Master of Science in Information Systems

Umbes


Magistriõpe programmi Information Systems eesmärk on valmistada üliõpilasi ette spetsialiseeritud rollid infosüsteeme. MS programm on saadaval nii traditsioonilise semester formaadis vaadata sellel lehel, ja täitevvõimu (vahelduv nädalavahetustel) formaadis.


Fast Track Executive MS IS
keskendub infotehnoloogia juhtimine on mõeldud õpilastele kuus või rohkem aastat töökogemust.


Traditsiooniline semestri formaadis MS IS programm
on ette valmistada õpilasi kõrgema taseme ametikohtadele, planeerimise, organiseerimise, juhtimise, kavandamise, konfigureerimise ja rakendamise infosüsteemid, kasutades state-of-the-art tehnoloogia, meetodite, tehnika, ja vahendid.See programm pakub lõpetaja tasemel, tehniliselt orienteeritud õppekava, mis keskendub disaini ja infosüsteemide arendamise lahendada reaalse maailma probleeme.


500 ja 600 tasemel kursusi pakutakse õhtul kas ühel õhtul nädalas 7-9:40 pm või kaks korda nädalas alates 5:30-06:45. Kõik äri kursused toimuvad Snead Hall. Paindlikkust meie programm võimaldab üliõpilasel registreeruda täistööajaga või osalise tööajaga semestris sõltuvalt nende eelistustest.

Missioon


See programm on ette valmistada õpilasi juhtivatel kohtadel infosüsteemide ja infotehnoloogia juhtimine. See eesmärk on anda up-to-date kõrgkoolides, tehniliselt orienteeritud õppekava, mis keskendub disaini ja infosüsteemide arendamise lahendada reaalse maailma probleeme.Lõpetajad on eeldatavalt olulist rolli planeerimine, organiseerimine, juhtimine, projekteerimine, seadistamine ja rakendamise infosüsteemide kasutades state-of-the-art tehnoloogia organisatsioonides.


Haridus-eesmärgid on pakkuda õppekava, et:


1. Lõpetajad IS MS Program toimib kõrgematele juhtidele jooksul on elukutse ja strateegiliste äripartnerite jooksul ettevõtetes, kus nad töötavad.

2. Lõpetajad jääda kursis ja ennetada muutusi äri, IT ja globaalsel keskkondades kasutades state-of-the-art infotehnoloogia lahendusi luua tugev, konkurentsivõimeline, tasuv kasu ettevõtte jaoks.

&nbsp

Meie MS õppekava soodustab õpilaste saavutuste järgmistest õpitulemuste:

  • Võime suhelda ja võrk tõhusalt jooksul elukutse ja organisatsioonides
  • Võimet teenida elukutse rakendades teadmisi laiemalt
  • Võimet säilitada peamisi tehnilisi teadmisi, et säilitada nõutaval tasemel konkurentsivõime
  • Mõistmist infotehnoloogia seda kohaldatakse äri kontekstis ja oskus rakendada seda tehnoloogiat tõhusalt eriolukordades
  • Võimet arendada tõhusat ja tulemuslikku IS lahendusi kasutades asjakohaseid, mis suudavad pakkuda konkurentsieeliseid organisatsioonid
  • Oskus arendada ja lisada muudatusi planeerimise ja juhtimise IS ressursse põhineb suurenenud arusaamine dünaamiliselt muutused organisatsioonis, on ja globaalse keskkonna

&nbsp

Õppekava


Õpilased kohaldatakse Master 's programm peab tõendama pädevust valitud eelduseks aladel teabe, sealhulgas: rakenduse programmeerimise, süsteemide analüüsi ja disaini, andmebaasi-, telekommunikatsiooni-ja riistvara / tarkvara. Tõendid selle kohta võib sisaldada ametlikku kursuste võrreldav koolitus jooksul töökeskkonda või märkimisväärne, asjakohased ja värsked töökogemus valdkonnas. Õpilane on peamiste programmi, kellel ei ole ametlikku tausta või samaväärset väljaõpet võtma vajalikke erialasid rahuldada eeldus enne võttes Master 's programmi kursused.


Üliõpilased, kes ei ole äri kraadi peab läbima vähemalt neli 500-tase äri sihtasutuse kursused (12 krediidi tundi).Sihtasutus kursuste võib vabastatud õpilased, kes esitavad rahuldav, samaväärse ettevalmistuse kas bakalaureuse-või magistriõppe tasemel. Üliõpilased, kes on kohustatud võtma sihtasutuse kursused võivad seda teha pärast vastuvõttu. Sihtasutuse kursused nõutav varieerub sõltuvalt õpilase 's taustal karjääri huvides ning valitud eriala.

&nbsp

MS Infosüsteemide programm koosneb 30 lõpetaja krediidi tundi: neli põhilisi kursusi (12 krediidi tundi) ja kuus (18 krediidi tundi) Info Systemes valikained. 

Vaata veel 4 kursust Virginia Commonwealth University School of Businessis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date