Magistriõpe Information Science and Technology

Sissejuhatus

Sidevõrgud on põnev ala, mis areneb väga kiiresti ja saada palju tähelepanu teadlaste ja akadeemiliste ringkondade. Kuid mis on veelgi olulisem on asjaolu, et firmad ja eraisikud / avalikud asutused annavad tohutu tähtsusega oma arvutivõrgu infrastruktuuri, põhjusel, et täna ei saa midagi teha ilma andmeside. Seega, ükskõik sidevõrgu peaks olema turvalisuse mehhanismid, et tagada kaitse andmete vargus, andmete kadumise, infoleke ja igasuguse sissetungi, mille eesmärk on läbi murda ja omavoliline konfidentsiaalse ja autoriõigustega kaitstud materjali.

Magistriõpe Sidevõrkude ja julgeolekupoliitika eesmärk on toota kõrgelt haritud, kvalifitseeritud ja ettevalmistatud spetsialistid, kes suudavad toime tulla mis tahes kohaliku või rahvusvahelises keskkonnas, olgu see eraettevõte, institutsiooni või akadeemilisi ringkondi.

Õpilased läbi oma osalemist ja kogu õppimise protsess on aktiivne roll käitumise õppekava. Õpilased nii tarbija saaja on aktiivne roll kogu õppetöö ja teadusuuringute protsessi korraldamist, ekspertide ja teaduslikke koosolekuid, arutelusid, seminarid, kus nad saavad võimaluse uurida otse ja tutvuda teaduse valdkonnas.

Program Tulemused

Ülikooli Information Science and Technology "St. Paulus "pakub võimalust registreerumise õppekava informatsiooni teaduse ja tehnoloogia magistriõpe läbi kahe programmi mudelid: One-aasta täistööajaga uuringud ja kahe aasta osalise tööajaga õpinguid.

See õppekava Information Science and Technology teise tsükli uuringud on UIST eesmärk on anda õpilastele laiema teadmistel, teooria ja praktika informatsiooni teaduse ja tehnoloogia. See programm on selleks, et arendada võimet kriitiliselt analüüsida õpilaste ja leida tõhusaid lahendusi antud probleemi.

Õppekava teise tsükli uuringud on UIST hõlmab põhilisi kursusi arenenud programmeerimine algoritme ja matemaatilisi meetodeid, arvuti nägemine, superarvutid, andmekaeve ja manussüsteemid.

PALUN Lisainfot stipendiumi välisüliõpilastele.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 2 kursust University For Information Science And Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date