespool Graduate Management Sissepääs Test (GMAT) või - skoor 246 või eespool kombineeritud verbaalne ja kvantitatiivne osa Graduate Record läbivaatamine (GRE) University tegutseb kolm istungjärku aastas (alates augustist jaanuaris ja juunis). Sügisel ja kevadel poolaastat kokku umbes 15 nädalat; Suvel semester umbes seitse nädalat.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
18 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date