Magistriõpe informaatika ja tehnoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Information Science and Technology

Sissejuhatus

Sidevõrgud on põnev ala, mis areneb väga kiiresti ja saada palju tähelepanu teadlaste ja akadeemiliste ringkondade. Kuid mis on veelgi olulisem on asjaolu, et firmad ja eraisikud / avalikud asutused annavad tohutu tähtsusega oma arvutivõrgu infrastruktuuri, põhjusel, et täna ei saa midagi teha ilma andmeside. Seega, ükskõik sidevõrgu peaks olema turvalisuse mehhanismid, et tagada kaitse andmete vargus, andmete kadumise, infoleke ja igasuguse sissetungi, mille eesmärk on läbi murda ja omavoliline konfidentsiaalse ja autoriõigustega kaitstud materjali.

Magistriõpe Sidevõrkude ja julgeolekupoliitika eesmärk on toota kõrgelt haritud, kvalifitseeritud ja ettevalmistatud spetsialistid, kes suudavad toime tulla mis tahes kohaliku või rahvusvahelises keskkonnas, olgu see eraettevõte, institutsiooni või akadeemilisi ringkondi.

Õpilased läbi oma osalemist ja kogu õppimise protsess on aktiivne roll käitumise õppekava. Õpilased nii tarbija saaja on aktiivne roll kogu õppetöö ja teadusuuringute protsessi korraldamist, ekspertide ja teaduslikke koosolekuid, arutelusid, seminarid, kus nad saavad võimaluse uurida otse ja tutvuda teaduse valdkonnas.

Program Tulemused

Ülikooli Information Science and Technology "St. Paulus "pakub võimalust registreerumise õppekava informatsiooni teaduse ja tehnoloogia magistriõpe läbi kahe programmi mudelid: One-aasta täistööajaga uuringud ja kahe aasta osalise tööajaga õpinguid.

See õppekava Information Science and Technology teise tsükli uuringud on UIST eesmärk on anda õpilastele laiema teadmistel, teooria ja praktika informatsiooni teaduse ja tehnoloogia. See programm on selleks, et arendada võimet kriitiliselt analüüsida õpilaste ja leida tõhusaid lahendusi antud probleemi.

Õppekava teise tsükli uuringud on UIST hõlmab põhilisi kursusi arenenud programmeerimine algoritme ja matemaatilisi meetodeid, arvuti nägemine, superarvutid, andmekaeve ja manussüsteemid.

PALUN Lisainfot stipendiumi välisüliõpilastele.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Information Science and Technology, "St. Paul the Apostle" (UIST) is one of the most welcoming Universities in Macedonia. With a dedicated staff and administration, all students that ... Loe edasi

The University of Information Science and Technology, "St. Paul the Apostle" (UIST) is one of the most welcoming Universities in Macedonia. With a dedicated staff and administration, all students that attend UIST leave it feeling like they have a new family. Näita vähem